No nie wiem, czy to się samo wchłonie :shake: Nasz wet kazał robić masaże z maści kamforowej, rozmasowywać gulę, ale ona nie była taka bolesna... była twarda. Innym razem, po żle zrobionym zastrzyku zrobiła się bardzo brzydka przetoka ropna. Nie chcę krakać, ale to trzeba skonsultować, biedna Bunia. Nie masz nikogo, kto mógłby podwieźć Cię z psem do weta, może dogomaniacy pomogą????