Z tą łapka to może żle stanęła. Moja sunia kiedy w zabawie też zle stanęła na łapę. Długo kulała aż zrobiłam prześwietlenie które niczego nie wykazało. Nadciągnęła scięgna, przeszło samo. Mma nadzieję że suni tez to minie.
Nie pamiętam czy ona jest na allegro?
I gdzie jeszcze była ogłaszana?
Jest śliczna napewno kogoś zauroczy. To kwestia czasu:)