Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
  • Posts

    4720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagYa^^

  1. [quote name='tuxman'] Mazio :) sciskam Cie psi aniolku pozdrawiam.. Usmiechaj sie do nas i czuwaj nad swoja bracia.. :lilangel:
  2. No kochane, dalekooooooooooo za daleko :(
  3. no wiesz co??? taaaaaaaaaak daleeeeeeeeko??? Misiu Pysiu spadajacy.. Nie wolno tak! Juz na 1 strone!
  4. Czesc rozowy nosku Batonikowy..moze w koncu wyniuchasz jakiegos Pana albo Pancie?
  5. iiiiiiii skaczmy do gory! jak kangury... HOP HOP HOP
  6. to mile wiesci.. ale zeby to byly te wlasciwe domki, zeby nie bylo powrotow, eh.. ale ciesze sie ;) Renia, a Dropek jest?
  7. Podciagam temat. A tak swoja drogą to ciekawa jestem czy cos sie w schronisku zmienilo? .. moze kogos ubylo?
  8. Tyle godzin bez odwiedzin:angryy: Kajtus , Ty uroku osobisty.. smigaj go góry!
  9. [quote name='andzia69']Czy Neruś moze isć juz do adopcji???? Tu kopiuję takie ogłoszenie: Przyjmę psa w wieku do 1,5 roku, dużego, może być typu owczarek lub bernardyna. Mam dom z ogrodem wiec duży piesek będzie się świetnie u mnie czuł.PS. Szukam pieska z okolic lub z Wrocławia.jagodatel. 889-134-668 Co prawda z ok. Wrocławia, ale przecież to nie problem, no nie?[/quote] Życzę Nerciowi jaknajlepiej. Kochane cioteczki, zwiedzcie się co i jak z tą chętną adopcją.. Jeśli Nerek ma szansę, bedzie mial dobrą opiekę to trzeba ją wykożystac ;) Jesli jednak Pani Jagoda, chce juz wychowane psisko, to moze namowic ją na Dżekiego, z wątku żmigrodzkiego. Coprawda Dzek to starszy jest niż 1,5 r.. Ale i grzeczny i ulozony i do zabaw skory.. No nie wiem.. :|
  10. no i co? a my nadal spadamy...?? OOOOOOOOOO NIE! DO góry! Ino roz gazdo!
  11. ..tak czytam caly watek.. dodam, ze nienajdowszy.. i zastanawiam sie jak te dwa sloneczka przetrwaly zime.. takie chudzienkie i ta siersc taka krotka :( mam nadzieje, ze jakos sie razem trzymaja..ze podnosza sie na duchu, przytulaja.. maja jeszcze nadzieje
  12. Batoś, czy Ty mi mozesz powiedziec co oznacza ta niska pozycja? Nikogo juz nie interesujesz? Przeciez sliczny masz pysio i taki rozowy nosek.. Taka maskota z Ciebie.. A jednak nikt Cie nie chce :(
  13. Baski do góry! Nikt Was nie widzi.. nie odwiedza, to przykre :( Ja wciaz mam nadzieje, ze usmiechnie sie szczescie do WAS! Jestescie NIEZWYKLE.. !
  14. Kamyczkuu w gore! Kajtusiu caly dzien mnie nie bylo.. Alez sie stesknilam.. Misiu zloty bedziesz szczesliwy.. juz niedlugo :) A teraz biegusiem do gory.. zwracamy na siebie UWAGE!
  15. Mazio byl jednym z najszczesliwszych psow odchodzac, czul milosc, po tak dlugich latach chudych, czul w koncu cieplo ludzkiego serca. Hossa, szczesciara :) 'siostra' Mazia, patrzac na nia pamiec o jej psim bracie nie zaniknie.. Znam niewesola historie psa, przyjaciela.. Krzywdzony przez czlowieka, zalamany, z wielkim guzem na lapce, myslal juz o swoim koncu na lancuchu.. A zreszta mozna o tym poczytac tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=20881&highlight=Dzeki Dzeki dzis szczesliwy, nadal czeka na tego jedynego czlowieka.. Na dom, na taki jaki daliscie Mazaczkowi. Pisze o nim, bo kibicowalam Waszemu Wegielkowi tak samo jak do dzis Dzekiemu.. To sa/byly moje dwa ulubione chlopaki.. Oba chore, oba smutne, odzyskiwaly sens zycia. I trzymam mocno BARDZO mocno kciuki, by taki cieply i kochajacy dom jak Wasz spotkal Oneczka, niemlodego juz.. ale zaslugujacego na wszystko co najlepsze.. Pozdrawiam Serdecznie.. Mazio przytulam Cie cieplo do swojego serducha Kochany..
  16. No dobra.. to ja znikam na chwile, zrobic komputer, a jak tu przyjde to przypilnuje .. No niech mnie ktos zmieni w podnoszeniu Kamyczka.. Kajtek prosi.. chce wrocic jeszcze do normalnego zycia.. czy nie nalezy mu sie na stare lata?
  17. Takim milym psiakiem jestem, bylbym twoim wspanialym przyjacielem.. Dlugie wedrowki? - Czemu nie! :) .......... Tylko mnie stad zabierz :(
  18. i Ciebie Batonciu poprosimy na 1 stronice..
  19. UPORCZYWE.. NATARCZYWE.. HOP!A moze ich juz w schronie nie ma..? :| Moze ktos to sprawdzic..?
×
×
  • Create New...