Kajtek.. Pies na wiosenne spacery. Bedzie Wam razem dobrze, Ty Panem, On przewodnikiem. Przyjacielem w chorobie nozki ogrzeje swoim grubym futerkiem. To taki psi niedzwiadek, ktory chce kochac, chce byc kochanym, chce czuc sie potrzebny..
Kajtek.. To takie pluszowe cudo. Spokojny, stateczny, pragnacy czulosci, miziania, kontaktu z czlowiekiem, ktorego zawsze zbyt malo..