Jump to content
Dogomania

beka

Members
  • Posts

    11955
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by beka

  1. onek szuka domu ...
  2. Dobry fryzjer i sznaucer bedzie z niego piekny ..
  3. [IMG]http://img77.imageshack.us/img77/3606/pieseks6300208qe5.jpg[/IMG] Śliczny psiak. No to bierzemy sie za szukanie domku... Aga a na kogo dawać ogłoszenia? tz czyj nr telefonu umieszczać w ogłoszeiach?
  4. No to mamy zdjecia. Piesek śliczny - dzieki pracy Agi taty... [IMG]http://images30.fotosik.pl/236/26bc32cecab35fcfmed.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/1240/pieseks6300217ew3.jpg[/IMG] [IMG]http://img151.imageshack.us/img151/1457/pieseks6300198ou0.jpg[/IMG]
  5. Kolejny onek szuka domu. Biedactwo.. Jak bedą zdjęcia bedziemy go ogłaszac.
  6. Ewatonieja, mówiłaś że wyślesz info o Bonim do organizacji zagranicznych. Udało się?
  7. [quote name='anouk92']W końcu się dorobiłam;) A szczeniorek faktycznie śliczniutki - może jesteś zainteresowana;)[/quote] Ja zawsze ale moja rodzina sie zbuntowała... 4 sztuki to max co sa w stanie znieść....
  8. Piękny pies szuka domu.
  9. Aniu jaki masz pięny avatarek..:)_ SLiczny ten szczeniorek
  10. Dziękuję wszystkim za pomoc. Sunia zamieszkała w nowym domku. U fajnych młodych ludzi. Niestety nie pamietam gdzie o niej sie dowiedzieli... Ale dzis dzwonil do mnie facet w jej sprawie z ale gratki. Szukała suni do hodoffli - łobuz
  11. Widziałam dziś Diunę. Nie jestem sobie w stanie wyobrazić jak wyglądła przedtem. Od momentu znalezienia przytyła 6 kilo a wygląda jak szkielet. Dokładnie jak Boni... I skóra w nie najlepsym stanie. No i ten guz :( Ale sunia przekochana jest,
  12. Celestynki sie pokazuję i proszą o kącik..
  13. Dziś był szcześliwy dzień dla Soto. Przyjechała po niego nowa rodzina. Pies jakby to wyczuł, był super grzeczny :) W samochodzie również nie sprawiał problemów. Zaakceptował rezydenta pieska, zapoznał sie z końmi. Jest wreszcie szcześliwy. Dziękuje wszystkim który przyczynili się do tego że misiek ma nowy dom :)
  14. Ania i Kropka - wolontariuszka w Olsztyńskim schronie. Ania napisz do niej...
  15. Fajny z niego piesio choc przez chorobę jest nadpobudliwy. Dodatkowo lepiej sie czuje przy stałych powtarzających sie scenariuszach. Ten psiak zasługuje na lepsze warunki niz kojec i jeden spacer dziennie :(
  16. Boni dziś ma problemy z brzuszkiem. Znoów rzucał sie na trawę i miał nieładnie koopale. Co dziennie takie samo jedzienie a z tym wypróżnianiem takie hece....
  17. to napewno nie potrwa długo zanim znajdzie dom .
  18. [quote name='Cerber'] Beka - masz pw[/quote] Hejka, dziewczyny ale ja nie dostałm namiarów na właścicieli...:( Dotatkowo wtedy pojawił sie Bini ... Myślałam że nie aktualne. Luiza czy oni nadal chcą ją oddać??
  19. Ewuniu, właśnie sie dowiedziałam. BARDZO MI PRZYKRO. Ewuniu, trzymaj sie kochana . Brendusiu (*) odpoczywaj w spokoju.
×
×
  • Create New...