-
Posts
4720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MagYa^^
-
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Baton, wskakuj do gory! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
:hmmmm: .. :niewiem: .. Ja sie zastanawiam, KTO i W JAKIM CELU wywalil takie psy? Nie dosc, ze nie spotykana za czesto u nas w Polsce rasa, to jeszcze taki brak szacunku.. Najlatwiej jest pozbyc sie, wyrzucic zbedny, zawadzajacy 'przedmiot'. Rydzku, Batmanku... wskakuj do gory, bo mnie sie serce kraje jak sie patrze na Twoje zdjecia.. :-( -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Dzięki Korenia ;) Pozdrowie :) Rybkami sie jutro zajme.. pomieszam im tam troche za szklem pod woda, wiec osobiscie je pozdrowie ;) A tymczasem HOOOP psiska w gore sie pnijcie! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
podnosze slicznego i jedynego w swoim rodzaju psa. -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
bardzo slaba jakosc, ale oto zdjecie malzenskie :) [IMG]http://img159.imageshack.us/img159/5880/psaikota7vz.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/3433/stefcia3ks.jpg[/IMG] -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Hah :) duzy ;) nie nie.. nasz Laszlo maly jest :) Od urodzenia u nas. Ma juz 17 lat (tak obliczylam bo nikt nie pamieta nawet kiedy sie urodzil!) Ale pamietam, ze na moja komunie mial ok. 2 lat. Z nim to dopiero bylo ciekawie.. Kazdy go bral do siebie a pies albo wracal, albo go przynosili. :Dog_run: Za mlodu odziedziczyl po mamusi 100%jamnisi, wredny charakterek. Biegal za ludzmi, podgryzal, kopal ogromne jamy w kwiatkach ... :evil_lol: Wła.. to tez nie jest pies do zaprzegu (smyczy) jak tylko poczuje, ze cos ma zapinane, odrazu staje okoniem.. NIE i koniec, NIE pojde. Wiec jesli z psem chcialo sie gdzies pojechac, to byl noszony na rekach :niewiem: Z wiekiem i w psil lebku przybylo.. Stal sie b. madrym i kochanym panem psem. Śpiewal takie arie operowe, ze Pawarotti przy nim to pimpek :eviltong: Niestety dzis juz stawy dokuczaja, brak ruchu sprawil, ze ma pazury jak papuga, ale sloneczko przyswieca i pierwszy 'biegnie' na dwor. Kaszle przeokrutnie juz od roku. Wet ze schroniska powiedzial, ze prawdopodobnie zapada mu sie tchawica, ale ja nawet nie mam z nim jak pojechac na AR na rtg .. Wiec poki co witaminizujemy sie tylko i czasem podpijamy syropek na kaszel (wstyd sie przyznac, ale przez ostatni tydzien sama wypilam jego syrop bo kaszlalam jak On..ale to ciii...). Ostatnio Władek zauwazyl kobiecosc Toski i nie wiem czy to przez kapiel czy co.. :razz: Pozatym pragne wspomniec o zoneczce mojego pierworodnego.. Otoz kotka - Stefcia - lat 3, ktora Wła.. wylizywal ją przy porodzie. To jest nieobliczalna milosc z jej strony. Wylizuje go tak 'natretnie', ze biedny staruszek czasami chowa pysk pod siebie. Dziela sie swoim jedzonkiem i spaniem (maja taki duzy miekki wspolny kojec). Zdjecia, ktore umiescilam sa sprzed 2 lat, bo szczerze mowiac teraz juz nie wyglada tak smiesznie i 'okazale', teraz juz wyglada jak taki 100%staroscinek. Ogon juz nie tak czesto sie unosi, nie wspominajac o unoszeniu tylkiej lapki podczas... brak sil.. Szkoda mi go strasznie. Niektorzy mi mowia, ze psa juz trzeba uspic, a ja sie wsciekam i wrzeszcze zeby sami sie uspili.. Takie sa konce u ludzi to dlaczego mialabym odbierac to swojemu staremu pieszczochowi. Nie wyobrazam sobie jak moze go kiedykolwiek zabraknc.. No ale poki co jest i wlasnie szczeka, wiec ide dac mu jesc :) -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Agnieszko, więc oto moj drugi a raczej pierwszy pies Władek :) [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/8951/img16850mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/8386/img16874hz.jpg[/IMG] Toska mozna by powiedziec.. corka Władka ;) -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Kochane, bialo-piaskowe psisko z rozowym noskiem w dobre rece :) Beton chce nauczyc sie milosci i chce ja poczuc od swojego jedynego wlasciciela. Beton chce chodzic na spacery i biegac po polach i lakach. Beton to taki miniaturowy mis polarny, ktoremu do szczescia potrzeba tylko swojego pana, miski i poslania.. -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Batmanku, ciocia o Tobie nie zapomniala i nie zapomni! Jestes taki sliczny i kochany, tyle w Tobie jeszcze zycia. Musze znalezc chwileczke czasu, a zrobie kilka ulotek reklamowych na Twoj temat. Ty zaslugujesz... Takie poczciwe psisko musi miec kochajacego i dbajacego o Ciebie pana.. -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']A właśnie.. MagYa, Ty oprócz Tośki masz jeszcze jednego psiaka.Dodaj tu jakieś jego zdjątka ! Bo jeszcze delikwenta nie widziałam...[/quote] ...a i rybek :P:evil_lol: -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']A właśnie.. MagYa, Ty oprócz Tośki masz jeszcze jednego psiaka.Dodaj tu jakieś jego zdjątka ! Bo jeszcze delikwenta nie widziałam...[/quote] OK, zalatwione :) Psztykne staruniowi jakies zdjecie i wkleje ;) i kota tez moge :cool3: -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Te starożytne psy wywodzą się od starożytnych pariasów. Używano ich jako psów myśliwskich. Jest to bardzo cichy pies, ceniony w mieszkaniach właśnie z tego powodu (rzadko szczeka), niemniej jednak jest dosyć czujny i sygnalizuje niazadowolenie warczeniem. Przedstawiciele tej rasy mają w sobie coś z kota - czystość, wylizują się w taki sam sposób. Basenji są to uważne, energiczne, dociekliwe ale i bardzo uczuciowe psy. Bardzo chętnie bawią się z ludźmi, dzięki temu i odpowienio wcześnie rozpoczętemu szkoleniu satją się rewelacyjnymi towarzyszami domowymi. Basenji to jednocześnie bardzo inteligentny pies, więc proces szkolenia nie powinien być żmudny i męczący. -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']Jak uważasz.Nie mniej jednak z drugiej strony jak pojedziesz do Schro, to może wyjedziesz z dodatkowym pręguskiem, albo i nie pręguskiem do swojej hodowli :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: na tymczas... :eviltong: :eviltong: Może Twój mąż zmięknie i... :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:[/quote] EEhmm..tu nie o niego chodzi, jak postanowie wziasc psa to bedzie i tyle, ja sie tam nikogo o zdanie pytac nie bede :P pff.. Ale boje sie, ze jak bede musiala wyjechac, to stane w krepujacej sytuacji, bo ja psa do schro.. napewno juz nie oddam. Chlop ma tyle do gadania co 'Zyd za okupacji'.. -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
Wklejam zdjecia z przedwczorajszego kapania mojego pręgulca: [IMG]http://img467.imageshack.us/img467/2042/img16684wx.jpg[/IMG]..się jeszcze niczego nie spodziewa, nie wie, ze czeka ja moczenie, za ktorym nie przepada :razz: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/63/img16692mz.jpg[/IMG]takam piekna, szukam slonca..opalac juz sie chce:siara: [IMG]http://img333.imageshack.us/img333/3904/img16728qu.jpg[/IMG]..ojj taka jestem biedna.. [IMG]http://img68.imageshack.us/img68/2204/img16762vu.jpg[/IMG]'czy te oczy moga klamac?' R-A-T-U-N-K-U .. :chaos: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/2931/img16779at.jpg[/IMG] [IMG]http://img482.imageshack.us/img482/2397/img16783gi.jpg[/IMG]:obrazic: [IMG]http://img73.imageshack.us/img73/3972/img16792wk.jpg[/IMG]no to PA! i juz mi nie robic zdjec.. :watpliwy: -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Batoniku, dlaczego robisz to cioci i tak szybciutko spadasz. Nie ma Toba kompeltnie zainteresowania... Szczeniaczku po przejsciach. Sliczna mordeczko pnij sie do gory.. -
Dropek i Pimpek już w nowych WSPANIAŁYCH domach !
MagYa^^ replied to Korenia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agnieszka(Visenna)']A tak w ogóle to MagYa miałaś z Tośką na sterylke do Schro przyjeżdżać.. i co ? Pytam, bo przyjemnie byłoby sie zobaczyc :P a zwlaszcza Korenia skakalaby z radosci na widok sunki ;)[/quote] Hah! AA ja tam bede hodowala male Toski! Takie pregusy do kwadratu!!! [CENTER][COLOR=red][B]:evil_lol: JOKE :evil_lol: [/B][/COLOR][/CENTER] Miałam :( Ale sie pochorowalam i wyszla klapa. Pani w gabinecie weta w schronie powiedziala mi, ze mam sie zjawic po kuracji Tosci (bo jak ja bralam to podziebiona byla i na pigulach leciala). No wiec pewnie mi przepadla darmowa sterylka :/ Z drugiej strony jak mam jechac na drugo koniec Wroca do schronu, to pojde z nia na zabieg kolo siebie. Sama nie wiem... -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
No Myszko, juz ciocia Mag pomysli nad Twoja reklama ;) Wyslemy Cie do domku, bo zaslugujesz na to baaaardzo! Tak szacowne psisko... -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Słodziaku wskakuj do gory, niech Cie widza.