Jump to content
Dogomania

Asztir

Members
  • Posts

    909
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Asztir

  1. ta instrukcja to w tym wszystkim najgorsza :evil_lol: ja mam średniej już klasy aparat i co z tego jak czasem robie takie pokraczne zdjęcia, że od razu wywalam :roll: niestety dobry aparat to jedno a jego obsługa to drugie :p ;)
  2. Witajcie! Mam do Was takie pytanko - z czego i jakie są te czipy dla psów. Bo właśnie dostałam linka do pewnych informacji iż układy RFID są niebezpieczne dla zrowia. Przeklejam artykuł: [B]Układy RFID niebezpieczne dla zdrowia[/B] Autor: Piotr Kuźmiński Układy radiowe RFID, które w niektórych stanach USA są wykorzystywane jako implanty u ludzi, są przyczyną wywoływania raka u zwierząt – wynika z raportów medycznych ujawnionych przez Associated Press. Wnioski płynące z badań przeprowadzonych w latach 90-tych ubiegłego wieku są jasne – wykorzystanie układu radiowego RFID zwiększa ryzyko raka o 10 procent. U zwierząt, którym wszczepiono te układy elektroniczne, zaobserwowano złośliwe guzy w niektórych przypadkach obrastające chipy RFID. Przyczyną powstawania guzów są transpondery – twierdzi Keith Johnson, patolog toksyn, który prowadził badania w 1996 roku w Dow Chemical w Midland, w stanie Michigan. Układy RFID zostały zatwierdzone do wszczepiania u zwierząt domowych – mają one ułatwić ich identyfikację w przypadku zaginięcia. Chipy tego typu znalazły również zastosowanie w przypadku ludzi. Układy firmy VeriChip zostały wszczepione ponad dwum tysiącom osób. Zawierają one informacje dotyczące przewlekłych chorób oraz sposobu leczenia pacjentów – mają sprawdzić się w sytuacji, gdy lekarz nie może dostać się do akt pacjenta tradycyjnym sposobem. Układy te mogą również wykorzystywać firmy chcące na bieżąco lokalizować położenie swoich pracowników. źródło: vnunet.com
  3. Jakie już kluseczki :loveu: tylko troche rozmazane ;) one się jeszcze nie ruszają tak, ale jak zaczną to już tylko aparat z szybką migawką tylko pomaga! :lol:;) Balira pewno na jakiejś wystawie się spotkamy :D co do psiaka to faktycznie wysokonożny a nie wysoki - skrót myślowy ;) Przy okzaji dziękuję wszystkim za miłe słowa :) mała odzyskuje pewność siebie i jest większą piranią niż Cartman :diabloti:
  4. tłuścioszek waży 4 kilo! :-o:oops: jednakże jak na razie wcale nie wykazuje nadmiaru jedzenia :roll: mało je, ale może dlatego że to dopiero 2 dzień. Loona ją olewa i obchodzi a Cartman próbuje się bawić, ale jak z dorosłym psem więc on się boi :shake: ciekawe ile czasu zajmie im dotarcie się...
  5. Loona swoim wyrazem oczu po zajęciu przez Rave jej leżenia powiedziała coś w stylu : no to mam przerąbane :evil_lol: musieliśmy więc Rave dać do transporterka ;) Ogólnie Loona jest zdziwiona, Cartman za to suki nie chce odstępować i ciągle ją liże po tyłeczku ;) ale jest przy tym taki nieostrożny, że (ku mojemu zdziwieniu) w pewnym momencie Rava na niego warkła tym swoim małym głosikiem - Cartman odskoczył i przestał :evil_lol: Myśle, że przyjażń dopiero się rozwinie bo teraz to oba psy są niesamowicie zdziwione (dosłaownie) a Rava nieco jeszcze przestraszona. Ale na szczęście nie płacze! I najbardziej z całej rodzinki kocha dzieci! Od razu do nich szła i jak cmokają to biegnie potykając się z swój brzuch :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  6. ależ jestem wysoki :) u nas a razie jedna wielka galareta :D zdjęcia niewyrażne bo ja robiłam a Rava chciała zjeść aparat :evil_lol: [img]http://www.galeria.knycz.net/d/8418-2/DSC06256.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/8421-2/DSC06257.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/8433-2/DSC06262.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/8436-2/DSC06265.JPG[/img]
  7. :loveu::loveu::loveu: Jest prześliczna! A jakie piękne duże oczęta! :cool3:
  8. Oj tak, tak! Decyzja wakacji była podjęta chyba dopiero w sierpniu! I wtedy domek zamawiany... ale jest tu naprawde super! Jestesmy sami i pieski biegają z rana po ogrodzie :D Oczywiście Loona by z wody nie wychodziła a Cartman się okazuje lubi biegać po prostu po plaży i kraść patyczki :evil_lol: [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6206-2/dsc05509.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6245-2/dsc05524.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6335-2/dsc05557.jpg[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6860-2/dsc05698.jpg[/IMG] No więc ślemy dla wszystkich dogomaniaków pozdrowienia na wirtualnej kartce :loveu: [img]http://www.galeria.knycz.net/d/7120-2/dsc05786.jpg[/img]
  9. Patko wielkie gratulacje. Dużo zdrówka, mało płaczu ;) Pola jest prześliczna
  10. [img]http://www.galeria.knycz.net/d/6152-2/dsc05491.jpg[/img] Cartman nad morzem :D
  11. [quote name='Harpagon'] [B]A o ile pamietam , miała być [U]biała [/U]? :cool3: [/B] [/quote] Dziękuję :) tak masz racje miała być biała, ale suczka nie zaszła :placz: a ja z wielu względów szukałam aby sunia była jeszcze w tym roku. i jest fajniutka kluska :D odbieramy ją w następną niedziele, zaraz po przyjeżdzie z wakacji :multi: i znowu się zacznie spanie w dresie, wstawanie wcześnie rano na siku i zabawy :cry:
  12. Dziękowa, dziękować :) w zasadzie to będzie 3 + kot :D [quote name='Giovani'] jeszcze dwa latka i będziesz mówić co pięć to nie dwa!!!:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] ciii bo TZ jeszcze o tym nie wie :siara: ;)
  13. jak taka cisza to ja dodaje jeszcze kota morderce - zgodnie z powiedzeniem - z kim się zadajesz takim się stajesz :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6093-2/DSC05471.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6099-2/DSC05474.JPG[/IMG]
  14. Wiesz Porterin ja miałam taką ochotę sama coś zrobić, bo wiem, że wtedy chociaż człowiek do siebie może mieć pretensje. Niestety ZK w Katowicach jest powiedzmy sobie ładnie - odizolowany i raczej niechętny... Ostatnio miałam nawet problem z wpisem repa. Że nie wspomne o tym, że ktoś z "pracowników" przyszedł z psem i kazał nam uważać i brać spod nóg (czekałam ja i młoda amstaffka) nasze psy bo on przechodzi z suką a ona może pogryźć :crazyeye: siedział tam cały czas i ja nawet nie mogłam podejść do kobiety z sekcji i się czegoś zapytać :roll: co do towarzystwa to ja nie narzekam :cool3: ja tam się lubię spotykać na wystawie :D jak kogoś nie znam to chętnie poznam :D ([SIZE=1]zabrzmiało jak propozycja matrymonialna :evil_lol: )[/SIZE]
  15. Życzymy w takim razie więcej spokoju i wolnego czasu :cool3: Mam nadzieje, że Piga przyjedzie bardzo mądra z "obozu" ;) i nie będzie Ci już "dawała w kość". Powodzenia ps. ale dawaj czasem zdjęcia :) tylko Pigi ma taką super głowę typu bull :loveu:
  16. [quote name='tomo'] niech Wam da w kość :eviltong: :lol:[/quote] :mad: bo podrzuce na odchowanie :evil_lol:
  17. Znowu mieliście tak kameralnie :cool3: Gratulacje dla wszystkich! :)
  18. U Vectry wszyscy biegają i się bawią a u nas nastały czasy wczesno jesiennego odpoczywania ;) [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6078-2/DSC05464.JPG[/IMG] Cartman z Moniką - siostrą TZ [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/6060-2/DSC05354.JPG[/IMG]
  19. :oops: a to przepraszam :) sunia już na zdjęciach mi się bardzo spodobała :D ale jak na żywo klusie zobaczyłam i poznałam charakter rodziców to :loveu:
  20. :loveu: ależ piękny kolorek! Życzymy zdrówka!
  21. Dziękujemy wszystkim :D wstawimy jeszcze zdjęcia z brojenia: [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5862-2/DSC05396.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5847-2/DSC05391.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5874-2/DSC05400.JPG[/IMG] kotłowanina ;) [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5967-2/DSC05431.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5650-2/DSC05432.JPG[/IMG]
  22. Dziękuje :D Mnie już na stronie urzekła pysiem, ale Przemka powalil charakter rodziców :D do teo stopnia, że chciał ich zakosić z ogrodu :evil_lol: naprawde rodzice ze niesamowicie spokojnym i pogodnym charakterem :loveu: a tatusiek z wyglądu też śliczny :)
  23. :Poland::smilecol: i Od nas przyjmij wielkie [B]gratulacje![/B] Nie ma to jak brać wszystko z rozpędu ;)
  24. ooo widze, że ktoś tu uwielbia kamienie jak mój Cartmanm - może kiedyś razem popracują nad jakimś skalniakiem ;)
  25. A my witamy się ponownie w galeri szczeniąt :D Właśnie dzisiaj podjęliśmy ostateczną decyzję o przywiezieniu tej oto dziewczynki: [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5440-2/DSC05362.JPG[/img] sikam ;) [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5467-2/DSC05371.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5479-2/DSC05375.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5494-2/DSC05380.JPG[/img] wszystkie szczeniaczki praktycznie od razu do głaskania układały się w takie pozycji: [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5575-2/DSC05407.JPG[/img] jak macie ochotę pooglądać więcej to zapraszam do galeri: [url]http://www.galeria.knycz.net/v/Rava/[/url] Sunia nazywa się Ravenna z Hambalek Busin :p i będzie nazywana jak w rodowodzie w skrócie Rava ;)
×
×
  • Create New...