[B][quote name='tanitka']
zrobiłyśmy RTG, Stefcia darła się w niebogłosy :diabloti:
i co się okazał:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
że w brzuszku jest igła krawiecka!!!!:placz:
mamy dietę na weekend i jeśli z qpką nie wyjdzie do poniedziałku, to tzreba będzie igłę wyjąć operacyjnie:placz: nie widomo tez czy ona jeszcze jest w jelicie, czy go nie przebiła i sobie gdzieś tam leży.....[/quote]
na boga jak ona ja polknela
[SIZE=1]pamietam jak chlopak odemnie z klasy tez taka polknol:diabloti:[/SIZE][/B][SIZE=1] [/SIZE]