Na pomoc naszego kieleckiego zwiazku bym nie liczyła:mad:
Z tego co sie wiem , wlascicela psa zarejestrowanego w zwiazku, a kryjacego psa bez uprawnien mozna jedynie wykluczyc z czlonkostwa. I nic wiecej. A "wlasciciel" Cezari nie nalezy na 99% do zwiazku:angryy: