[quote name='pajunia']Szkoda, ze one nie moga do Niemiec pojechac. Mialabym napewno juz dawno dla nich domki.:placz:[/quote]
Aż mi głupio pytać, ale dlaczego nie mogą ???:crazyeye:
Jeśli dobry dom , to co to za różnica?
Oj, no to mocno trzymamy kciuki za Wircię. BARDZO MOCNO.
Domku tymczasowy uratuj Wirkę z tego wstrętnego schronu prosimy, a my tu usilnie będziemy domku docelowego szukać.:lol:
No to ja tylko pozwolę sobie przypomnieć, że Sprocket jest już na allegro i cały czas ma 2 obserwatorów.
Ulka18 zapytaj w schronisku czy ktoś się nim interesuje
[quote name='Ulka18']Bede w schronisku w niedziele (prawdopodobnie), bo mamy akcje szczepienia 200 psow przeciw wsciekliznie - dzieki Beacie z Rzeszowa i jej wspanialemu wetowi. Jesli tylko baron wyjdzie z boksu, postaram sie zrobic zdjecia. Nt. wieku psa nie mam odpowiedzi od kierownika.[/quote]
Ok. czekamy na wieści i mam nadzieję również na foty :lol:
pajunia-bardzo dziękuję :lol: . Przypomnę dziewczynom o zdjęciach. Liczę na to, że Baronka w końcu ktoś dostrzeże.
Zaraz napiszę priv do Ulki. Dzisiaj ups :oops: wczoraj miała już wrócić.
Wirka na [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL]
[URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/352038_wirka_bardzo_smutna_zrezygnowana_uratuj.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/352038_wirka_bardzo_smutna_zrezygnowana_uratuj.html[/URL]
Znowu ten region -Dolnośląskie:diabloti: Oczywiście wiem, że Lublin nie jest w Dolnośląskim, ale ja jestem i nie chciało mi się to zmienić choć próbowałam
Wirka na [URL="http://www.4lapy.pl"]www.4lapy.pl[/URL]
[URL="http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=21312&id_kat=11"]http://4lapy.pl/ogloszenia/pokaz.php?id_ogl=21312&id_kat=11[/URL]