ja tez zuwazylam ze moj psiak (kundelek) ma na grzbiecie taka sucha, szorstka siersc , w pozostalych miejscach jest mieciutka, blyszczaca. na grzbiecie jest takze ciemniejsza:roll: . psiak ma dluzsza, krecona siersc. dlaczego tak jest???? ta siersc chyba taka nie powinna byc