[quote name='kako80']Martyna,
mam umowe adopcyjna od Pana z wroclawia, podaj mi adres na privie to Ci przesle, chyba, ze bedziesz kiedys w katowicach?[/quote]
ooo matko moja umowa-na smierc zapomnialam
Kurcze nie jezdze do katowic jesli to nie problem to moze faktycznie wyslij bo bedzie lezala u ciebie niewiadomo ile :roll:
sory bardzo ale zapomnialam :oops: