-
Posts
8271 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
14
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by AniaB
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
AniaB replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
wiem weszko doskonale o czym piszesz :roll: :evil_lol: a hamlet pewnie o tej wizycie u weta myslał juz od rana i ze stresu ta koope walnał.. to i tak dobrze, ze w poczekalni..hmmm -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AniaB replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
i ona całe 6 lat przesiedziała w tej budzie?:-( kurcze, jej tzreba domu - jakiegokolwiek - stałego czy tymczasowego- zeby pracować nad socjalizacją.. biedna kupka dredów.... -
iwop - wiem, zę nie masz zalu do domku tymcasowego :lol: a i ja np. powierzyłabym im innego psa zupełnie spokojnie... mela jest nieco trudniejsza i zalekniona - wymaga szczególnego pilnowania - ale ja byłam tam i naprawde nie wiem co mozna jeszcze zrobić żeby ona im nie zwiewała.. no moze faktycznie ta obroza łańcuszkowa.. panstwo sa naprawde bardzo przejęci - sam fakt ze tak intensywnie meli szukali.. a pani Marta równiez mówiła, ze widzi w oczach meli chęć ucieczki... to już nie jest jednak tak zabawne jak pomysli sie o domu stałym, który bedzie przechodzic na pewno podobne perypetie...
-
Kraków - szczeniak na środku ulicy!JUZ W NOWYM DOMU!
AniaB replied to Aga-ta's topic in Już w nowym domu
aga-ta - przeczytajcie sobie wątek meli z ostrowca w dt na krzemionkach w krakowie - w ciagu 4 dni uciakła juz dwa razy i tylko cudem udąło sie ja odnaleźc (właśnie drugi raz ucikła dzisiaj - na szczescie ze smycza - i zaczepiła ta smyczą o korzeń - inaczej dałaby dyla zupełnie).. powiedz mezowi, ze takie rzeczy sie zdarzaja przecież - a szczeniaczki na pewno nie uciekaja z domów tymczasowych..:loveu: -
właśnie dostałam wiadomość od joli - że mela sie odnalazła.. ufffffffffff kurcze - to co teraz z nią bedzie? ci ludzie są naprawde w porzadku - i podejrzewam, zę oni maja dobro meli na uwadze nie chcac jej zatrzymywać u siebie - szczególnie ze to tylko dom tymczasowy.. naprawde - rozmawiałam z pania i na pewno nie maja nic złego na mysli mowiac o stersujacych sytuacjach po prostu mela znów moze próbowac ucieczki i sie nie znaleźć..
-
koło ronda mateczny - koło ul. kalwaryjskiej karusia - tam gdzie telewizja - gdzie jeździ sie do kundla to jest pierwsza kamienica jadac od telewizji w dół
-
patia - szelki były zółte a obróżka czerwona (bo mela miała i obróżke i szelki)
-
KRAKÓW - Migotka z LIGOTY ma Dom!! HAMLET nadal czeka!
AniaB replied to kiwi's topic in Już w nowym domu
tak myslałam, ze będzie histeryzował przy uszach..:cool3: u mnie leksa sika pod siebie jak musimy jej zakroplic lub chocby popatzrec do ucha.. a leksa histeryczka nie jest..:shake: a co do uszu hamlet dostał? -
dopiero udało mi sie wejsc na dogo.. podałam kolezance iwop nr tel. do schroniska - wiem że mela jest tam juz zgłoszona..gdy bedą cos wiedzieć na pewno dadza znać, ale lepiej też samemu dzwonic.. plakaty - to podstawa jakby panstwo mogli rozwiesic u siebie w okolicy ja tez podrukuje i porozwieszam u siebie na osiedlu tam blisko jest park - moze pobiegła do tego parku.. no i jesli biegnie ze smyczą to na pewno zwróci czyjaś uwage... do kundla tez damy ogłoszenie - kundel we czwartek, wiec moze do tego czasu mela sie znajdzie...
-
też tak mysle - chyba ze iwop była już w tej sprawie u swojego weta - i wie co to za historia z tą kulką - tak czy siak musimy zaczekac az sie pojawi na watku...
-
KRAKÓW maleńka Negra, szczeniaczek już w nowym domu!
AniaB replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
super wiadomosć! sugarr a jak temat sterylizacji? czy państwo pójda na zabieg z małą jak juz bedzie dobry czas? moze badź z nimi jeszcze w kontakcie w tej sprawie.. -
puchatek - ta kulka jest bez futerka i jakby podbiegnięta krwią - taka fioletowa.. - zrobiona jakby na zewnatrz...no nie wiem jak to opisac.. ale to nie jest kulka podskórna... moze iwop zauważyła - bo to chyba nie mogło sie zrobic w ciągu jednego dniac - to opisze lepiej..
-
KRAKÓW maleńka Negra, szczeniaczek już w nowym domu!
AniaB replied to sugarr's topic in Już w nowym domu
trzymamy!! -
oj - sie podziało:multi: dobrze, ze chociaż la negrze sie uda - póki ma jeszcze w sobie radosc...
-
na pewno pokochc - jej sie nie da nie pokochać :)- ale wydaje mi sie że im szybciej tym lepiej ogłaszacie ja gdzies juz? ps. iwop - nie wiem czy ty zwróciłas uwage na brzuszek meli - ale pani mi pokazywała - ona ma taką jakby kulkę na brzuchu w okolicy pasa- nie wiem co to jest - wielkosci śliwki..
-
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AniaB replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moze weszce podesle link.. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AniaB replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
dziewczyny - nie martwcie sie tak bardzo smrodkiem.. nie wiem co kto jest w stanie wytrzymac, ale my wiozłysmy 5 psów w pandzie (4 z ligoty+zakudłaczona sznaucerka pyza z poznania), było ciepło, klara z ligoty cała droge rzygała i nie było tak starsznie źle..wiadomo, ze schroniskowy smrodek jest, ale po chwili człowiek sie przyzwyczaja:evil_lol: przecież to nie są chore psiaki z np. wypływajacym kałem (bo i takie sie zdarzaja) dacie sobie spokojnie rade.. -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AniaB replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
oby wszystko sie udało... najwazniejsze to jakoś bezbolesnie wyjać małą z budy ... -
Kiedy po deszczu wychodzi słońce - czyli historia Morgany
AniaB replied to LALUNA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
moka chciała la negre dla siebie - a na tymczas morganę...chyba iskierka - jesli nie znajdzie domu w krakowie - ma mieć tymczas u daga27 w tczewie.. ufff - dużo tych kudłaczy w ostródzie:loveu: -
jestem przerazona tym co sie dzieje śledziłam historie tasmanka od początku - i od początku to jakis skandal po prostu.. i również jestem zdania, ze jeśli by udało sie zobligować policje do poważnego przyjrzenia sie sprawie to moze jakieś inne stwortzenia udałoby sie uratować przed takim losem jaki spotkał Synka od Neris...
-
Iskierka już nie zgaśnie DAGA 27 wyszukała jej domek
AniaB replied to LALUNA's topic in Już w nowym domu
na pewno pomogą:lol: -
Poznań.Misiek, nasza kochana morda...jest już w nowym domu1
AniaB replied to Hala's topic in Już w nowym domu
no włąśnie - a kiedy nastepne spotkanie? i kiedy ewentualna decyzja ostateczna?