-
Posts
8271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AniaB
-
Kraków - błąkająjący się kundelek - JEDNAK MA DOMEK !!!
AniaB replied to Anetka83's topic in Już w nowym domu
słabo go widac..:-( a w jakiej czesci osiedla go widziałas? u mnie raczej taki nie biegał...:shake: ja mieszkam na słomianej.. -
zaraz wejde na watek.. taka tak - spacerek chetnie:loveu: tylko my daleko i szybko nie chodzimy..:lol: mam nadzieje ze nuka sie nas nie bedzie bała :roll: :evil_lol: :evil_lol: bo my duze jestesmy...:oops: :evil_lol: a wy mieszkacie dokładnie na podwawelskim czy blizej matecznego?
-
Dobek Max wreszcie znalazł swoją przystań
AniaB replied to Agnieszka Co.'s topic in Już w nowym domu
zdjecia udało sie nawet jakieś zrobic, pomimo, ze maxiu jest dosyc ruchliwy..:evil_lol: wysłałam je do anashara, bo u mnie cos serwer zastrajkował.. powinny pojawic sie jeszcze dzisiaj..mam nadzieje:loveu: -
KRAKÓW-Bambo znalazł domek, ale czy na zawsze?? Trzymamy kciuki!!!!!!
AniaB replied to Asior's topic in Już w nowym domu
byłysmy wczoraj w hotelu i zrobiłysmy kilka zdjec bambo wysłałąm je do anashara bo u mnie cos połaczenie z serwerem szwankuje.. pochodziłysmy z nim chwilke, a ciotce kiwi udało sie mu nawet wyjac kleszcza :) -
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
AniaB replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
wątek założyłam dzisiaj jest tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4836186#post4836186[/URL] natomiast zdjecia wklei dzisiaj kiwi - wczoraj zrobiła wszystkim psiakom sesje wiec na pewno wkrótce sie tu pojawią:lol: -
oj rzeczywiscie grubasek:shake: i taki własnie chyba bardziej w kierunku cane corso/dogo de canario.. jak napisała wczesniej andzia - te rasy sa tak podobne i róznia sie czasami niewiele - że trudno ocenic na oko:lol: PS ktos tu na dogo opisał historyjke, ze jakis hodowca wystawiał swojego pupila jako astka, a na innej wystawie jako pita - ktos go zapytał w końcu - jaką rase hoduje, a on odpowiedział, ze to zależy od dnia:evil_lol: :evil_lol: To wszystko jest już tak wymieszane i pokrzyzowane, ze trudno wyrokować o rasie:evil_lol:
-
Poznań.Nasza mała kochana Kropka pojechała do domku stałego!!
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
hehe - bianko - a to ci sie kropka trafiła:loveu: :evil_lol: nasza ligocka kropka/Perełka strasznie dobrotliwa jest - bardzo otwarta na człowieka, a do zwierzaków przyjazna:loveu: Ale nie wiadomo jak w innych warunkach zareaguje.. -
tez mi sie wydaje, ze za kilka tygodni mozna by ja wykapac nawet na zewnatrz a potem szybko do pomieszczenia - i wysuszyc.. do skóry wrażliwej polecam szampon dr seidl z dziegciem i biosiarka.. nasza sunia ma alergie, a ten szampon jest włąsnie m in dla alergików - i pomimo wrazliwej skóry leksa toleruje go bardzo dobrze.. nie jest przy tym drogi - 250 ml około 12 zł.. Tylko zapach ma nieszczególny:evil_lol:
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
AniaB replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
iskierka rozumiem - nadal w schronisku...?:-( mała biedna sunieczka.. jak ona sobie tam daje rade..? czy wiecej zdjec bedzie? -
[quote name='black_sheep']A te bazarki to dla kogo? Znalazłam jedną bluzkę...:p Ale wątków nie ma![/quote] watek jest tu - jeden wspólny dla wszystkich ligociaków jak wam wygodniej to moge podzielic..:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4836186#post4836186[/URL] PS a co z tym pieskiem z podwawelskiego? ja mieszkam na podwawelskim.. niestety tu jest kilku mieszkańców, którzy wypuszczają swoje pieski samopas.. Ja sie raz zainteresowałam takim małym czarnym kundelkiem - siersć miał piekna i tłuściutki był - okazuje sie ze to pies który ma swojego włąsciciela - jak sie wybiega to po prostu czeka pod klatka az mu ktos otworzy..:)
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
AniaB replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
no właśnie - mamy swiezy transport z ligoty..:evil_lol: trzy sunieczki i piesek...:roll: :lol: jeszcze mozna wybierac póki są.. -
W piątek z Amigą i kiwi przywiozłyśmy do krakowa cztery kolejne maluchy z ligoty.. Wszystkie psiaki zamieszkały w hoteliku i po sterylizacji będą gotowe do adopcji.. A oto nasza wspaniała czwórka: [B]Trusia -[COLOR=red]ma dom:lol: [/COLOR]- [/B]to mix jamniczka szorstkowłosego. Malenka suczynka, bardzo zalekniona..Nie dawała sie złapać.. wreszcie udało sie jej załozyć obróżke -niestety potrzebny był równiez miniaturowy kaganiec, bo malusia pokazywała zabki ze strachu..:-( Wczoraj byłyśmy u niej z wizyta - suska poza boksem bardzo sie ozywiła - najpierw wywaliła sie kółeczkami do góry, dała sobie wymyziac brzuszek i założyc szelki..:lol: Na spacerku dzielnie maszerowała, a gdy kiwi rozdawała smakołyki ogonek poszedł w ruch.. Niestety po zaprowadzeniu do boksu mała schowała sie znów w budzie.. Wymaga pracy - ale za kilka dni powinna byc rozesmianym psiakiem:loveu: [B]Klara[/B] - [COLOR=red][B]ma dom:)[/B][/COLOR] to terrierkowata sunia wielkosci pod kolano..Z charakteru - słodziak niesamowity, bardzo pogodna, przyjazna i przytulasta..Ładnie chodzi na smyczy i nie jest konfliktowa, a jedynie troszke zalekniona... Moja ulubienica:loveu: [B]Perełka[/B] - [COLOR=red][B]ma dom :)[/B][/COLOR] jest mieszancem ratlerka, taka właśnie typowa Perełka starszych pań..:lol: Jest kochana i bardzo otwarta na człowieka..Uwielbia sie przytulać. Na smyczy nie ciągnie. [B]Kamyk[/B] - [B][COLOR=red]ma dom[/COLOR][/B] :)to ulubieniec strazy dla zwierząt.. Piesek przywitał nas niosąc w pyszczku patyczek:loveu: Uwielbia sie bawic - aportować, skakać, nosic rózne przedmioty.. Pogodny, wesoły, młodziutki i baaardzo aktywny:lol: Przykazano nam, ze mamy sie nim szczególnie dobrze opiekowac, tak wiec Kamyk szuka najlepszego domu pod słoncem:lol: W najblizszych dniach wszystkie psiaki czeka wizyta u weterynarza, wiec bedzie wiecej szczegółów na temat ich kondycji zdrowotnej i wieku. Zdjecia z dzisiejszych odwiedzin u pisaków wstawi kiwi..
-
iskierka to taki pudelek z ogonkiem:loveu: a za la negrę trzymam kciuki żeby uśmiechneło sie do niej szczescie juz natychmiast:loveu:
-
[quote name='Ela_and_Krzys']oj troche miejsca do tycia to jeszcze mamy :) przeciez to taaaka chudzina![/quote] i lepiej niech tak zostanie po sterylizacji psiaki przybieraja niestety na wadze a odchudzic później trudno - nie znam takiego co umiałby psim oczom odmówic..:lol:
-
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
sunieczka jest słodka jak kiwi na tylnym siedzeniu w samochodzie zaczeła sie z ną bawic to mała od razu wywaliła sie kołami do góry i zaczeła tak zabawnie poszczekiwac z radości.. fajniusia:loveu: ona na pewno nie bedzie konfliktowa - jedynie moze rzeczywiscie troche zmeczyc swoja energią..:lol: takie zywe sreberko z niej... ale dla sznauceromaniaków przecież to nic nowego...:lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
tam wiszą takie całe sople dredów ja nie wiem czy to sie da wyciąć w jakos nizej - bo rozczesac sie na pewno nie da to wyglada jak filc - czyli bardzo dokładnie zbita struktura...i to niektóre od samej skóry.. na pewno monita zrobi co w jej mocy, ale naprawde trudno bedzie wydaje mi sie... -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
temat siersci jest mi prawie kompletnie obcy bo mam mastifa:lol: natomiast amiga właśnie mówiła ze pod pachami sie wycinma siersc u sznaucerów bo szybko sie filcuje.. AnkaG - nie znam sie ale wydaje mi sie ze ona właśnie te brewki i pod broda ma sam filc z wplecionymi jakimiś źdxbłami trawy i lepiej nie wiedziec czym jeszcze.. wiec chyba cała głowa pójdzie do golenia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: -
Poznań. Py-Zulka, już w nowym kochającym domu...u...Monity!!
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
te kołtuny nad oczami są chyba najgorsze w ogóle ta jakby głowa była najbardziej sfilcowana - no i brzuch... nogi o grzbiet sa nie najgorsze - sierstka jest długa ale prawie wcale nie skołtuniona.. no i te ząbki - jakie sliczne.. monita - dajesz jakos rade:lol: :evil_lol: