karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ank@2']Jak wygląda sprawa boksów w budynku u P. Tomka? tam jest w zimie trochę grzane ?[/quote] Oczywiscie,ze tak.W zimie jest tam bardzo cieplo...i bardzo tloczno:p -
Brak mi slow...... Kintuszek,wspaniala osoba,dzieki ktorej nasz Apollinek cieszy sie spacerkami w hoteliku....postanowil pomoc tez Darenkowi... Dostalam 280 zl na zakup dwoch opakowan enzymow!!! Zaraz zamawiam!Nie wiem jak mam dziekowac za ciagle i ogromne wsparcie:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
20 zl od GameBoy z bazarku Brucio 30 zl od TERESA BORCZ z mojego bazarku -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
Grazynko Amik to sama radosc:loveu:tez wolalabym by byl juz w swoim domku,ale on to na naszym garnuszku moze siedziec do woli:loveu: -
[quote name='brygidakuzniak']prosze do mnie napisac na: [email protected] - postaram sie cos wplacic na biedaka Bardzo dziekuje:loveu:wysylam maila.Oczywiscie dla Darenka zbieramy tylko na enzymy,gdyz jest w schronisku,gdzie ma zapewnione jedzenie,pobyt.....
-
Dziewczyny czy wiadomo cos o psiaku z Rączyny??
-
Kraków-2 letnia,sparalizowana pekinka-Roxi ma dom.
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Pewnie,ze na lepszy nie bylo szans,ale.....oczywiscie Roxi domu juz nie szuka:multi::multi::multi:Roxi zostaje w raju,a co:) Dziewczynka popyla szczesliwa,bo dostala swojego wlasnego mercedesa:loveu::loveu::loveu:Pani Magda i Pan Wojtek kupili Roxulince wozeczek ze Stanow:loveu::loveu::loveu: Roxi jest grzeczna...czasem;) i zawsze zakochana w p.Wojtku:p Pieknie wkomponowala sie tez w stadko:cool3: Bardzo,bardzo dziekuje:Rose::Rose::Rose: -
Kraków-duzy,niewidomy i SZCZESLIWY w swoim raju na ziemi!!!!!
karusiap replied to karusiap's topic in Już w nowym domu
Moja ukochana mordeczka:loveu: Aga zdjecia super:) Apollo to teraz nasz psiak do najpilniejszej adopcji:(tylko jak to zrobic:( -
wilczyco,ja sobie nie wymyslilam kupna tych enzymow,zeby zebrac pieniadze,ktore i tak sie nie zbieraja. Pani weterynarz z naszego schroniska,gdy spytalam czy mozna by kupic dla Darena Priobiotyk powiedziala,ze lepiej enzymy trzustkowe dla psow,gdyz przyjmuje teraz ludzkie,a psie beda lepsze. Potem spytalam drugiej Pani weterynarz , ktora jednej wolontariuszce powiedziala,zeby nic nie kupowac i wtedy mi potwierdzila.Zle zrozumiala o co nam chodzi,ale spytalam osobiscie i powiedziala,ze enzymy trzustkowe dla psow jak najbardziej. Czy drogie?Nie wiem,jak napisalam,wkleilam link,ktory pierwszy znalazlam w necie.Jesli ktos zna tansze lub ma dojscia-prosze o pomoc. Nie zamierzam zebrac tych pieniedzy i wziac dla siebie,zreszta na razie nikt sie nie deklaruje wiec nie rozumiem wogole problemu,jelsi np ktos chcialby pomoc. Nie sadez by taka byla uroda Darena-bo jego wyglad to patologia.I prosze mnie zle nie zrozumiec.To wina jego bylych "wlascicieli",a nie schroniska, w ktorym naprawde przytyl (choc ciezko w to uwierzyc patrzac na te kostki) i doszedl do siebie. Jesli jest szansa,ze choc pol kilo przytyje to nie widze powodu,zeby nie probowac.
-
ja niestety jestem w tygodniu czesto wylaczona....
-
[quote name='Asia & Ginger']Karusiap, co z tą czarną spanieleczką spod Krakowa? Jest jeszcze? Da się ją wyciągnąć od "właścicieli"? Bo mam osobę z Krakowa zainteresowaną adopcją . Zmieniłaś może nr tel albo miałaś wyłączonego fona? Bo kobita próbowała się skontaktować, ale odzywała się poczta.[/quote] Nr mam ten sam,nie bylam pod tel. Asiu odpisalam tej Pani na maila.Powiem szczerze,ze jestem wsciekla,bo dzwoni naprawde sporo osob,a ta dziewucha,ktora zostawila swojego psa u bylego meza wogole nie wie co tam sie dzieje i jak sie ma pies. W tym tygodniu ma mi dac ostateczna odpowiedz czy jest do adopcji czy czego ona sama chce. Przepraszm Cie Asiu,ze tak to wyglada i dziekuje caly czas:loveu:
-
[quote name='AMIGA']Jest też Bianka1 i Poker i diuna_wro[/quote] dziekuje:)
-
[quote name='Ela_and_Krzys']ulvhedinn jest z Wroclawia, moze Ci cos podpowie?[/quote] dziekuje:loveu:
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
jeszcze raz stroj wystawiamy: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/kombinezon-narciarski-na-krakow-do-30-11-a-148042/#post13090659[/URL] i inne: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f99/torebki-figurki-bransoletka-naszyjnik-na-krakow-do-30-11-a-148043/#post13090701[/url] -
czy ktos kojarzy jakas Fundacje z Wroclawia,albo osobe ktora moze zajac sie pomoca w szukaniu domu dla kojcowego ONka?? Panstwo umatli a psa nie czeka nic dobrego-bardzo pilnie musze miec dzis namiary na kogos....
-
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Coffee&Nera']A wiec do nas dzisiaj doszły tabletki! Bardzo dziękujemy i oczywiscie jeszcze niejeden raz pomożemy ! ;)[/quote] Bardzo dziekujemy rowniez:loveu: weszko a jak Wam poszlo??:) -
11-letni Amik znalazł dom. Po ucieczce szuka go znowu! Ma dom
karusiap replied to Mada:)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='kanna']dziś rano sobie zabrałam Amika na spacer....a właściwie to ukradłam:oops:.... fajny...goni cudnie po polach i uśmiech nie znika z pyszczyska... mieliśmy mały problem z żabą...zdechłą żabą...chciał ją pożreć a ja nie....;)[/quote] suszone zaby to przysmak Amika:)rywalizuje z Drwalem kto znajdzie wiecej:pzazwyczaj znajduja te same...tylko ten co idzie drugi na spacer ma juz przezuta przez konkurencje:cool1: -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jagienka']Karolina, jak dobrze, że już jesteś :loveu:[/quote] :oops:tez sie ciesze:loveu::loveu::loveu: Mimo,ze wydzwaniam do Ciebie o 7 rano to nie ma to jak pogadac przez dogo;) weszka zrobila za ringowke super nadplate i zamiast 13 zl dostalysmy,a raczej osiaki 50:loveu:plus witaminki:)