Cuci- gtaruluje serdecznie Tobie i Yoghiemu, ślicznie sie razem prezentowaliście:cool3::lol:
[img]http://images14.fotosik.pl/73/1264789c921f07a8.jpg[/img]
Pies który wygrał jest bardzo nie wmoim typie, ale za to bardzo w typie wystawowym, dlatego z Jupisem wystaw raczej nie podbijemy:evil_lol: ale i tak sie wybieram w czerwcu, już klasa pośrednia będzie:lol:
Pozdrawiam