Jump to content
Dogomania

lon_cia

Members
  • Posts

    768
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lon_cia

  1. wkleiłam Miecia tutaj: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2304831#post2304831[/url]
  2. Dredzik wygląda jak niedzwiadek:loveu: śliczniusi jest:loveu:
  3. Tak Sabcia zjada wszystko co spotyka na swej drodze, w ogóle jest strasznym żarłokiem, ciągle by jadła, juz wet powiedzial nam ze jest ciut za gruba. No Właśnie Psocia ma mało jamniczkowy kolorek dlatego ludzie w niej jamniczka nie widza, jestem strasznie ciekawa co z nich wyrośnie. Postaraj sie wstawic jakies focie strasznie bym chciala zobaczyc ja suncia wyglada w calej okazałośc. Ja tez wstawie jak szwagier z aparatem przyjedzie. W ogóle Sabcia ma taki jamniczkowy charakterek zadziorna i uparta. Psocia tez taka jest???? Psocia nauczyła sie juz chodzic na smyczy??? Moja długo przezwyczajała sie do obróżki, skomlała, ocierała sie o wszystko a potem obrazała sie i szła spac, (to był sposób na jej poskromienie- nałożenie obróżki:evil_lol: ) no ale teraz juz jej nie przeszkadza, a chodzenia na smyczy tez całkiem ładnie jej juz wychodzi. Pozdrawiamy
  4. oj Brutusiko kto sie nad tobą zlituje???? tu wszyscy na dogo tak strasznie zapsieni.......
  5. Sabcia tez broi na potęge no ale urwiski sa takie kochane:evil_lol: No Twoja jest wieksza co widac na zdjeciach. Moja wazy okolo 4kg (moja waga taka malo dokładna) A Twoja???? jak ''Rudaska"" ma na imię??? Ciekawe co za potforki z nich wyrosną:evil_lol: maja juz kolo 3 miesięcych duze pannice:cool3: hehe. Moja pannica uwielbie biegac po podwórku mogłaby tak cały dzień, co chwileczke wymusze zeby z nia wyjść:lol: Wszyscy ludzie którzy ją widzą odrazu mówia: '' Jaki śliczny jamniczek'' , tez myślę ze w rodzinie jakiegoś jamniczka mają. Masz możliwośc wstawienie jej zdjęć na Dogo???? Pozdrwiamy
  6. Mieciu kiedy ktos w koncu zauwazy jaki z ciebie przystojny facet jest??:cool3:
  7. Jak zdobęde cyfrówke to zrobie fotki i postaram sie je wstawić. Masz może meila p. Izy??? Bo prosiła żeby jej napisać jak tam Mała. Ona czyta Dogo????
  8. Gosiaczku napisz co tam u psinki słychac!!! a ja miałam takie śliczne zdjęcia mojego maleństwa i juz ich nie mam bo miałam formatowany dysk.A Sabcia przytyła waży 4kg a chyba raczej urosła ale jakos tego nie widze, ciekawe jaki wielkoludek z niej urośnie:evil_lol: Na zdjęciach Rudaska wydaje sie duzo wieksza od niej.
  9. dlaczego tacy ludzie decyduja o losach schroniska:angryy: :angryy: :angryy:
  10. tak długo mnie nie bylo na forum a ślepaczek tak rozpaczliwie woła o pomoc!!!!!!
  11. po długiej nieobecnosci, z powodu awarii kompa wróciłam na dogo ale sie zteskniłam, dogomaniackie uzależnienie dało sie we znaki:diabloti: no i co tam u małej??? juz sie przezwyczaiła????
  12. oj malutka badz grzeczna! moja sunia tez wchodzi troszke moim psiakom na głowe. starszy zbytnio sobie na to nie pozwala natomiast młodszemu to nie przeszkadza, szaleja razem ciagle i nie ma zadnych sprzeczek. mała ma charakterek:evil_lol: Najgorzej jest z kicia z ktora nie potrafi sie dogadac, kicia strasznie boi sie psow i na sam ich widok ucieka no a mała oczywiscie za nia, gdy nie ucieka wszystko jest w porzadku mała jej nic nie robi. Wiec pewnie to potrfa zanim sie zaprzyjaźnia.
  13. o Rudaska w domku!! jak sie sunia nazywa???? jak sie zachowuje???? napisz cos gosiaczek!!! PS. moja właśnie dostała głupawki i szaleje na łóżku:loveu:
  14. halo halo cioteczki widziecie jest ktos chetny na przechowanie suńci!!!!!!!!!
  15. i jak tam Rudaska??? bedzie ten domek czy nie????
  16. Maleństwo nazywa się Sabcia. Rudaska trafi do gosiaczka gdy jej suczka wyzdrowieje??czy nadal szuka domku????po nią powinny sie kolejki ustawiac...
  17. jak tam dziewczynka???? znalazł się transport???? moj aniolek sobie własnie śpi:)
  18. hura!!!!! to moze bedzie kiedys okazja aby siostrzyczki sie spotkały:evil_lol: ja niestety z transportem nie potrafie pomóc ale wierze ze sie uda, bo przeciez dogomaniak potrafi :lol:
  19. i co Rudaska ma domek????? a moj mały złośnik właśnie buntuje sie przeciwko obróżce:evil_lol:
  20. tak książeczka przyjechala z małą. Imie jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzona ale bedzie Saba albo Sindy. Urwis uwziął sie na Kicie, obszczekuja ją, mały potworek. i jak z domkiem dla Rudaski??? a p.Iza nie miala przypadkiem jakiegos domku dla niej???
×
×
  • Create New...