[quote name='elles']Nooo, kilka tych kochanych mordek to bym chciała przygarnąć...:roll:
Bardzo ładna aukcja Beata :)[/quote]
Bardzo dziękuję, ale to w sumie nie moja zasługa. Tak naprawdę jest to podstrona (przepraszam za nazwę) wrocławskiego schroniska. Zajmuje się nią Kinga a ja tylko wpadłam na pomysł, żeby ją skopiować i umieścić na allegro :lol: