Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. czyli dopisuje do stalych wpłat MyrkurDagur 5 zł. majka50 10 zł. dziekujemy :loveu:
  2. super,nareszcie domek :loveu:
  3. pare dni mnie nie było...a tu takie super wiesci :loveu: fajnie ze juz jest buda i kudłaty bedzie miał tymczas
  4. [quote name='__Lara'] i jakbyś mogła regularnie wpisywać wpłaty ;) [/quote] jasne ze moge tylko prosze o cierpliwosc bo cos mi ostatnio internet szwankuje i nie zawsze moge wejsc aby przeczytac kto co i wogole ;)
  5. jestem,co trzeba zmienic-/dopisac??
  6. mam zdjecia czy jest gdzies koci watek schronu w chorzowie???
  7. [quote name='Formica']Halbinka się dokwieca na lato :diabloti: Bo my nie tylko faunę, ale i florę lubimy :eviltong:[/quote] to może jakaś paprotka na tymczas albo palma :cool3:
  8. [quote name='Natussiaa']mogę również pozakładac im wątki na miau.pl oraz porobię im ogłoszenia. tylko potrzebne zdjęcia(niestety tych ze strony schroniska nie da się wkleic do ogłoszeń,nie potrafię ich skopiowac) oraz potrzebny jest tekst. ;)[/quote] dlatego poprosilam pania o fotki na maila ;)
  9. śliczne kociaki i jaka dzielna mamusia :loveu:
  10. [quote name='Natussiaa']Tak,jest około 14 kociaków i jedna kotka... :( Tutaj zdjęcia kociaków: [URL="http://www.chorzow.schronisko.com/flash/flashGallery-koty/galeria.html"]galeria[/URL] ps. jeden jest nawet do syjamskiego podobny (zdjęcie w galeri)[/quote] dzis zostaly przyjete nowe jest prawie 30 -natussia musimy szukac im tymczasow. Poprosilam schron o fotki i okreslenie plci abym mogla zalozyc watek bardzo duzo kociakow :-(
  11. podobno w schronie jest bardzo duzo kociakow? wiecie cos?
  12. [quote name='halbina']i jak maluchy? zdrowieją?[/quote] tak,zdrowieja.koopy juz prawie normalne sa Niestety mam remont i zagladam do nich tylko aby dac jesc i posprzatac w klatce-niemoga narazie pobiegac bo wszedzie bajzel :shake: ale jutro juz zorganizuje im wybieg. Dodatkowo odezwala sie do mnie pani ze schroniska ze maja ponad 20 kociąt-znacie jakis wolny tymczas :roll:
  13. [quote name='Formica']ech, wierzę, że ona się po prostu tak świetnie pasie na żarełku, ale kurcsze jej ten brzuch nie w dole dynda jak u tłuściocha, tylko na boki się rozszerza jak beczka.[/quote] jak bedzie w ciazy to sie ja wysterylizuje najwyzej po raz drugi :roflt::roflt:
  14. [quote name='martka1982']Na dzień dzisiejszy wpłynęło 160zł dla Kudłatego, więc spokojnie mamy na transport budy:)))) Leyla proszę odezwij się do mnie na PW i podaj dane,żeby schronisko mogło przesłać Ci pieniążki za kuriera. Im buda szybciej pojedzie do lunarmermaid, tym szybciej Kudłaty będzie miał DT:)[/quote] :laola::multi: :multi:
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/96e9390f8fcc2dfamed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/145/eb4952ead53b6a1dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/140/ed8c32e1c085fa53med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/140/37f988071cc12285med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/145/633b428fe72da2d4med.jpg[/IMG][/URL]
  16. super ze ma kolezanke :loveu: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/144/976ed5862285cd80med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/144/e3aacc0e5b6cc2d1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/145/18129fcfaa1bfe8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/145/0d196b1342e3af6amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/140/9f86616e95c75009med.jpg[/IMG][/URL]
  17. jeśli to ciąża zaprosze tu dziwczyny z miau ktore organizowały sterylke :eviltong:
  18. trzeba wybrac jedna np.dhl i sprawdzic ceny Najlepiej zadzwonic bo ciezko sie na stronie połapać Punkt obsługi klienta-Warszawa [B]DHL Express (Poland) Sp. z o.o.[/B] [B]Biuro główne [/B] ul. Osmańska 2 02-823 Warszawa Tel. (022) 565 00 00 [URL]http://www.dhl.com.pl/publish/pl/pl.high.html[/URL] [B]Contact Center [/B] [B]Tel. (042) 6 345 345 lub 0801 345 345*[/B]
  19. [quote name='psiama']Czy jedzą juz same czy trzeba jeszcze mixolami dokarmiac ? :roll:[/quote] same jedza chociaz juz wcinaja :lol: w kuwecie juz lepiej niz wczoraj :multi:
  20. chyba lepiej ta bude pozyczyc,uzbierac na transport np.kurierem a reszte przeznaczyc na karme dla kudłatego ;) to moj pomysł
  21. [quote name='Lu_Gosiak']dziewczyny gdzie ten tymczas??? Layla ma bude i moze odstapic:cool3::cool3: bo Jej pies ktory miał tam być - owczarek - woli spać na kanapie:evil_lol::evil_lol: mnie dzis juz nie bedzie ale napiszcie do Niej zeby sie pokazala na wątku nick Layla[/quote] tymczas u [URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/73217.html"][COLOR=#000000]lunarmermaid[/COLOR][/URL] czyli ma wpisane Jaworzno,a buda gdzie?? :cool3:
  22. maluchy juz lepiej,rozrabiaja,wiecej jedza,jeszcze czekam az w kuwecie bedzie wszystko ok narazie jest poprawa ale to jeszcze nie to :shake:
  23. trzeba cos wybrac,postanowic ktora buda i skąd,jaki koszt? Kase trzeba zbierac a niewiadomo ile-niemoze raczej tak byc. prosze osobę ktora widziala kudłatego aby wybrala ktora buda bedzie dla niego odpowiednoio duza.Padlo kilka propozycji trzeba cos wybrac. Iwona pyta ile brakuje a my nie jestesmy w stanie jej odpowiedziec nawet ile trzeba :shake: Wybieramy raz ,dwa I zaczynamy zbierac ;)
  24. [quote name='halbina']Martnko, ona na pewno była wysterylizowana?... :eviltong:[/quote] własnie rozmawialam z Formica dzis o niej... ja dostałam kicie i podobno a raczej napewno byla po sterylce :roll: bo to dziewczyny z miau organizowaly
  25. podniose sobie piękną Marę :lol:
×
×
  • Create New...