[quote name='ekardas']Od szczeniaka w schronisku! nie poznał życia, ogniska domowego, nie zasłużył na taki los, daj mu szanse, pokaż serce, Pakuś marnieje w schronisku, a życie takie piękne, zmień mu to, pójdzie na spacerek grzecznie ale z jaka radościa inną niż my znamy- nie zajmie miejsca w Sercu ale wypełni je potrójnie wdzięcznością, takie psy sa najwierniejsze, a pana nie spuści z oczu, dla niego nie potrzeba słów on rozumie patrząc na Ciebie.....[/quote]
Ujęły mnie te słowa. Dodałam je do aukcji na allegro. Mam nadzieję, że przyniosą ci Pakusiu szczęście i znajdziesz w końcu domek
[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=151919714[/URL]