Jump to content
Dogomania

MartynaP

Members
  • Posts

    4528
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MartynaP

  1. [quote name='MartynaP'][U][COLOR=#800080][URL=http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/a5003213/dsc00107.jpg.html][IMG]http://fotoo.pl/zdjecia/thumbs/2010-06/a5003213.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U][URL="http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-06/3b4cde4d/dsc00107.jpg.html"][/URL][/QUOTE] dostałam jakiś cas temu mAila ze miesiecznik :Moj Pies" robi castng kundelkow do kalendarza na 2011...oczywiscie posłałam zdjecie Titusia :D Wczoraj zadzwoniła pani ze sposrod 1500 zgloszen zostal wybrany do szczesliwej 12 :) niestety zdjecia sa w warszawie ja niemam jak jechac ale poniewaz Tito jak to powiedziala pani jest wyjatkowy porozmawia z fotografem czy by nie przyjechali do mnie zdrobic mu zdjecia do tego kalendarza :)
  2. [quote name='majku33krakow']dlaczego dwa razy wiecej proszku? ja swoim kotom dawałem tyle ile pisało.[/QUOTE] tak mi juz dawno temu poradziła BIANKA a ze ona ma doświadczenie to widocznie tak jest lepiej-niepytalam dlaczego poprostu posłuchalam doswiadczonej osoby i pozniej juz przy kazdych maluchac tak robilam
  3. [quote name='pudzian321']z tym krowim mlekiem to tez chyba zalezy od kota /nie znam sie ale tak mi sie wydaje/ moja Cila od małego pije mleko i to potrafi dużo wypić i nie ma i nie miała żadnych problemów. A teraz jak widzi karto z mlekiem to jest w stanie zabić. Ale porównanie raczej trefne bo co innego jak kociak jest zdrowy a co innego jak ten tutaj[/QUOTE] dokładnie tak jest jeden moze drugi nie Ja tylko moge napisac to co sama zdazylam sie nauczyc przy takich maluchac.Nigdy mleka niepodawalam. Za to kociaki wyłapane z ulicy dostawaly mleko od karmicielek i do tego rozne puszki,mieska i niestety dwa tygodnie walczylismy z biegunka :( kto przygarnie maluszka na DT?????
  4. tak to prawda niemoga krowiego mleka bo ci sie rozesra na dobre i jeszcze bigunke bedziesz musiala leczyc,z wiskasem tez niestety prawda niemoga :( mleko dla kociat np.Mixol jest drogie niema co ukrywac.Maluchy jak takie mialam czy to psie czy kocie to karmilam niemowlecym bebiko,Nan tylko wazne zeby bylo to poczatkujace czyli 1 je tez mozna zagescic kaszką. Mozna dawac jajko,twarozek. No i takie mleko dla niemowlat rozrabia sie jak w przepisie na opakowaniu tylko daje sie dwa razy wiecej proszku niz tam pisze.
  5. kurcze ale maluch chorusiany :( gdyby nie to ze mam dwa tymczasy to bym wziela ą a takto zarazi moje...juz naszczescie wyleczone
  6. ja tez trzymam kciuki za malucha i za ciebie halbinko dobrze ze bylas przy nich,niebyly same na śmietniku ...
  7. [quote name='sosnowieckie schronisko']Z daleka nie widać identyfikatora ( no w sumie to i tak ich nie mamy), a koszulkę, albo kamizelkę tak.:cool3:[/QUOTE] no masz racje ale to niezmnienia faktu ze i tak miały być. W Katowicach chyba tez niema-bo jak bylam na spotkaniu nie zauwazylam zeby ktos miał...to po co te zdjecia do umowy o wolontariat???
  8. hej aneta podaj konto do wplaty [URL="http://www.dogomania.pl/members/83036-Pliszka"][B][COLOR=blue]Pliszka[/COLOR][/B][/URL] i [URL="http://www.dogomania.pl/members/95499-Szarotka"][COLOR=blue][B]Szarotka[/B][/COLOR][/URL] chca zaplacic za ogloszonka ;)
  9. przeciez miały byc identyfikatory :roll:
  10. halllo bazarek jest ;) http://www.dogomania.pl/threads/192912-Kolczyki-w-opcji-KUP-TERAZ-na-halbinkowe-psie-glutki-ze-śmietnika-)
  11. widac na tym zdjeciu jak mamy im brakuje...smutne to ale piekne zarazem ;)
  12. Bazarek :) 10 par kolczyków na śmietnikowe glutki ;) http://www.dogomania.pl/threads/192912-Kolczyki-w-opcji-KUP-TERAZ-na-halbinkowe-psie-glutki-ze-śmietnika-)?p=15388270#post15388270
  13. jak wpadniesz do błota szybko owin sie folią-tylko ze naga musisz być :P widzialam w TV jak tak robili :)
  14. znów bedziesz ćwiczyć lądowanie w błocie :)
  15. bazarek z rzeczami od underjj [URL]http://www.dogomania.pl/threads/192822-Ciuszki-damskie-na-hotelik-dla-suni-która-przeżyła-piekło-do-30.09-g-22-00?p=15377304#post15377304[/URL]
  16. ja niestety podniesc tylko moge i posłać dalej
  17. chciałam zapytac co z kenelowka ktora jest u mnie ]niestety maciaszku pisalam pw tak jak mi pisalas niedostalam zadnej odpowiedzi
  18. podniesiemy żeby wszyscy cie widzieli ;)
  19. po domek skacz śliczny :)
  20. :crazyeye::crazyeye::crazyeye: czy to ten sam Kudłaty który uciekł zaraz po przyjezdzie do DT :crazyeye:ktoremu własnie wtedy robiłam ogloszenia? jakto został zamkniety? dlaczego ?
  21. prosze podnoście bazarek z mojego podpisu...nikt nie zaglada :(
×
×
  • Create New...