[quote name='Kacha3D']No to już chyba po 50-tce :eviltong: ale zawsze można zrobić poprawiny więc oby tak dalej i teraz ciągniemy do SETKI:popcorn::cunao::drink1::BIG::beerchug::cunao::laola::drinka::knajpa:[/quote]
hhehehehehe, dziękujemy bardzo :buzi:
Nio teraz mamy aparacik, więc nie będzie to aż takie trudne myśle ;)
Pozdrawiam,