-
Posts
909 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Asztir
-
Hektor wysłałam do CIebie prywatą wiadomość, nie wiem czy dotarła. Jeżeli dotarła to czy jesteś w stanie na nią odpowiedzieć? Byłabym bardzo wdzięczna :) Pozdrawiam
-
[quote name='Alojzyna'] Piłki różnią się wielkością, kolorem i stopniem zużycia.[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: u nas też są dwie piłki, ale niestety nawet piłkami psy potrafią się przeciągać :crazyeye: ja nie wiem jak one to robią, ale to wygląda mniej więcej tak że staffik ma całą morde w kufie Loony ;) chyba będę musiała zapobiegać takim przeciąganiom dyskiem, bo szkoda by go było...
-
hahaha z tą zabawą psów i ich odgłosami to jak się u nas tak zaczęło ze staffikiem to moi sąsiedzi się przy płocie zatrzymywali i patrzyli co się dzieje, czy tam jestem i czy rozdzielam psy... a ja tylko wołałam: "nic się nie dzieje! to tylko zabawa!" :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
hihi no to dzięki :) zobaczymy czy się nim w ogóle zainteresuje... no i swoją drogą jak ja to zrobie z dwoma psami :roll:
-
hahaha Wejherstaf ja się jej wcale nie dziwię! Na górze nie ma przeciągów a słońce świeci i opiera się na stole tak kusząco! :evil_lol: Ja za to wczoraj robiłam sesje Cartmanowi bo trzeba coś w końcu na stronie pozmieniać i kalendarium uzupełnić - zapraszam przy okazji do wpadania na stronkę :) a tutaj kilka zdjęć jak to się u nas piesy bawią - czyli skakanie, wpadanie na sibie i piłeczki :D [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5308-2/DSC05207.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5317-2/DSC05217.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5320-2/DSC05219.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5323-2/DSC05221.JPG[/img] [img]http://www.galeria.knycz.net/d/5326-2/DSC05223.JPG[/img]
-
Piesio jest przecudowny! widać, że zarówno lubi pływać jak i się opalać :lol: jest naprawde uroczy :loveu: a można wiedzieć jak tam charakter? jak do innych psów? bo do ludzi pewno fajnie.
-
Sortis a jakiego freesbe uzywasz? bo ja się zastanawiałam nad tym, ale jak widze piłke po Cartmanie i to tą kauczukową to się głęboko zastanawiam nad zakupem freesbe.
-
Bongo jeżeli masz ogródek to taj jak my daj pare przeszkód - my mamy przypadkowo jedno przęsło takie niskie z płotu zostawione i Cartman przez nie skacze, ale można ładny pieniek sobie dać i piesek ma już po czym skakać :D Sortis a jak tam piesio na zawodach? zdobywacie coś czy ćwiczycie tak dla siebie tylko?
-
szkoda, że mam tak daleko :( bo bym ze staffikiem poszła na hight jump :D on jest w tym lepszy niż Loona i skacze bardzo wysoko. Swego czasu z Loona chciałam iść na ciągnięcie, ale panienka jest przeokropna ;) nie pociągnie nic więcej niż opone z większego auta, reszta jest dla niej za ciężka, siada i szczeka ;) a robiłam wszystko małymi kroczkami i powoi z zachętą ;) to jest księżniczka po prostu :D :evil_lol:
-
Wiesz widze że to za póżno, ale moje trenerka zawsze nam powtarza, że pies socjalizuje się również będąc noszonym na rękach. Jak moja stafficzka przyjedzie to od razu będę z nią chodzić w różne miejsca, zwłaszcza zatłoczone i głośne, ale wszystko na rękach! Pies uczy się najaktywniej w tych pierwszysch tygodniach i nie powinno się tego lekceważyć. Wiem bo sobie tak Loone zniszczyłam :( a tak w ogóle to piesio jest kochany i chętnie pooglądamy więcej jego foteczek!
-
a ja myślałam, że to tylko my Cartmana śledzikiem nazywamy ;) z głową co prawda może nie małą ale czasem długą :)
-
:evil_lol: to samo pomyślałam, Amfi piesio nie słucha ale to nie znaczy, że go od razu zabijać trzeba :evil_lol:
-
bosze jak ja uwielbiam te małe klusie! :loveu::loveu::loveu: Carbowce są przekochane - zwłaszcza dziewczyneczka :loveu: P. Janasz małym piesiom trzeba prawdziwy basen zrobić, co tam takie małe miseczki :evil_lol: nie ma to jak lubić wodę :D
-
[quote name='porterin'] taka moja obserwacja dotycząca tego skojarzenia, jeden hodowca twierdzi, że podobne do jego psów, drugi, że do jego psów, a ja twierdzę, że moja suka je urodziła:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote] :lol: dobre :D Ja małą widziałam na wystawie i bardzo mi się dziewczynka podoba :D Cartman był tylko zdziwiony dlaczego go ktoś podgryza :evil_lol: zwłaaszcza, że u nas to na odwrót jest ;)
-
No to fajne postępy robicie :D Powodzenia!
-
Dlaczego mój 2 letni pies sika w domu?
Asztir replied to forgeta's topic in Staffordshire Bull Terrier
Co do hierarhi to całkowiecie jest obalona taka między człowiekie a psem, występują takie zależności między psami, ale są zależne od sytuacji... Mój Cartman zawsze je pierwszy bo zawsze jest taki głodny ;) ale za to Loona zawsze pierwsza dostaje piłeczke :) i tak to się toczy. Ustalonych warunków wobec psa lepiej nie zmieniać, ale czułość mu nie zaszkodzi :) z tym podnoszeniem głowy to też do mnie nie dociera? Acroba jak przeczytałam Twojego posta to chyba wszystkie rogi w domu obłoże kafelkami :evil_lol: u nas się tylko zdarza, że jak nowe przedmioty przybędą do domu to są na dzień dobry obsikane :mad: -
Dlaczego mój 2 letni pies sika w domu?
Asztir replied to forgeta's topic in Staffordshire Bull Terrier
Ja w zasadzie się podpisuję pod tym co napisała Vektra. Nie napisałaś czy to od początku czy od np 8 miesiąca. Ale to co opisałaś jest bardzo dziwne, gdybym wierzyła w hierarchie w stosunku do ludzi to bym o tym pomyślała ;) ale najnowsze badania całkowicie odrzucają próbe obalania hierarchi człowieka... prędzej skusze się do zaznaczania terenu. -
[quote name='wejherstaff'][B]Asztir[/B] - to nie Bójeczka :eviltong: tylko nasza sunia z pierwszego miotu XENA Jakard Wejherstaff :lol: ;)[/quote] aaa to ja nie poznałam ;):lol: w takim razie dla Xeny wielkie gratulacje przesyłamy! :D :p
-
a nie dacie rady po prostu zwinąć dywanów na tydzień. czasem zapobieganie jest lepsze. Nasz Cartman przez 2 miesiące w klatce przesiadywał jak był mały aby nic nie jeść. i po prostu nauczył się jeść tylko zabawki i w domu nic nie zniszczył praktycznie. z dywanami powinno być podobnie - po prostu jak zwiniesz dywan to najlepej się będzie sikało na gazete. mam też pytanie - kiedy on miał szczepieni? do kiedy jest kwarantanna? bo szkoda psa przetrzymywać zbyt długo w domu.
-
jacie ile fajnych foteczek! :multi: Gratulacje dla zwycięzców :D Bójeczka idzie jak burza!
-
:loveu::loveu::loveu: ZNOWU TYLE SŁODZIN!!!! tutaj to można wpadać ciągle aby sobie humor poprawić i oko nacieszyć. Carrbonara słodkie tłuścioszki wyrosły! a te bialinki to po prostu miodzio Szumaki! :p
-
Ojej to aż tak faktycznie ją doi - no bidulka Bunia! myśmy Loone odganiali od szczeniąt ale takiego podrostka to nie wiem sama jak można odstawić skoro nie możesz ich rozdzielić :( bo Cartmana Loona sama odganiała :)
-
Dzisiaj byliśmy na wystawie w Ustroniu - było kameralnie, gorąco i wchodziliśmy jako 3 rasa na ring 8) podaje miejscami zajętymi: klasa pośrednia: 1. Human Dogs LENNOX LEWIS 2. Human Dogs LEONARDO DA VINCI 3. CARTMAN Stawka Większa niż Życie 4. ZOOM OUT Port Erin potem już pojedynczo klasa otwarta: INTELIGENT GENTALMAN Pullera kl. championów JAKOB ze Smiricke Zahrady - zgarnął wszystko :D Suki klasa otwarta: TOSCAM MADONNA Mendog kl. championów NOVA ERA Pullera Lennox [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5068-2/DSC05006.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5089-2/DSC05013.JPG[/IMG] Lennox i Jakob [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5122-2/DSC05025.JPG[/IMG] my na ringu [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5128-2/DSC05027.JPG[/IMG] Lennox i Pan Frodo :) [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5131-2/DSC05028.JPG[/IMG] Zoom [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5134-2/DSC05029.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5140-2/DSC05031.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5212-2/DSC05056.JPG[/IMG] a tu wszyscy [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5137-2/DSC05030.JPG[/IMG] [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5236-2/DSC05065.JPG[/IMG] i już na lokatach [IMG]http://www.galeria.knycz.net/d/5245-2/DSC05068.JPG[/IMG] resztę można zobaczyć na [URL]http://www.galeria.knycz.net/v/cartman/wystawy/ustron_07/?g2_page=1[/URL]
-
umarłam ze śmiechu przed kopem. Panienka przepięknie skacze, ale ten "krasnal" na dole polujący chyba na cycuszki to już w ogóle genialne :evil_lol:
-
Obie foteczki z mamusią prześliczne :loveu: Vektra zastanawiam się nadal jak Ty robisz te zdjęcia! są niesamowite! Normalnie jak nie masz co robić w jakiś weekend lata to zapraszam Ciebie z Franiem do nas i aparatem oczywiście :p