-
Posts
801 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by milena182
-
[B]Dziś wreszcie spadł śnieg,co prawda nie dużo ale ewidentnie zachęciło mnie na długi spacer.Na spacerze spotkałam dwa przepiekne huski,psa i suke.Pies oczywiście podrywał Diane:razz:Mam nadzieje że śniegu będzie więcej i szybko nie stopnieje.[/B]
-
[B]u mnie w nocy napadalo i jak to rano zobaczylam od razu zabralam psy na dlugi spacer:diabloti::santagri:[/B]
-
[B][quote name='APSA'][/B][B]Milena, Moris ma galerię, ale nie swoją :evil_lol: ([I][URL="http://morisowa.waw.pl/"]tutaj[/URL][/I]) [/quote] a te psiaki na 3 stronie to wszystkie sa u ciebie? ty nie mieszkasz w domku jednorodzinnym?[/B]
-
[B]Julia ze względu na nadmiar twoich obroży itp proponuje wątek [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=15043"]Marty[/URL][/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
milena182 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B]mozna prosic o adres strony aresa na pupilach?[/B] -
[B]ale Moris jest sexi ma galerie na pupilach albo dogo? APSA to ty nie mieszkasz w domku jednorodzinnym? [/B]
-
[quote name='grallinka']To LOLO-moj prezent walentynkowy-ma 4 lata prawie,ale woli towarzystwo mojej mamy:mad: i zamieszkal z nia, a ja musialam sobie sprawic drugiego duzego psiutka...:loveu:[/quote] to macie charta,setera u mamy i czarnuszka?
-
[quote name='Florka_xyz']Mam pyatnie : CZy ktoś z Was jedze moze do Bydgoszczy na wystawe ??:lol: ALBO DO PŁOCKA???????
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
milena182 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[IMG]http://images12.fotosik.pl/21/456ba00455f4b0b4.jpg[/IMG] [B]mały(niski:eviltong:)dominant i sadysta:razz:[/B] -
[quote name='haska_12'][IMG]http://img361.imageshack.us/img361/3153/pooop9yg.jpg[/IMG] Cerberek ślicznie tu wyszedł :loveu: .. wogóle fotogeniczny chłopczyk z niego :razz:[/quote] [B]ja od kad zobaczylam to zdjecie to mowie ze wyszedl jak amstaf[/B]
-
[B][quote name='haska_12']Ejjjj.. Milena, Twoja galeria mi sie bardzo podoba .. szczególnie pieski, więc nie pozwól zeby zarosła kurzem i trafiła na ostatnią strone :mad: :mad: :mad:[/quote] Dzięki Haska ale ja dałam sobie już z nią spokój.Zostałam na dogo bo jesteście moimi kolerzankami i ze wzgladu na was wchodze na dogo do waszych galerii.Już się nie użalam nad sobą że moja jest nie odwiedzana i dlatego nie daje już zdjęć.[/B]
-
[quote name='Dynia']Nessuniu , Nessuniu ... [SIZE=3][B] hop hop jest tu kto ????????????? :shake: :shake: :shake:[/quote] ale masz piekny banerek kto ci robil?[/B][/SIZE]
-
[B][quote name='Norbitka']No cóż może Milena kiedys gdzies ja spotka na ulicy...[/quote] Wiesz gdyby nie to że jest zima i jest dużo nauki to pewnie bym ją częściej spotykała,ale że do babci-okolic Marzeny- mam kawałek to nie chodze tam w taką pogode.[/B]
-
[B]wygladaja jak male myszki:lol::loveu:[/B]
-
[quote name='APSA'] [IMG]http://i68.photobucket.com/albums/i28/punia/Kicia/PICT4960.jpg[/IMG][/quote][B] ale kamuflaz[/B]
-
[quote name='olekg18']Milena twoje sie od tłuszczu błyszczą :D U nas dziś zimno brr ,ale psy i tak pływały :) Wiq musimy pogadac na gg.[/quote] [B]z toba nie rozmawiam i nie mam zamiaru wogole sie komunikowac,nie kometuj moich postow ja twoich nie kometuje nara[/B]
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo'][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1672/dlugatwarzsl6.jpg[/IMG] [B] Mam jakąś manię na punkcie błyszczących się psów, a Twoje dziewczyny świecą się jak wypolerowane :loveu: [/quote] Pinczerka moje tez sie swieca i blyszcza jakby je olejem polał,szczególnie jamnik:diabloti:[/B]
-
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
milena182 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[B][quote name='Marta_Ares']Hejka dziekuje wszystkim za odwiedzinki :* wpadne do was poznym wieczorkiem bo za chwile Marcin przyjezdza do mnie:cool3: Nie wiem co zrobic z Aresem bo on strasznie na niego szczeka do tej pory tylko raz sie spotkali Ares byl na smyczy bo nam sie spieszylo wiec nie bylo czasu na dluzsze przywitanie, i na smyczy strasznie sie rzucal i szczekal:-( Mam nadzieje ze dzisiaj bedzie lepiej[/quote] i co sie dziwisz przeciez zazdrosny jest zaluj ze nie widzialas jam moj Mąstr atakuje kolegó[/B] [I][B]w mamy[/B]:diabloti:[/I] -
[quote name='netti1'][IMG]http://img232.imageshack.us/img232/1089/11he9.jpg[/IMG] [B] ale pięknie wyszła ta fotka.wstaw ją na jakies forum foto[/quote] zgadzam sie to jest swietne,wyszlo przypadkowo czy byly proby?[/B]
-
[B]juz ferie,farciara ja mam dopiero po tobie:p[/B]
-
})i({ Baksymilianowo - Blu i Benji podbijają świat })i({
milena182 replied to Patikujek's topic in Foto Blogi
[quote name='Patikujek_Zabrze']Czy nie uważacie że te kokardki wyglądają [B]o wiele ładniej na Baksiku niż na choince:evil_lol:[/quote] oczywiescie zero watpliwosci[/B] -
Zmiksowana galeria czyli Ares, Maya, Milan, Maylo
milena182 replied to Marta_Ares's topic in Foto Blogi
[quote name='Marta_Ares']Mój piłeczkomaniak:loveu: :loveu: :loveu: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/31/20b84d1fdc47748f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images11.fotosik.pl/22/22a5048abfd4c62f.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images14.fotosik.pl/31/a5fc3462891d2a28.jpg[/IMG][/URL] [/quote][SIZE=3][B] przeciez to strongmen[/B][/SIZE] :p -
[quote name='Asiaczek']A na powaznie. Pisz informacje w "notatniku" lub w Wordzie. Wtedy jest szansa, że teksty nie będą ginęły... A potem zostaje Ci tylko wklejanie na DGM. Ja słyszałam, że na DGM jest limit czasu pisania jednego posta, ale nie wiem, ile ten limit wynosi. 3 minuty...? pzdr.[/quote] [B]takm jest limit kilka razy go przekroczylam ale nie wiem ile trwa bo nie liczylam[/B]
-
[quote name='APSA'][B]Milena[/B], ja Ci nawet proponowałam jej jakieś imiona, kiedy się nad tym u siebie zastanawiałaś (na czym stanęło?) :loveu'[/quote] [B]Stanelo na kici i jestes jedyna osoba ktora o to zapytala[/B]
-
[quote name='Honey']Wiatr ??? To ma byc wiatr ??? U mnie tak wieje, ze psom glowy urywa ! :angryy: :evil_lol:[/quote][B] no no no u mnie tez tylko ze mi bardziej to przeszkadza niz im[/B] :roll: