Kajtus..jaki Ty jests slodki pyszczku, taka szkoda.. Ja mysle, ze Ty i tak cieszysz sie z tego, ze jestes w pewnym sensie wolny.. ze zaznajesz co to swiat, slonce, wiatr.. Tyle lat uwieziony..
Bandi... otwiera sie dla Ciebie nowy rozdzial w zyciu.. Plakac sie chce z radosci i wdziecznosci..:placz:
3maj sie kochany smrodku. badz grzeczny i sluchaj nowej Pani.:razz:
:lying: czytam czytam i oczom nie wierze :lying:
BAndyta ma szanse na prawdziwie kochajacych ludzi i swoj kocyk!!!
Przyszlym panstwu Bandiego zyczyc powodzenia i gratulacji z dokonanego wyboru :multi:
..hyh Wy tu mowicie o kilku dniach bucia z Lejdunią. A my z moim TZ i mama spedzilismy kilka godzin i juz nam zapadla ta kudlata kula szczescia w serducha.:loveu:
Lejdunia, powodzenia dziewczynko;)
Ja tez mam z Toba pare zdjec na pamiatke:loveu: ...spodobalas sie u mnie w domu:cool3:
Szczesliwej podrozyyy pokladowi peugota podazajacemu do Gdyni:multi:
hip hip..hurrra
Tak, ranka paskudna :( I nieladny zapach sie z niej wydobywa przez te bakterie.. Eh biedna psinka, ale szczesliwa :) I conajwazniejsze jedzie do domku i mniejmy nadzieje, bedzie szczesliwa :p
Jakie cudne pokrzywione :evil_lol: Uwielbiam takie "ewenemeny". Dobrze, ze juz grzeje dupalka..
A ja prosze o pomoc w sprawie bezbronnej Miski z podwroclawskiej miejscowosci, moze ktos bedzie mogl nam pomoc :-(
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2467941#post2467941[/url]
Hmm.. narazie to kciuki, aby maz chetnej Pani zgodzil sie na drugą mordeczke w mieszkaniu. No i sama jestem ciekawa czy Bandi dalby rade?
Byloby cudnie.. Tyle czeka... tyyleee.... Za dlugo juz:roll: