[quote name='ewatr']Beatko co u Ciebie ?
tak długo Cie nie ma :shake:
a Baron ma góre ale już !!![/quote]
Żyję Ewuniu, ale ostatnio w takim tempie, że doby nie starcza. Mam nadzieję, że się poprawię, bo zaniedbałam dogo okrutnie. Mam sporo zmian tzw. technicznych w pracy i muszę to jakoś wszystko okiełznać i poukładać. Cieszę się, że dbacie o Baronka. DZIĘKUJĘ DZIEWCZYNY :lol: