Jump to content
Dogomania

plastelina

Members
  • Posts

    2263
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by plastelina

  1. Mogę im napisać jeśli wyrażasz zgodę, wstyd poprostu.
  2. Marko a próbowałas pisać na ich profilu na fb? Może reszta osób z tej fundacji dowie sie o tej sytuacja?
  3. Może przecenić wszystko np o połowę? Może akurat ktoś jeszcze coś kupi
  4. Znasz może jakaś organizacje która tam działa? Mam nadzieje ze sunia faktycznie po operacji. Bałam się nawet wchodzić na to ogłoszenie.
  5. Ogłoszenie znowu aktualne, co można z tym zrobić?
  6. A wolisz zdjęcia?czy podrzucić Ci gdzieś w weekend?
  7. Mam trochę rzeczy które mogłabym przekazać na bazarek. Może ktoś byłby chętny zrobić? Mogę zrobić zdjęcia rzeczom, lub przekazać je w ten weekend w Lublinie.
  8. Dziewczyny jak będziecie robiły bazarek na zwierzaki u Dory lub Madie to dajcie znać, mam mnóstwo ubrań do oddania, ale zbyt kiepski internet żeby samej bazarek zrobić.
  9. Dziewczyny została u mnie obróżka suni, tak w której przyjechała do Teresz. Zupełnie zapomniałam,że w ogóle ją mam bo Teresz pożyczyła smycz i obroże swoje, później Madie zmieniła na swoje i wyleciało mi z głowy. komu mam ją odesłać?
  10. Dziewczyny przykro mi ale nie dam rady przetrzymać psa przez noc. Mój pies który mieszka w Lublinie z moją mamą jest chory, ma zwapnienie kręgosłupa i ma nie chodzić, nie biegać itd :| a wiem że przy innym psie to niewykonalne żeby udało mu się usiedzieć na miejscu, dodatkowo ma nużycę a nie mam możliwości izolowania dwóch psów. W niedzielę wyjeżdżamy o 16:30, popytam jeszcze znajomych czy ktoś mógłby przetrzymać szczeniaka przez ten czas.Kudlataja ok której byłabyś w sobotę w Lublinie?
  11. Czy mogłabyś podać chociaż kolor psa?
  12. Dziękuję za rozglądanie się. Dałam kilka ogłoszeń powiadomilam schroniska,przegladam oglłoszenia w necie ale cisza,papierowych też na całje trasie nie ma a wg mnie to właściciel powinien szukać swojego psa. Psiak jest super i jeśli nie znajdzie się stary dom to już ma nowy:)
  13. [quote name='gryf80']na pewno 4 lata?na tablica.pl jest ogłoszenie że zaginął w okolicy parczewa roczny,złoty w czerwonej obrozy.mógł go ktos przewiesć...[/QUOTE] Tak widziałam, to niestety nie ten, ale dziękuję za informację.
  14. Znaleziono spaniela złotego ok 4 letniego na trasie Puławy -Lublin. Miał na sobie czerwoną obrożę. Jeśli ktoś się natknie na jakieś ogłoszenie o zaginięciu takowego, to bardzo proszę o info.
  15. Czy byłby ktoś chętny do zrobienia bazarku na? nazbierało mi się sporo rzeczy ale nie mam kiedy tym się zająć.
  16. no faktycznie:oops: nie zauważyłam wcześniej tego zdjęcia, dzięki:)
  17. Teresz a bokser ze zdjeć to pies czy suka? mogłabyś coś o nim powiedzieć? Może miałabym DS.
  18. Biały i Czarna suczka już w nowych domach:) Teraz tylko duży burasek szuka domu. [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/496/5eb9d639464a002fmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/494/b5a61e9091b765bemed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images61.fotosik.pl/494/43435593349e9f74med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/496/2d391c5d9b6b55bbmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  19. Państwo od czarnej już po wizycie przed adopcyjnej, wszystko oki:):)Czarna w piątek jedzie do domu:)
  20. Dziewczyny ja wykupiłam na bazarku ogłoszenia dla szczeniaków które mam od miesiąca na tymczasie, i ogłaszałam je sama na stronach lubelskich które znalazłam, a ogłoszenia z bazarku były na takich stronach o których nawet nie pomyślałabym na warszawe i bardzo duży odzew był. w ciągu 2 dni było więcej telefonów z wawy niż przez 3 tyg. z Lublin i okolic. Może warto spróbować? W razie czego mogłabym może pomóc z transportem z Lublina do Wawy. watek do bazarku na którym kupiłam ogloszenia: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/249092-Ogłoszeniowy-dla-Majki-i-Kory-do-24-12-do-21-00[/url]
  21. Jeszcze Bura sunia zostanie, ale jeden może zostać do czasu aż domu nie znajdzie. Chociaż będzie musiała od pon. zostawać na 9h sama w domu:/. Już tak wstępnie mam 2 osoby do PA, dam znać jak rozmowy się już odbędą.
  22. Jest też potencjalny domek dla Czarnej suni, również w Wawie, szukam kogoś z Wawy do PA i jeśli wszystko będzie oki to 2 szczeniory pojadą w piątek do domów:)
  23. BIALY MA DOM W WAWIE:):):) Państwo mają dwa koty, ale psy były już na nie testowane;) Do czasu pozbycia się robaków i niby świerzbu zostanie u nas żeby nie pozarażać kotów. Znacie kogoś z Wawy do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej? W piątek za tydzien moglibyśmy go zawieźć jeśli wszystko będzie oki. Wczoraj wieczorem wyszliśmy na 45 minut na basen, wracamy a tu znowu bura z czarną pogryzione, cale obślinione, kolejna pogryziona łapa i głowa plus niespodzianka bo gryzły się na gazetach w ich siuśkach i kupie więc o 23 było wielkie kompanie. Białego na szczęście ominęły te atrakcje bo on najgłośniej jazgocze w trakcie mycia.
  24. Olu na razie cisza,mam nadzieję że coś się ruszy w końcu, ale cały czas maja sporo ogłoszeń, wyróżnienia na tablicy itd. i nic. Biały ma świerzba, u pozostałych nic nie wyszło, ale też dostały zastrzyki plus biały steryd jakiś przeciw świerzbowy. Mają mieć 3 turę odrobaczania, ale za jakiś min. tydzień bo za dużo tego wszystkiego na raz. Więc znowu szczepienie przesunięte o 2 tyg. Na pewno wszystkie zjadają tabletki, dostają je oddzielnie, w kawałku mięska i połykają właściwie w całości, bo dalej są bardzo pazerne na jedzenie. No i gryzą się coraz bardziej, zostały dzisiaj same na 2 h i czarna ma rozwalony pysk, a bura łapę:/.
×
×
  • Create New...