Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. Gdzieś mi umknął ten wątek.. Śliczna psiunia z tej Lusi :)
  2. Alee spadłaś. Prawie goldenek szuka szcześcia ..
  3. Jak Afrunia sie czuje? To co kiedy operacja???
  4. Cudne psie dziecko czeka na dom:)
  5. Fredzia po tych wszystkich smutnych przeżyciach musi znaleźć nowy , kochajacy dom..
  6. Ale cwaniak z tego Kreta. Jak to Krek drążył, drażył aż dopiął swego hihihi. Zdjecie cudne:)
  7. Można to oczko przemywac zielem świetlika.
  8. O kurcze jaki cudny uśmiech. Mozna rzec pełna gembą :)
  9. Nietety wysp szczeniaków,, badź cierpliwa
  10. Pies znajomych wylizywał sobie łapę (nerwy) . Miał ranę jakby mu ktos skórę na łapinie rozerwał ...
  11. Dziewczyny wpiszcie w tytule że goldenek - to miłośnicy rasy napewno się tu pojawią i pomogą ja ogłaszać....
  12. Ale cudo. Wygląda na psiaka w typie goldena...
  13. Mam nadzieje że zrobia jej badania i sprawdzą serduszko bo ona miała juz dwie poważne operacje a młódką nie jest...
  14. Fredzia jest cudna i jeszcze taka młodziutka. Napewno będzie świetnym przyjacielem. okaż jej troche serca..
  15. Biedactwo tyle wyciepiało.. Założyłam jej wątek na owczarkach [U][URL]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=10368&PN=1&TPN=1[/URL][/U] Aniu ona jest w Olsztynie???
  16. Cioteczko Tanitko, nie masz jakiegoś domku dla tego pięknego malucha???
  17. Ale cudo. Sam mód.. Na allegro ja dajcie i bedziecie mogły w domkach przebierać :)
  18. Wygląda terrirkowato.. Biedne maleńswto. To oczko to dobrze by wet zobaczył.
  19. Śliczności.... Domki się w kolejce ustawiać będą..
  20. Nowe fotki Sadzika....[IMG]http://images21.fotosik.pl/24/5ad06bb0da447b60med.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/8f2f416c386430abmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/24/7d9a94e93c2a18d2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/94/38b18f4b1b9404afmed.jpg[/IMG]
  21. O rany co to znaczy?? Anda napisz coś, proszę.. Zdjęcia z wczorajszego spotkania z Afrą
  22. Obiecane fotki Najpierw Cyganek podchodził z rezerwą do pani fotograf [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/4f2e64f5b22cfb93med.jpg[/IMG] [IMG]http://images20.fotosik.pl/92/8ea802751ed7bb8bmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images21.fotosik.pl/23/4abb7be203bca2d6med.jpg[/IMG] Niestety nie wyszło zdjęcie jak Cyganek daje łapke :(
  23. Trzymam kciuki za powodzenia akcji
  24. Z tą łapka to może żle stanęła. Moja sunia kiedy w zabawie też zle stanęła na łapę. Długo kulała aż zrobiłam prześwietlenie które niczego nie wykazało. Nadciągnęła scięgna, przeszło samo. Mma nadzieję że suni tez to minie. Nie pamiętam czy ona jest na allegro? I gdzie jeszcze była ogłaszana? Jest śliczna napewno kogoś zauroczy. To kwestia czasu:)
×
×
  • Create New...