karusiap
Members-
Posts
13622 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karusiap
-
Niestety po tak dlugim czasie przychodze ze smutna wiescia:( Bylam,jestem w ciaglym kontakcie z Panstwem Tolunia.....Wczoraj Pan Krzysztof zadzwonil,ze Tolus w nocy odszedl:( Moje malenstwo,byl tak bardzo szczesliwy w swoim domu,jeszcze w weekend wojowal na podworku...w nocy zmarl..... Jestem pewna,ze to byl najszczesliwszy czas w zyciu tej Perelki, Tolek mial cudowna, ciepla,najlepsza Rodzine....byl i na zawsze pozostanie jej czlonkiem.Tak bardzo polubilam p.Krzysztofa z Zona, tak boli jak wiem,ze cierpia..... Tolusiu,piesku idealny, Spij Spokojni [*] zostal sam kolega Tosusia...wlasciwie przez naszego dobeczka wychowany....
-
Baca - piękny, duży, bialy powodzianin w stałym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Witamy domek tymczasowy Bacy:) -
[quote name='AMIGA']Noc minęła w miarę spokojnie. Mała strasznie pchala się na wersalkę. A pomyślałam sobie, że [B]nauczyć dobermana spać na wersalce[/B] to chyba nie za dobry pomysł. Przysunęłam jej legowisko do wersalki i wciąż ją wkładałam do tego legowiska. I jak ją trochę pomiziałam, to zasypiała, ale po jakichś dwóch godzinach znowu słyszę - tup tup tup i znowu próby wskoczenia na wersalkę. I tak się to powtarzało kilka razy w nocy. Potem doszedł do mnie zabójczy zapaszek (a bylo to gdzieś o godz. 2,30) Chciałam udac, że nic nie czuję i że jakoś dośpię z tym do rana, ale żywcem się nie dało. Rano wyszlam z moimi na spacer, to mala urządzila koncert jak się patrzy, a po wczorajszym spacerze , kiedy panowala cisza miałam nadzieję, że to może pierwszy mój szczeniaczek tymczasik,ktory bezboleśnie będzie znosił chwilową rozłąkę.[/QUOTE] a ja bardzo przepraszam...ze niby gdzie indziej jest miejsce dobermana??:)
-
Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.
karusiap replied to Czarodziejka's topic in Bazarek
[quote name='kathrby']Napisz do moderatora, zrób Print Screen ekranu (tak na wszelki wypadek) i cierpliwie czekaj. Zawaliłaś z wpłatą (tak jak ja z pewnym bazarkiem, choć nie do końca ze swojej winy), ale uregulowałaś to. Karasiap powinna wy-edytować post, tak szybko jak go napisała :)[/QUOTE] Wlaczyl Ci sie adwokat?A moze poczucie winy za swoje zawalone bazarki? Jestes jedna ze stron,chyba nie?Z Niebieska ustalilysmy najwyrazniej sprawe tak jak jest, a edytowac mozesz zawsze swoje posty, bo widac nadmiar czasu Ci doskwiera.Pilnuj moze wlasnych interesow. -
[quote name='Ulaa']Jutro powinien ktoś zadzwonić do Agaty w sprawie DS dla maluszka.[/QUOTE] Bardzo dziekujemy Ulaa!! Aniu postaram sie do weekendu napisac jakis tekst. a tu jeszcze zdjecia ojciec z banda [IMG]http://i48.tinypic.com/ve2gdw.jpg[/IMG] jedna z matek [IMG]http://i50.tinypic.com/2cfr0d4.jpg[/IMG] maluchy [IMG]http://i47.tinypic.com/1zdxeug.jpg[/IMG] [IMG]http://i48.tinypic.com/scgglk.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/10f5dgi.jpg[/IMG]
-
Dziekuje Aniu:) Ja wiem,ze one znajda w koncu tylko to sie wiaze z kupa roboty....Agata sama wszystkiego na kastracje nie pozawozi,bo dzieki Bogu zaangazowala sie w pomoc,Moje auto zepsute.Obie musimy robic cos poza tym wszystkim w tygodniu.Po prostu przerasta mnie to czasowo i finansowo....najgorszy z mozliwych moment na takie akcje...a psy niczemu nie winne kochane biedaki. Najbardziej martwie sie o tego z rana na glowie...to taka ciapka:(
-
[quote name='oris']i jak tam po wizycie u weta, wiemy cos wiecej o stanie ich zdrowia ??[/QUOTE] szczeniaki sa zdrowe. Po prostu niedozywione,maja krzywice.Dobra karma powinna wyprowadzic je na prosta. Sa tez bezpieczne, jeden u AMIGI, drugi na Dt poleconym przez hell angel-dziekujemy!! U weta mamy juz dlug grubo ponad 200 zl za badania i karme. Reszta psow czeka na sterylki,kastracje i przede wszytskim na karme. Pies z chora glowka na diagnozowanie, DT. A ja mam dosc i nie dam rady zrobic juz nic.
-
Silver- staruszek ze schroniska/ odszedł za TM....[*]
karusiap replied to agniech_a's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Jagienka']To chyba jeden z psiaków wyprowadzanych przez wolontariuszkę Panią Beatę (?), ucieszy się, że jest bezpieczny. agniech_a :loveu: a to nie jeden z ulubiencow Ani?:) -
KRAKÓW - wątek zbiorczy psiaków pod opieką karusiap i Jagienki
karusiap replied to Jagienka's topic in Już w nowym domu
[COLOR=Red]Blagam gdyby ktos mogl dac DT choc jednemu 2,5 mscznemu szczeniakowi,prosze o kontakt bezposrednio z Aga-ta 605491538[/COLOR] lub ze mna 507058628 Jutro musimy gdzies ulokowac maluszki. takie malenstwa [IMG]http://i48.tinypic.com/f8m12.jpg[/IMG] -
[quote name='karusiap']Blagam gdyby ktos mogl dac DT choc jednemu 2,5 mscznemu szczeniakowi,prosze o kontakt bezposrednio z Aga-ta 605491538 lub ze mna 507058628 Jutro musimy gdzies ulokowac maluszki. takie malenstwa
-
Blagam gdyby ktos mogl dac DT choc jednemu 2,5 mscznemu szczeniakowi,prosze o kontakt bezposrednio z Aga-ta 605491538 lub ze mna 507058628 Jutro musimy gdzies ulokowac maluszki.
-
[quote name='Asior']karuś, czyli te dwa są u Was a reszta czekać będzie tam na domki??? dobrze rozumiem??[/QUOTE] Dwa sa u Agaty,ktora ryzykowala....same wiecie czym,biorac kolejne dwa do swojej gromady i liczac,ze maz sie ucieszy;) Do jutra przynajmniej jeden MUSI zniknac od Agaty,najlepiej oba do innych DT. Reszta czeka na domki....a dorossle na ciachanko....
-
Baca - piękny, duży, bialy powodzianin w stałym domu
karusiap replied to AMIGA's topic in Już w nowym domu
Piekny Baca, podobny do naszego Boryska za TM. To ja bylam jak Baca nie chcial sie dac zlapac,,,,wiedzial na kogo czeka:) -
[quote name='karusiap']Asia czy jest szansa na jakas karme z KTOZu, albo sfinansowanie jakies sterylki u naszego weta? Wiem,ze teraz sytuacja ciezka..... http://www.dogomania.pl/threads/186235-Krak%C3%B3w-17-dobkow-i-mix-dobkow-w-wieku-2-msce-do-roku-na-cito-domy-albo-bedzie-ich-100?p=14735758#post14735758 watek psow
-
Dostalysmy informacje, ze starsza kobieta ma ok 20 psow.Zaczelo sie od pieknego rasowego dobermana,potem przyblakala sie sunia. I tak teraz sielankowo jest ok 20 psow, 17 szczeniakow. 2 sa 2,5 mscze-NA CITO CHOCBY DT BO NIE MAJA SIE GDZIE PODZIAC,ZABRALYSMY JE STAMTAD W ODRUCHU... ok 11 szczeniakow tak 4 miesiecznych, psy, suki. 2 suki ok roczne Do kastracji ojciec stada i na cito 2,3 suki. Matka tzn jedna z matek jest ruda, bez ogonka. czesc psow ma ogony,czesc nie..... Jeden szczeniak urodzil sie z rana na glowie-szybko DT Potrzebujemy karme i pomoc finansowa w sterylkach,kastracjach poki kobieta sie zgadza.... To starsza osoba,ktora kocha te psy tak jak takie osoby kochaja psy,kocha ale nie rozumie co sie dzieje i ze to zle.... STAN PSOW NA DZIEN 13.06.2010: 2 psy 6 tygodniowe Czaki i....w DS we Wrocławiu 1 pies 3 msczny Portos u skrzeli 1 suka 3 msczna Mafia w DS w Jaworznie 1 suka 4 msczna Kora w DS w Białymstoku 1 suka 4 msczna Sara w DS w Krakowie 1 suka 4 msczna Sonia w DS w Posądzy 1 pies 4 msczny Gucio w DT u Rottka 2 suki Ginger i Pirania i 1 pies Kastor 4 (Kastor juz w hotelu) msczne nadal u tej Pani 2 suki Leda i Szira1 roczne u tej Pani rodzice, doberman Ursus i ruda Fryga zostaja na stale,pies juz wykastrowany piesek dziadziu w kojcu na tylach domu [COLOR=Red][COLOR=Black]05.08.10 Leda od miesiaca jest u Majki na rekonwalescencji po sterylce. Pirania pojechala dzis do domku Sonia odeszla wczoraj za TM:( 8.12.10 Leda jest juz wdomku, na jej miejsce w hotelu jest Szira (od 29.11) Na adopcje w Gdowie czeka Ginger 29.11- Ginger , Szira, Ursus i Fryga zostaly zaszczepione [/COLOR] [COLOR=Black]Blagam gdyby ktos mogl dac DT choc jednemu 2,5 mscznemu szczeniakowi,prosze o kontakt bezposrednio z Aga-ta 605491538[/COLOR][/COLOR] lub ze mna 507058628 [IMG]http://i49.tinypic.com/5v3s05.jpg[/IMG] [IMG]http://i50.tinypic.com/noism0.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/2eznww6.jpg[/IMG] [IMG]http://i45.tinypic.com/n6wfma.jpg[/IMG] Rozliczenie: 92 zl karma dla Mafii i Blackiego w DT- 15 kg Purina-zapłacone przez Nadzieje Dobermana 150 zl kastracja Ursusa - zaplacił syn wlascicielki psa 286 zl badania Mafii i Blackiego, karma na pierwsze dni dla nich- zapłacone 90 zl karma do DT, zastrzyki z antybiotykiem, obrozka, tabletki na robele dla Gucia- Zapłacone przez ND 12 zl odrobaczenie suni 4 mscznej- Zapłacone przez ND 99,90 zl karma dla DT Gucia- zapłacone przez ND 14 zl +8 *1,75 -pasztety na odrobaczenie 90 zl szczepienie i obroza Gucia 30 zl miska,smakolyki, podklady i ryz z kurczakiem dla Ledy po sterylce Wpływy: 100 zl od majku33krakow 100 zl od Dominiki i Jej Rodzicow 100 zl od p.Beaty F. 45 zl od Sylwi i jej Rodziny DS Soni na karme dla psow pozostajacych wciaz u Pani 90 zl od qder 50 zl od p.Bogdy stan na 16.06.2010 485 zl - 286 zl - 14 zl= 185 zl 1.07.10 90 zl szczepienie i obrozka Gucio 185 - 90 = 95 zl 6.07.10 30 zl miski,smakolyki,podklady i ryz z kura dla Ledy po sterylce 95 - 30= 65 zl 9.07.10 100 zl karma, 35 wizyta u weta poprzednia, 65 kolejne szczepienie- Gucio 65 - 200 = - 135 zl 9.08.10 140 zl uzbierane przez DoPi, 150 zl wyslalam na zabieg glowki Gucia, ktory planowany jest na 13.08.10 -135 + 140 - 150= -145 zl 8.12.10 300 zl od Panstwa Ledy 70 zl szczepienie Sziry, reszta czyli 230 zl hotelik,jeszcze zalegly za Lede -135+300-300=-135 Za Lede i Szire placimy poza tym z pieniedzy psow moich i Jagienki. Oprocz tego zaplacilam z Nadziei D. za innego dobka 325 zl, staramy sie wyciagac staruszki ze schronisk a te dobki to studnia bez dna. Dlatego w imieniu Nadziei Dobermana prosze o wsparcie finansowe....nie bedziemy mogly pomoc innym psiakom, bo te wyczerpuja nasze zasoby finansowe. 16.06- psy przebywajace nadal u Pani zostaly dzis odrobaczone (Fryga, Ursus, Szira, Leda, Ginger, Pirania, Kastor)
-
[quote name='Asior']Karuś.. wrzucę je na str KTOZ-u, ale też mogę wysłać do gazety, tylko zdjęć potrzebuje!!![/QUOTE] Asia czy jest szansa na jakas karme z KTOZu, albo sfinansowanie jakies sterylki u naszego weta? Wiem,ze teraz sytuacja ciezka.....
-
Ja wiem,ze teraz moge sie nie przebic, bo utopki potrzebuja pomocy. Ale szukam pilnie DT dla przynajmniej jednego 2,5 mscznego szczeniaka po ojcu dobermanie,maluch wlasciwie dobek. Docelowo szukamy domow dla 2 takich maluchow, 11 dobermanowatych (wlasciwie dobkow) ok 4 mscznych, oraz 3 ok rocznych. Blagam o pomoc wszelka i wparcie na karme, sterylki,kastracje bo z 20 psow zrobi sie niedlugo w tym miejscu 100....W tym tyg chcemy wykastrowac ojca stada rasowego dobermana, trzeba na cito przynajmniej jedna rozplodowa suke.... Dzis zabralysmy dwa najmlodsze od starszej osoby,ktora nad tym nie panuje,jutro beda musialy wrocic bo nie mamy ich gdzie trzymac....help!!!!! Potem zaloze watek ze zdjeciami....