tyle sie tu u psinek dzieje, a mnie tak długo nie było.
Dogo nadal odmawia mi posłuszeństwa, albo nie oddaje wątków do subskrybcji albo oddaje ale nowych postów nie widać:angryy:
Gorąco pozdrwiamy
Portreciki Sabci dla Cioteczek:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/362/13674d3d3f4b5eb4.jpg[/IMG][/URL]
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images20.fotosik.pl/362/2abeece89a6db02e.jpg[/IMG][/URL]
I to co cała trójka uwielbia: Porwanie rękawiczki:razz:
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images21.fotosik.pl/307/c2c4ae6b696837db.jpg[/IMG][/URL]
ja byłam pod koniec sierpnia, oj tez bym cześciej bywała gdybym gdzies bliżej mieszkała.
Ale Korce sie podobało:loveu:
jaka wpatrzona:lol:
[IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1518/29061928pl0.jpg[/IMG]
a na kaczory i mewy nie polowała????