[SIZE="3"]Kar0la nareszcie !!!!!!!!!!!!![/SIZE] :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb: :sweetCyb:
:cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao: :cunao:
:BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG: :BIG:
Tak sie cieszę, tak bardzo!!!!! Wymarzony dogomaniacki dom dla Tolci!!!!!
A cioteczka Kasia nam wybaczy, domek sam się znalazł i Tola już go pokochała. Ma Panią, Pańcia, dzieci,siostrzyczkę, papugaje, babcię i wszyscy maliznę Kochają. Po to wyciągamy je ze schronisk, żeby miały kochające rodziny i szczęśliwe życie. Ona już to ma :loveu: