Rany... a mnie dopiero dzisiaj dogo wczytalo :crazyeye:
Przez 3 dni probowalam sie tu wbic i ni chu..chu.. :roll: Juz zastanawialam sie czy bana nie mam.
Wogle czy Wam rowniez zmniejszylo się pole chociażby podpisu?:roll:
Jakies zmiany.. czy dogo mi wciaz szwankuje...
Monika, to ja się cieszę, ze wsio jasne :loveu: [B]dziekuje![/B]