Piękne psy, a onki miodzio, tylko dlaczego w schronie??:(
A jak Ares ze zdrowiem, nie ma dysplazji?
a inne psy jak traktuje?
Do ludzi rozumiem łagodny..
Moja terrierka też łysiała, na uszach i grzbiecie.
Miała za niski poziom hormonu tarczycy.
Bierze leki i jest lepiej.
Miała badany poziom hormonu T4 z krwi.
Z pieniedzy zgromadzonych na koncie Boniego został zakupiony kolejny worek karmy,
Odkąd przestała dawać mu bułki, qupale sa ładniejsze i Boni trawe je a nie żre.
Pobieranie krwi w sobotę przy okazji oglądania skóry...
No proszę jakie przytulanki.
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/cb84f1a97a0c9b6e.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/266/cb84f1a97a0c9b6emed.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/4c8311bfbe61f845.html"][IMG]http://images31.fotosik.pl/266/4c8311bfbe61f845med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/f11851edc89a24c5.html"][IMG]http://images34.fotosik.pl/57/f11851edc89a24c5med.jpg[/IMG][/URL]