Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
  • Posts

    4720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagYa^^

  1. ok, daj oba na PW ;) dogadamy sie ;)
  2. Kar0la jesli mozesz podaj mi nr stacjonarny jesli masz do Pani Ewy, ja dzisiaj do niej zadzwonie i umowimy sie. :) No chyba, ze czekamy jeszcze chociaz do jutra na rybke? Ze mna jest kontakt non stop..problemow robic nie bede jak mi ktos zadzwoni w srodku nocy ;)
  3. [quote name='Kar0la'] MagYa o której złota rybka przejmuje zwierzyniec? Czy w Katowicach będziesz o 8 rano? Na tej stacji BP?[/quote] Kar0la, zgadza sie w okolicach 8 bede w Katowicach. Rybka sie nie odzywa i osoba od ktorej mam zabierac szczurki dla niej rowniez :| No ale poczekajmy.. Klusia smiga na 100%?
  4. [quote name='Aga_Mazury']to jak jest ustalone z tym odbiorem w Katowicach?....halooooooooooooo[/quote] ja nie mam niczyich kontaktow jeszcze, wiem tylko ze transportuje ;) jeszcze 4 dni ;) wszystko bedzie cacy..
  5. [quote name='Kar0la']Mnie się wydaje, że pani Ewie napewno byłoby wygodniej, gdyby jej ktoś psa przywiózł, bo ona chyba nie ma samochodu. Powiedziała, że musia kogoś poprosić żeby ją zawiózł. Ale jak nie da rady to trudno. Muszę jej w końcu dać odpowiedź, bo ciągle coś się zmienia.[/quote] haha cioteczki, ja uwielbiam 4 nogi, ale zeby mi sie Klunia nie ostala ;) najlapiej gdyby rybka skontaktowala sie z przyszla Pania Kasienki i dogadaly sie, gdyby wraz ze szczurkami miala odebrac psiaka. Nie robic problemu tylko jedna osoba zabiera zwierzaki, pozniej psiak trafia do nowego domku i tyle :) pixie, zlosc pieknosci szkodzi ;)
  6. :stop: ciii ja tam sie za wczasu nie ciesze.. bede jak sie cokolwiek ruszy i Batmisiek trafi w odpowiednie rece,o :rolleyes:
  7. moje przeoczenie i za to przeprosiny.. [COLOR=purple]504824840[/COLOR], z rybka juz umowilysmy sie, ze jak wszystko ustalimy to wymiana kontaktami bedzie. (myslalam, ze ktos wypatrzyl moj nr na Wat. transp :oops: ) Jeszcze raz sorki. Ja na dogo.. ostatnimi czasy jestem caly czas dostepna/dochodzaca, wiec jesli jakies pytania, watpliwosci to PW :) I bez nerwacji ;) wszystko bedzie OK ;) Jak mowilam w okolicach 8 rano bede w Katowicach przy centrum handlowym znajdujacym sie przy A4, (MediaMarkt), zas przy samej drodze stacja BP, na ktorej najprawdopodobniej sie zatrzymam i bedziemy sie szukac :) Jesli rybka sie oferuje przetrzymac Klusie , to mysle, ze to bedzie dobry pomysl. Pozdrawiam M.
  8. Kciuki za Betona! Bedzie dobrze ;) Takich odpowiedzialnych ludzi jak 'byly' Pan Ugryzka (Bet..) ze swieczka szukac... DObrze, ze uratuje inne psie nieszczesicie.
  9. ..nie wolno tracic nadzieji, zobaczymy jakie bedzie zachowanie Betona po kastracji. Powinien zlagodniec.. Wszystkiemu winien jest czlowiek.. :( ktory zostawil malego szczeniaka.. ehh Betonku ciotka nie zostawi Cie biszkopciku, hoopsaj.. I dobranoc.
  10. Moze i tak... ale napewo cos w zwiazku z tym odczul.. Jakas zmiane.. Wazne, ze nic nikomu bardzo powaznego sie nie stalo..
  11. No cioteczki dogadujcie wszystko ;) sa wakacje, wiec moze juz latwiej bedzie kogos z dogo. namowic na 'odbior' Kasienki. Chcialabym by wszystko bylo 'ugadane' ;) zeby nie bylo nieporozumien i nikt na nikogo za dlugo nie musial czekac. Powodzonka ;)
  12. Chce wyjechac jaknajszybciej, aby zdazyc przed ewentualna goraczka (afto ni ma klimy :roll: ..) jesli od siebie wyskocze o 6, to w Katowicach bylabym ok 8. Takim miejscem, w kotrym moznaby sie spiknac byloby centrum handlowe (ktore notabene jest przy A4).
  13. No wiec dowiedzcie sie cioteczki, jak z obiorem w Katowicach. Jesli nie ma problemu, to pakuje Klusie do siebie :) Ulv.. najlepiej by bylo okolice Starachocina, jak sie na Kamieniec Wroclawski wyjezdza. No ale to wszystko jeszcze do obgadania...
  14. fju fju fjuu.... Batmis czeka tu...
  15. Do gory piesku! Do dorego domku, tam.. gdzie ktos z szacunkiem podejdzie do psiej starosci, gdzie chec do zycia postawi jeszcze mocniej i bardziej...
  16. Kajtuś, to grzeczniacha... Indywidualista.. tylko dlczego nie trafil jeszcze na czlowieka, ktory okazalby mu milosc i szacunek?
  17. Beton znowu za kratami... :( Nie chce widziec co przerzywalo jego serduszko.. Wolnosc.. chila niepokoju, w ktorej to capnoł.. i powrot do kojca.., eh smutne, ale lepiej przeciwdzialac tragediom..
  18. Kajtus mordeczko pokaz sie wszystkim wskakujac na 1 stronke.
  19. Ok... jest dobrze, czyli jakies zainteresowanie psem zaistanialo. Nie ciesze sie na zapas.. ale warto 3mac kciuki.
  20. :shake: Betonik, kochany co sie dzieje? Mala bestyja z Ciebie.. Dobrze, ze nie stalo sie nic gorszego.. Trzeba bedzie wlozyc troche pracy w przygotowanie do zycia w rodzinie.. Na odleglosc moge jedynie zyczyc powodzenia i 3mac kciuki oraz rozgladac sie za kims odpowiednim, co nie nalezy do latwych..
  21. Jesli potrzebny jest plakacik to poprosze o zdjecia i tekst + kontakt do kogo zwracac sie a`propos adopcji - [email protected]
×
×
  • Create New...