Zgadzam się z Wami Misia powinna raczej trafić do domku, gdzie spokojnie mogłaby zapoznawać się ze strasznymi rzeczami wokól niej!
Mam nadzieje, ze taki domek się jej trafi!
Erka a może oni by wzieli Szarotkę? Wyrośnięty szczeniak, ale dla dzieci to lepiej, bo malutkie szczeniaki gryzą jak diabli!:diabloti: Jeszcze pamiętam swoja jak miałam ochotę ją zamordować za to gryzienie !:lol: