Jump to content
Dogomania

AniaB

Members
  • Posts

    8271
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    14

Everything posted by AniaB

  1. na szczescie zapach unosi sie jedynie podczas mycia po wysuzeniu nie śmierdzi już wcale:lol:
  2. słabo go widac..:-( a w jakiej czesci osiedla go widziałas? u mnie raczej taki nie biegał...:shake: ja mieszkam na słomianej..
  3. anashar - wysłałam wszystko w trzech mailach napisz prosze czy dostałes...
  4. zaraz wejde na watek.. taka tak - spacerek chetnie:loveu: tylko my daleko i szybko nie chodzimy..:lol: mam nadzieje ze nuka sie nas nie bedzie bała :roll: :evil_lol: :evil_lol: bo my duze jestesmy...:oops: :evil_lol: a wy mieszkacie dokładnie na podwawelskim czy blizej matecznego?
  5. zdjecia udało sie nawet jakieś zrobic, pomimo, ze maxiu jest dosyc ruchliwy..:evil_lol: wysłałam je do anashara, bo u mnie cos serwer zastrajkował.. powinny pojawic sie jeszcze dzisiaj..mam nadzieje:loveu:
  6. byłysmy wczoraj w hotelu i zrobiłysmy kilka zdjec bambo wysłałąm je do anashara bo u mnie cos połaczenie z serwerem szwankuje.. pochodziłysmy z nim chwilke, a ciotce kiwi udało sie mu nawet wyjac kleszcza :)
  7. już wysyłam:lol: mam też zdjecia bambo i rottka maxa - moze tez spróbujemy? bo ja nie wiem kiedy u nas połaczenie wróci, a obiecałam aga-ta ze wstawie zdjecia na watek...
  8. nie moge sie połączyc z serwerem naszym lokalnym:-( tak ze na razie lipa...:shake:
  9. mam tylko kilka zdjęc ligoty w krakowie - w zasadzie jedynie trusi i perełki.. zaraz je tu wstawie reszte zdjęc wstawi kiwi..jak sie pojawi:lol:
  10. wątek założyłam dzisiaj jest tu [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4836186#post4836186[/URL] natomiast zdjecia wklei dzisiaj kiwi - wczoraj zrobiła wszystkim psiakom sesje wiec na pewno wkrótce sie tu pojawią:lol:
  11. oj rzeczywiscie grubasek:shake: i taki własnie chyba bardziej w kierunku cane corso/dogo de canario.. jak napisała wczesniej andzia - te rasy sa tak podobne i róznia sie czasami niewiele - że trudno ocenic na oko:lol: PS ktos tu na dogo opisał historyjke, ze jakis hodowca wystawiał swojego pupila jako astka, a na innej wystawie jako pita - ktos go zapytał w końcu - jaką rase hoduje, a on odpowiedział, ze to zależy od dnia:evil_lol: :evil_lol: To wszystko jest już tak wymieszane i pokrzyzowane, ze trudno wyrokować o rasie:evil_lol:
  12. hehe - bianko - a to ci sie kropka trafiła:loveu: :evil_lol: nasza ligocka kropka/Perełka strasznie dobrotliwa jest - bardzo otwarta na człowieka, a do zwierzaków przyjazna:loveu: Ale nie wiadomo jak w innych warunkach zareaguje..
  13. tez mi sie wydaje, ze za kilka tygodni mozna by ja wykapac nawet na zewnatrz a potem szybko do pomieszczenia - i wysuszyc.. do skóry wrażliwej polecam szampon dr seidl z dziegciem i biosiarka.. nasza sunia ma alergie, a ten szampon jest włąsnie m in dla alergików - i pomimo wrazliwej skóry leksa toleruje go bardzo dobrze.. nie jest przy tym drogi - 250 ml około 12 zł.. Tylko zapach ma nieszczególny:evil_lol:
  14. iskierka rozumiem - nadal w schronisku...?:-( mała biedna sunieczka.. jak ona sobie tam daje rade..? czy wiecej zdjec bedzie?
  15. [quote name='black_sheep']A te bazarki to dla kogo? Znalazłam jedną bluzkę...:p Ale wątków nie ma![/quote] watek jest tu - jeden wspólny dla wszystkich ligociaków jak wam wygodniej to moge podzielic..:lol: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4836186#post4836186[/URL] PS a co z tym pieskiem z podwawelskiego? ja mieszkam na podwawelskim.. niestety tu jest kilku mieszkańców, którzy wypuszczają swoje pieski samopas.. Ja sie raz zainteresowałam takim małym czarnym kundelkiem - siersć miał piekna i tłuściutki był - okazuje sie ze to pies który ma swojego włąsciciela - jak sie wybiega to po prostu czeka pod klatka az mu ktos otworzy..:)
  16. no właśnie - mamy swiezy transport z ligoty..:evil_lol: trzy sunieczki i piesek...:roll: :lol: jeszcze mozna wybierac póki są..
  17. dla wszystkich zainteresowanych wklejam link do wątku naszej nowej czwórki przywiezionej z ligoty [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=4836186#post4836186[/URL]
  18. W piątek z Amigą i kiwi przywiozłyśmy do krakowa cztery kolejne maluchy z ligoty.. Wszystkie psiaki zamieszkały w hoteliku i po sterylizacji będą gotowe do adopcji.. A oto nasza wspaniała czwórka: [B]Trusia -[COLOR=red]ma dom:lol: [/COLOR]- [/B]to mix jamniczka szorstkowłosego. Malenka suczynka, bardzo zalekniona..Nie dawała sie złapać.. wreszcie udało sie jej załozyć obróżke -niestety potrzebny był równiez miniaturowy kaganiec, bo malusia pokazywała zabki ze strachu..:-( Wczoraj byłyśmy u niej z wizyta - suska poza boksem bardzo sie ozywiła - najpierw wywaliła sie kółeczkami do góry, dała sobie wymyziac brzuszek i założyc szelki..:lol: Na spacerku dzielnie maszerowała, a gdy kiwi rozdawała smakołyki ogonek poszedł w ruch.. Niestety po zaprowadzeniu do boksu mała schowała sie znów w budzie.. Wymaga pracy - ale za kilka dni powinna byc rozesmianym psiakiem:loveu: [B]Klara[/B] - [COLOR=red][B]ma dom:)[/B][/COLOR] to terrierkowata sunia wielkosci pod kolano..Z charakteru - słodziak niesamowity, bardzo pogodna, przyjazna i przytulasta..Ładnie chodzi na smyczy i nie jest konfliktowa, a jedynie troszke zalekniona... Moja ulubienica:loveu: [B]Perełka[/B] - [COLOR=red][B]ma dom :)[/B][/COLOR] jest mieszancem ratlerka, taka właśnie typowa Perełka starszych pań..:lol: Jest kochana i bardzo otwarta na człowieka..Uwielbia sie przytulać. Na smyczy nie ciągnie. [B]Kamyk[/B] - [B][COLOR=red]ma dom[/COLOR][/B] :)to ulubieniec strazy dla zwierząt.. Piesek przywitał nas niosąc w pyszczku patyczek:loveu: Uwielbia sie bawic - aportować, skakać, nosic rózne przedmioty.. Pogodny, wesoły, młodziutki i baaardzo aktywny:lol: Przykazano nam, ze mamy sie nim szczególnie dobrze opiekowac, tak wiec Kamyk szuka najlepszego domu pod słoncem:lol: W najblizszych dniach wszystkie psiaki czeka wizyta u weterynarza, wiec bedzie wiecej szczegółów na temat ich kondycji zdrowotnej i wieku. Zdjecia z dzisiejszych odwiedzin u pisaków wstawi kiwi..
  19. iskierka to taki pudelek z ogonkiem:loveu: a za la negrę trzymam kciuki żeby uśmiechneło sie do niej szczescie juz natychmiast:loveu:
  20. [quote name='Ela_and_Krzys']oj troche miejsca do tycia to jeszcze mamy :) przeciez to taaaka chudzina![/quote] i lepiej niech tak zostanie po sterylizacji psiaki przybieraja niestety na wadze a odchudzic później trudno - nie znam takiego co umiałby psim oczom odmówic..:lol:
  21. sunieczka jest słodka jak kiwi na tylnym siedzeniu w samochodzie zaczeła sie z ną bawic to mała od razu wywaliła sie kołami do góry i zaczeła tak zabawnie poszczekiwac z radości.. fajniusia:loveu: ona na pewno nie bedzie konfliktowa - jedynie moze rzeczywiscie troche zmeczyc swoja energią..:lol: takie zywe sreberko z niej... ale dla sznauceromaniaków przecież to nic nowego...:lol:
  22. tam wiszą takie całe sople dredów ja nie wiem czy to sie da wyciąć w jakos nizej - bo rozczesac sie na pewno nie da to wyglada jak filc - czyli bardzo dokładnie zbita struktura...i to niektóre od samej skóry.. na pewno monita zrobi co w jej mocy, ale naprawde trudno bedzie wydaje mi sie...
  23. temat siersci jest mi prawie kompletnie obcy bo mam mastifa:lol: natomiast amiga właśnie mówiła ze pod pachami sie wycinma siersc u sznaucerów bo szybko sie filcuje.. AnkaG - nie znam sie ale wydaje mi sie ze ona właśnie te brewki i pod broda ma sam filc z wplecionymi jakimiś źdxbłami trawy i lepiej nie wiedziec czym jeszcze.. wiec chyba cała głowa pójdzie do golenia:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:
  24. [quote name='monita']Niestety nie mam Allegro ( tak to bym pomogła ) :p [/quote] nie wiem czy dobrze zapamietałam z poprzednich postów ale sunia chynba ma allegro,..? czy nie..? jeśli nie to poprosze Patie zeby nam pomogła.. ona ma konto - tylko pewnie tekst i namiary beda potzrebne...
  25. te kołtuny nad oczami są chyba najgorsze w ogóle ta jakby głowa była najbardziej sfilcowana - no i brzuch... nogi o grzbiet sa nie najgorsze - sierstka jest długa ale prawie wcale nie skołtuniona.. no i te ząbki - jakie sliczne.. monita - dajesz jakos rade:lol: :evil_lol:
×
×
  • Create New...