-
Posts
4720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MagYa^^
-
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
No kochane, dalekooooooooooo za daleko :( -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Czesc rozowy nosku Batonikowy..moze w koncu wyniuchasz jakiegos Pana albo Pancie? -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
to mile wiesci.. ale zeby to byly te wlasciwe domki, zeby nie bylo powrotow, eh.. ale ciesze sie ;) Renia, a Dropek jest? -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Podciagam temat. A tak swoja drogą to ciekawa jestem czy cos sie w schronisku zmienilo? .. moze kogos ubylo? -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Skaczcie do gory chudzielce! -
Historia "NERO" ma wreszcie swój HAPPY END !!! :-))))
MagYa^^ replied to Marka's topic in Już w nowym domu
[quote name='andzia69']Czy Neruś moze isć juz do adopcji???? Tu kopiuję takie ogłoszenie: Przyjmę psa w wieku do 1,5 roku, dużego, może być typu owczarek lub bernardyna. Mam dom z ogrodem wiec duży piesek będzie się świetnie u mnie czuł.PS. Szukam pieska z okolic lub z Wrocławia.jagodatel. 889-134-668 Co prawda z ok. Wrocławia, ale przecież to nie problem, no nie?[/quote] Życzę Nerciowi jaknajlepiej. Kochane cioteczki, zwiedzcie się co i jak z tą chętną adopcją.. Jeśli Nerek ma szansę, bedzie mial dobrą opiekę to trzeba ją wykożystac ;) Jesli jednak Pani Jagoda, chce juz wychowane psisko, to moze namowic ją na Dżekiego, z wątku żmigrodzkiego. Coprawda Dzek to starszy jest niż 1,5 r.. Ale i grzeczny i ulozony i do zabaw skory.. No nie wiem.. :| -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
..tak czytam caly watek.. dodam, ze nienajdowszy.. i zastanawiam sie jak te dwa sloneczka przetrwaly zime.. takie chudzienkie i ta siersc taka krotka :( mam nadzieje, ze jakos sie razem trzymaja..ze podnosza sie na duchu, przytulaja.. maja jeszcze nadzieje -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Batoś, czy Ty mi mozesz powiedziec co oznacza ta niska pozycja? Nikogo juz nie interesujesz? Przeciez sliczny masz pysio i taki rozowy nosek.. Taka maskota z Ciebie.. A jednak nikt Cie nie chce :( -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Baski do góry! Nikt Was nie widzi.. nie odwiedza, to przykre :( Ja wciaz mam nadzieje, ze usmiechnie sie szczescie do WAS! Jestescie NIEZWYKLE.. ! -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
skaczemy do gory! -
Mazio byl jednym z najszczesliwszych psow odchodzac, czul milosc, po tak dlugich latach chudych, czul w koncu cieplo ludzkiego serca. Hossa, szczesciara :) 'siostra' Mazia, patrzac na nia pamiec o jej psim bracie nie zaniknie.. Znam niewesola historie psa, przyjaciela.. Krzywdzony przez czlowieka, zalamany, z wielkim guzem na lapce, myslal juz o swoim koncu na lancuchu.. A zreszta mozna o tym poczytac tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=Dzeki Dzeki dzis szczesliwy, nadal czeka na tego jedynego czlowieka.. Na dom, na taki jaki daliscie Mazaczkowi. Pisze o nim, bo kibicowalam Waszemu Wegielkowi tak samo jak do dzis Dzekiemu.. To sa/byly moje dwa ulubione chlopaki.. Oba chore, oba smutne, odzyskiwaly sens zycia. I trzymam mocno BARDZO mocno kciuki, by taki cieply i kochajacy dom jak Wasz spotkal Oneczka, niemlodego juz.. ale zaslugujacego na wszystko co najlepsze.. Pozdrawiam Serdecznie.. Mazio przytulam Cie cieplo do swojego serducha Kochany..
-
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
i Ciebie Batonciu poprosimy na 1 stronice.. -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
UPORCZYWE.. NATARCZYWE.. HOP!A moze ich juz w schronie nie ma..? :| Moze ktos to sprawdzic..?