Jump to content
Dogomania

MagYa^^

Members
  • Posts

    4720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MagYa^^

  1. Robaku wbijaj sie do gory!!!! !HOP!
  2. Maruśka jak Ty nam daleko ucieksz... Dziewczynko cioteczki walcza o domek dla Ciebie wiec nie dawaj zapomnieć o sobie..
  3. Ojj.. dzisiaj nikt chlopaka nie wyprowadzal na spacerek? CHodz Batman.... Ciotka zabralaby Cie, ale zawsze przeciez musi byc jakies "ale"... Wskakuj nieszczesniku piękny..
  4. Ejj faceciku... nie zostawaj tam z tylu. DO gory wielkouchy!
  5. Beton ja kciuki za Ciebie psiaku zaciska.. I mam nadzieje, ze tam gdzie udaje sie Beton, to pewne miejsce i wiadomo, ze nie stanie mu sie tam krzywda..
  6. Maruć, co to ma znaczyc? Gdzie Ty tak daleko zawedrowalas??? Powracamy na góre!
  7. chodz na wieczorny szpacerek chlopczyku kochany...
  8. Kajtek.. :( Kajtek.. wciąż sam.. i czeka i pragnie mieć swoj kąt..
  9. Słonecko... nie mozemy Cie zostawic!!!
  10. :???: :lying: :mdleje: a wiecie co... Kostek, a moze napisac do tych Panstwa, u ktorych jest Tania? Przedstawic stuacje... i teges..? hę? moze zdecydowali by sie... Ja dzis jestem tak zmeczona, ze przeczytam to wszystko jutro.. bo nie jestem pewna tego co tu widze :lying:
  11. cicha wejdz na bulowate.. i tam zglos psa, z drugiej strony wspolczuje ...tylko sama do konca nie wiem czego.. ale chyba duzej dawki nieodpowiedzialnosci.. ehh.. psy zabawki :shake: kiedy to sie skonczy... Bandi piekniejesz w oczach na spacerkach... Zas w zamknieciu widac, ze zyc Ci sie kochany odechciewa.. 11 lat juz tak sie ciagnie ten twoj zywot.. codziennie ta sama rzeczywistosc :shake: Bandi skarbie biszkoptowy gdzie twoj wymarzony, wysniony domek?
  12. Kostek poszlo... sprawdz, jesli jeszcze jakies poprawki trzeba wprowadzic, to napisz prosze. I jesli ktos jeszcze po plakacik to prosze na PW lub do Kostka :) BATMANISKO DO DOMU noo..!!!
  13. Kostek, ja to poprawie ;) tylko w domku na kompie ten plakat mam. Jak poprawie to wysle ;) Albo zrobie jakis nowyy.. hę? :)
  14. Słoneczko.. a ja Cie zabieram na góre.. nie wiem cz cos to da.. ale chodz.. idziemy..!
  15. KOchany.. co z Twoja wolnoscia???
  16. ..takie Ty kochane psisko :( a mnie jest zal.. i ta kartka ..."NIE GLASKAC" eh :( ...wszystko w ramach bezpieczenstwa.. ale takie smutne to zdjecie.. ale wiem jedno.. DOBRZE, wrecz wspaniale, ze w ogole ono jest!
  17. ..no i na tym zakonczmy ten niezbyt mily akcent Waszych wypowiedzi.. z nadzieja, ze wszyscy uswiadomili sobie, ze bledem jest kombinowanie! Bo Batman za dobrze na tym nie wyszedl.. A sprzeczki tutaj sa zbędne... wrecz nastawiaj negatywnie do postu.. a czy o to chodzi? Kostek wierze w Twoje dobre intencje, wierze ze chcesz jaknajlepiej.. Interesujesz sie Batmichem i wiesz z nas wszystkich tu najlepiej co jest dla niego naj- ALE SKONCZMY Z TYMI NIEPRZYJEMNOSCIAMI
  18. ehh.. kobiety takich klotni na dogo zauwazylam coraz wiecej.. a psow przez to nie ubywa. Darujmy sobie pisanie obrazliwych postow, irytowania kogokolwiek, bo to NIE MA SENSU ... celu jakim jest wyslanie BATMANA do DOMU nie osiagniemy.. On juz za dlugo tam siedzi.. Nie wiem.. Ludzie sie moze boja.. Ale czego...? :| Zrobmy raz jeszcze akcje ogloszenia! W internecie.. W swoich miastach.. Ale na litosc boska, bez takich uwag..
  19. Beton Beton.. prosze Cie wycisz agresora, jest szansa..:thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs: :thumbs:
  20. nie wiem na ktorej stronie.. ale gdzies jest plakacik, a jak nie to pisac do mnie na PW to przesle, gdzies mam w kompie a jak nie to zrobie szybciutko cos.
  21. ..dlaczego nikt nie widzi takiego skarbu? :( ja ostatnio nawet nie mam jak pomagac :( tylko zagladam i widze, ze nic sie nie dzieje...
×
×
  • Create New...