Wiecie co ludziska,jak zobaczyłam tego biedaka to poryczałam sie jak bóbr,żałuję,że dopiero treraz zobaczyłam topik.Gratulasje !!! Dziewczyny,jesteście poprostu W I E L K I E !!!!!!!! :buzi::buzi::buzi::buzi::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb::thumbs::iloveyou::klacz::klacz::klacz: Teraz rycze ze szczęście.