wiq, ja mam upatrzoną hodowle - od 1.5 roku, upatrzoną suinie i termin kiedy maleństwa powinny sie pojawić na świecie. Boksy kocham od 14at( w maju będzie ten14) bywałam na wystawie, bawiłam sie z boksią, ale ją znam od dzieciństwa, i choć sie nie wiujemy często to sjej sie nie boje ;)