-
Posts
4720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MagYa^^
-
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
MagYa^^ replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Robaku wbijaj sie do gory!!!! !HOP! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Ojj.. dzisiaj nikt chlopaka nie wyprowadzal na spacerek? CHodz Batman.... Ciotka zabralaby Cie, ale zawsze przeciez musi byc jakies "ale"... Wskakuj nieszczesniku piękny.. -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Ejj faceciku... nie zostawaj tam z tylu. DO gory wielkouchy! -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Beton ja kciuki za Ciebie psiaku zaciska.. I mam nadzieje, ze tam gdzie udaje sie Beton, to pewne miejsce i wiadomo, ze nie stanie mu sie tam krzywda.. -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
MagYa^^ replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
chodz na wieczorny szpacerek chlopczyku kochany... -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Słonecko... nie mozemy Cie zostawic!!! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
:???: :lying: :mdleje: a wiecie co... Kostek, a moze napisac do tych Panstwa, u ktorych jest Tania? Przedstawic stuacje... i teges..? hę? moze zdecydowali by sie... Ja dzis jestem tak zmeczona, ze przeczytam to wszystko jutro.. bo nie jestem pewna tego co tu widze :lying: -
11 lat w schronisku... BANDI NARESZCIE W DOMU!!!! ZA TM
MagYa^^ replied to Ewkaa's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
cicha wejdz na bulowate.. i tam zglos psa, z drugiej strony wspolczuje ...tylko sama do konca nie wiem czego.. ale chyba duzej dawki nieodpowiedzialnosci.. ehh.. psy zabawki :shake: kiedy to sie skonczy... Bandi piekniejesz w oczach na spacerkach... Zas w zamknieciu widac, ze zyc Ci sie kochany odechciewa.. 11 lat juz tak sie ciagnie ten twoj zywot.. codziennie ta sama rzeczywistosc :shake: Bandi skarbie biszkoptowy gdzie twoj wymarzony, wysniony domek? -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Kostek poszlo... sprawdz, jesli jeszcze jakies poprawki trzeba wprowadzic, to napisz prosze. I jesli ktos jeszcze po plakacik to prosze na PW lub do Kostka :) BATMANISKO DO DOMU noo..!!! -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Noo noo.... i co i co? -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Kostek, ja to poprawie ;) tylko w domku na kompie ten plakat mam. Jak poprawie to wysle ;) Albo zrobie jakis nowyy.. hę? :) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
juz sie robi Kostek :) -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
Słoneczko.. a ja Cie zabieram na góre.. nie wiem cz cos to da.. ale chodz.. idziemy..! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
KOchany.. co z Twoja wolnoscia??? -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
..takie Ty kochane psisko :( a mnie jest zal.. i ta kartka ..."NIE GLASKAC" eh :( ...wszystko w ramach bezpieczenstwa.. ale takie smutne to zdjecie.. ale wiem jedno.. DOBRZE, wrecz wspaniale, ze w ogole ono jest! -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
..no i na tym zakonczmy ten niezbyt mily akcent Waszych wypowiedzi.. z nadzieja, ze wszyscy uswiadomili sobie, ze bledem jest kombinowanie! Bo Batman za dobrze na tym nie wyszedl.. A sprzeczki tutaj sa zbędne... wrecz nastawiaj negatywnie do postu.. a czy o to chodzi? Kostek wierze w Twoje dobre intencje, wierze ze chcesz jaknajlepiej.. Interesujesz sie Batmichem i wiesz z nas wszystkich tu najlepiej co jest dla niego naj- ALE SKONCZMY Z TYMI NIEPRZYJEMNOSCIAMI -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
ehh.. kobiety takich klotni na dogo zauwazylam coraz wiecej.. a psow przez to nie ubywa. Darujmy sobie pisanie obrazliwych postow, irytowania kogokolwiek, bo to NIE MA SENSU ... celu jakim jest wyslanie BATMANA do DOMU nie osiagniemy.. On juz za dlugo tam siedzi.. Nie wiem.. Ludzie sie moze boja.. Ale czego...? :| Zrobmy raz jeszcze akcje ogloszenia! W internecie.. W swoich miastach.. Ale na litosc boska, bez takich uwag.. -
BETON - ma dom tymczasowy, szuka domu w Słowacji :)
MagYa^^ replied to Azyl_Cichy_Kąt's topic in Już w nowym domu
Beton Beton.. prosze Cie wycisz agresora, jest szansa..:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
nie wiem na ktorej stronie.. ale gdzies jest plakacik, a jak nie to pisac do mnie na PW to przesle, gdzies mam w kompie a jak nie to zrobie szybciutko cos. -
~''~Batman vel. JAZZ~''~ od 3.11.06 grzeje juz dupke w swoim domu
MagYa^^ replied to Kostek's topic in Już w nowym domu
..dlaczego nikt nie widzi takiego skarbu? :( ja ostatnio nawet nie mam jak pomagac :( tylko zagladam i widze, ze nic sie nie dzieje...