lon_cia
Members-
Posts
768 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lon_cia
-
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
nie ma za co. hopsa psiaczki -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
wkleiłam Miecia tutaj: [url]http://dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2304831#post2304831[/url] -
Dredzik wygląda jak niedzwiadek:loveu: śliczniusi jest:loveu:
-
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Tak Sabcia zjada wszystko co spotyka na swej drodze, w ogóle jest strasznym żarłokiem, ciągle by jadła, juz wet powiedzial nam ze jest ciut za gruba. No Właśnie Psocia ma mało jamniczkowy kolorek dlatego ludzie w niej jamniczka nie widza, jestem strasznie ciekawa co z nich wyrośnie. Postaraj sie wstawic jakies focie strasznie bym chciala zobaczyc ja suncia wyglada w calej okazałośc. Ja tez wstawie jak szwagier z aparatem przyjedzie. W ogóle Sabcia ma taki jamniczkowy charakterek zadziorna i uparta. Psocia tez taka jest???? Psocia nauczyła sie juz chodzic na smyczy??? Moja długo przezwyczajała sie do obróżki, skomlała, ocierała sie o wszystko a potem obrazała sie i szła spac, (to był sposób na jej poskromienie- nałożenie obróżki:evil_lol: ) no ale teraz juz jej nie przeszkadza, a chodzenia na smyczy tez całkiem ładnie jej juz wychodzi. Pozdrawiamy -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Sabcia tez broi na potęge no ale urwiski sa takie kochane:evil_lol: No Twoja jest wieksza co widac na zdjeciach. Moja wazy okolo 4kg (moja waga taka malo dokładna) A Twoja???? jak ''Rudaska"" ma na imię??? Ciekawe co za potforki z nich wyrosną:evil_lol: maja juz kolo 3 miesięcych duze pannice:cool3: hehe. Moja pannica uwielbie biegac po podwórku mogłaby tak cały dzień, co chwileczke wymusze zeby z nia wyjść:lol: Wszyscy ludzie którzy ją widzą odrazu mówia: '' Jaki śliczny jamniczek'' , tez myślę ze w rodzinie jakiegoś jamniczka mają. Masz możliwośc wstawienie jej zdjęć na Dogo???? Pozdrwiamy -
[wlkp.] Miecio-beaglowata przytulanka szuka domku bez koteczków!
lon_cia replied to Szczurosława's topic in Już w nowym domu
Mieciu kiedy ktos w koncu zauwazy jaki z ciebie przystojny facet jest??:cool3: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Jak zdobęde cyfrówke to zrobie fotki i postaram sie je wstawić. Masz może meila p. Izy??? Bo prosiła żeby jej napisać jak tam Mała. Ona czyta Dogo???? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Gosiaczku napisz co tam u psinki słychac!!! a ja miałam takie śliczne zdjęcia mojego maleństwa i juz ich nie mam bo miałam formatowany dysk.A Sabcia przytyła waży 4kg a chyba raczej urosła ale jakos tego nie widze, ciekawe jaki wielkoludek z niej urośnie:evil_lol: Na zdjęciach Rudaska wydaje sie duzo wieksza od niej. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
po długiej nieobecnosci, z powodu awarii kompa wróciłam na dogo ale sie zteskniłam, dogomaniackie uzależnienie dało sie we znaki:diabloti: no i co tam u małej??? juz sie przezwyczaiła???? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
oj malutka badz grzeczna! moja sunia tez wchodzi troszke moim psiakom na głowe. starszy zbytnio sobie na to nie pozwala natomiast młodszemu to nie przeszkadza, szaleja razem ciagle i nie ma zadnych sprzeczek. mała ma charakterek:evil_lol: Najgorzej jest z kicia z ktora nie potrafi sie dogadac, kicia strasznie boi sie psow i na sam ich widok ucieka no a mała oczywiscie za nia, gdy nie ucieka wszystko jest w porzadku mała jej nic nie robi. Wiec pewnie to potrfa zanim sie zaprzyjaźnia. -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
o Rudaska w domku!! jak sie sunia nazywa???? jak sie zachowuje???? napisz cos gosiaczek!!! PS. moja właśnie dostała głupawki i szaleje na łóżku:loveu: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
halo halo cioteczki widziecie jest ktos chetny na przechowanie suńci!!!!!!!!! -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
i jak tam Rudaska??? bedzie ten domek czy nie???? -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
Maleństwo nazywa się Sabcia. Rudaska trafi do gosiaczka gdy jej suczka wyzdrowieje??czy nadal szuka domku????po nią powinny sie kolejki ustawiac... -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
jak tam dziewczynka???? znalazł się transport???? moj aniolek sobie własnie śpi:) -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
hura!!!!! to moze bedzie kiedys okazja aby siostrzyczki sie spotkały:evil_lol: ja niestety z transportem nie potrafie pomóc ale wierze ze sie uda, bo przeciez dogomaniak potrafi :lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
i co Rudaska ma domek????? a moj mały złośnik właśnie buntuje sie przeciwko obróżce:evil_lol: -
Jamnikowate szczeniaczki. Obydwie w domach! Hurrraaaaa!!!!
lon_cia replied to Neris's topic in Już w nowym domu
tak książeczka przyjechala z małą. Imie jeszcze nie zostało oficjalnie potwierdzona ale bedzie Saba albo Sindy. Urwis uwziął sie na Kicie, obszczekuja ją, mały potworek. i jak z domkiem dla Rudaski??? a p.Iza nie miala przypadkiem jakiegos domku dla niej???