karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
mialam przed chwila telefon od jednego Pana....pytal o sunie jaka jest i wogole..ma psa dlatego stwierdzil ze mogli by sie dogadac...musze wlasnie zapytac jaka ona jest do psow.spytalam czy pies kastrowany zeby zadnych mlodych od razu nie bylo,Pan powiedzial ze tak ale stwierdzil ze skontaktuje sie na maila,wiec nie wiem czy moje pytanie Go odstraszylo czy zrobi tak..moze akurat.. wogole mysle ze dobrze by bylo wysterylizowac sunie ..ale niestety na to potrzebny dom ktory sie nia po tym zabiegu zajmie no i pieniazki... a moze trafi sie akurat odpowiedzialny dom...:roll:
-
Malutki beżowy piesek Munio-wreszcie znalazł swój dom!!
karusiap replied to modliszka84's topic in Już w nowym domu
Malenki na pewno znajdziesz domek... przeciez on nawet duzo miejsca nie zajmie... -
Nitka ze Starachowic już w nowym kochającym, stałym domku!!
karusiap replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
w pewnym momencie tak sie ruszylo ...myslalam ze to juz...ze domek... Niteczko nie trac nadziei!! -
[quote name='Klementynkaa']na plakaciku jest tekst, na wiersz nie ma miejsca, plakat musi byc czytelny - tylko jaki kontakt podać? wpisałam adres www "nadziei dobermana" ale jakis mail? telefon?[/quote] Klementynko podaj moje [email][email protected][/email] tel 507058628 lub 0124156218 nie ma jej jeszcze na str nadziei
-
owieczko moim zdaniem najwazniejsze informacje musza byc czytelne...dodaj ten wiersz wklejony przez aisaK...no napisz niewielka dobermanka... a jak kontakt jakis potrzebny to daj moje 507058628 lub 0124156218 [email][email protected][/email] i zmykaj do nauki powodzenia jutro!!!
-
Klementynkaa dzieki serdeczne:) proponuje tak: Pokrzywdzona przez ludzi, ale nadal kochajaca i pelna nadziei ze ktos mnie zechce, wciaz patrze w okno i czekam na Ciebie..... pilnie szukamy domu dla znalezionej dobermanki,sunia jest mloda i sliczna, nie jest duza jak na dobermana...musi znalesc szybko kochajacy dom gdyz Panstwo, ktorzy uratowali jej zycie ,nakarmili i zapewnili cieply kat wyjezdzaja... i jakby cos Ci jeszcze przyszlo do glowy;)
-
rozmawialam wlasnie z Pania u ktorej jest sunia...a wiec zostala ona juz "ujarzmiona" i jest w domku;)chodzi za Pania,caluja sie;)bardzo polubila Pania do ego stopnia ze szczeka na innych ale nie jest agresywna,podobno dala by sie juz wziac np na smycz... ale w zwiazku z tymi dobrymi iwesciami trzeba jej jak najszybciej znalesc dom...nie moze zostac u Panstwa co dzis zoatalo potwierdzone,,,nie maja ogrodzenia,wyjezdzaja no i wogole po prostu musi znalesc dom!!!!!! zanim pzyzwyczai sie na dobre bo bedzie wtedy bardzo cierpiec.... blagam pomozcie,ona jest kochana ale co zrobimy jak Panstwo wyjada za ok 10 dni????
-
[quote name='weszka']Gdyby ktoś szukał słodkiej małej suczki to u mnie na tymczas przyjechała z Kielc Masza - ma ok. 7 tyg., 1.40 kg wagi, czarna podpalana, biały przodzik, dłuższe falujące futerko. Suczka bardzo towarzyska, odważna, wesoła, przytulanka :) piekna mala:)
-
Zefirek niezwykły psiak znalazł nowy dom za granicą :)
karusiap replied to Justyna_wolontariat's topic in Już w nowym domu
piekny psiak:)a to klapniete ucho:loveu: