Jump to content
Dogomania

kika22

Members
  • Posts

    3868
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kika22

  1. Bardzo się cieszę, że maluch ma już swój domek. :multi: :multi: :multi: Oby mamusi też tak szybko się udało!!! Trzymam kciuki!!!!
  2. Oby kazdy maluch miał super domek!
  3. Bazyl wgląda ślicznie, gdybym nie wiedziałaile ma lat dałabym mu około 5 lat. Widac, ze jest szczesliwy! Ale to tylko przejsciowy domek. Tak bardzo bym chciala, by mu się udało! Tak wiele juz wycierpiał! I tak wiele przeżył. Wierze, ze do niego los się usmiechnie? Bazylku uciekaj do domku?
  4. Suczce przydałby się domek tymczasowy, by mogła tam zapoznac się z zasadmi dobrego wychowania. Bo większośc osób chce psa bez problemów!:mad: Pilnie szukamy dla suczki i jej maleństwa bezpiecznego schronienia!:placz:
  5. [SIZE=5][COLOR=red]POSZUKUJEMY TRANSPOSRTU KIELCE WARSZAWA DLA SUCZKI EMMY Z KIELECKIEGO WATKU!!!! TO MOZE BYC JEJ SZANSA NA DOM!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000]JESLI MOZESZ POMOC [/COLOR][/SIZE][SIZE=5][COLOR=red]PROSZE O KONTAKT 609-890-204!!!![/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=#ff0000][B][SIZE=3]A to cała Emma[/SIZE][/B][SIZE=2][COLOR=#000000] [/COLOR][/SIZE] [IMG]http://img508.imageshack.us/img508/8800/emma1fg2ol3.jpg[/IMG] [IMG]http://img509.imageshack.us/img509/2231/070608emma21ar7bi0.jpg[/IMG] [IMG]http://img75.imageshack.us/img75/7540/070608emma51pk8uj7.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE]
  6. Sunka szuka domku w trybie pilnym, jej los jest strasznie niepewny!
  7. Cieszę się bardzo,że Bazyl ma teraz troskilwą opiekę!:multi: Na zdjęciach nie wygląda na swoje latka, jest poprostu duzym ślicznym psiakiem! Wszystkiego dobrego Bazylku obyś szybko znalazł domek stały!
  8. Bazylku czy jesteś już bezpieczny w domku tymczasowym?
  9. Suczki zrobiły się slicznymi podlotkami! Komu???? KOmu takie śliczne maluchy??????????
  10. Sunko uciekaj do góry!
  11. Piękna suczka i jej synuś czekają na nowy domek!
  12. Bardzo się cieszę, że Szarka już w nowym domku!:multi: :multi: :multi: Musiałam, to jakoś przegapić!:oops: A czy Misia juz w nowym domku i czy są już jakieś wieści???? Ale reszta psiaków nadal czeka!!!!!!
  13. Hopsiamy do samej góry!;)
  14. Fiona 22 musimy być dobrej myśli!!! Suczka bedzie miłała supper domek, ktoś ją kiedyś wypatrzy? Oby jak najszybciej!!! Ona ma takie niepowtarzalne umaszczenie! Jest jedyna w swoim rodzaju!;)
  15. Zgadzam się z Wami Misia powinna raczej trafić do domku, gdzie spokojnie mogłaby zapoznawać się ze strasznymi rzeczami wokól niej! Mam nadzieje, ze taki domek się jej trafi! Erka a może oni by wzieli Szarotkę? Wyrośnięty szczeniak, ale dla dzieci to lepiej, bo malutkie szczeniaki gryzą jak diabli!:diabloti: Jeszcze pamiętam swoja jak miałam ochotę ją zamordować za to gryzienie !:lol:
  16. Bazylku hopsiaj do góry! Mam nadzieje, że staruszek dobrze zniesie przeprowadzkę i nim skonczy się lato uda mu się znaleść domek w mieszkaniu!
  17. Piękna mama szuka domku! Daj jej ciepła budę, miskę z jedzeniem i dużo miłości, a ona w zamian zaoferuje Ci dużo więcej!
  18. Super, oby tak konczyła się każda historia!:multi: Wszystkiego dobrego dla Jeżyka!:multi:
  19. Ingrid hopsiaj do góry! Oby Cię wypatrzył jakiś super domek!
  20. [quote name='Eruane']A ci ludzie faktycznie są wspaniali. Bardzo chciałabym, żeby właśnie takie osoby wzięły Bazyla.[/quote] Ja też i mocno w to wierze! Ze sie uda!;)
  21. Sorki nie doczytałam. Tak może to być efekt upałów.
  22. Szarotka do gory! Tam na gorze sa nowe fajne domki!
  23. Czy Jezyk jest już w nowym domku?
×
×
  • Create New...