[quote name='Camara']Jest dom dla szczeniaka (może być podrostek) - suczka - jak dorośnie ma być mała. [/quote]
Może nasza Sawcia:
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]Sawa[/COLOR][/SIZE][/B] - ostatnia z 4 rodzeństwa, które miało zostać uśpione, ponieważ właściciel ich matki nie miał co zrobić z nieplanowanym miotem.
Ma ok. 8 mies., jest zaszczepiona. Nie będzie duża, z postury trochę jamnikowata, wydłużona. W pierwszym kontakcie trochę nieufna, ale łagodnością i spokojem można szybko zaskarbić sobie jej sympatię. Wymaga trochę pracy i czasu, aby w pełni przystosować się do życia w domu z ludźmi. Potrzebuje cierpliwego i odpowiedzialnego właściciela, który nie zrazi się jej nieśmiałością i niepokojem w pierwszym okresie wspólnego życia.
[IMG]http://images30.fotosik.pl/37/7a41041e437b6291.jpg[/IMG]
[IMG]http://img58.imageshack.us/img58/2134/81889250hv7.jpg[/IMG]