Jump to content
Dogomania

Aga K

Members
  • Posts

    2716
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aga K

  1. Trochę ?!?!?! to Ty bohaterka jesteś :):):),bo ja to napewno umierałabym z paniki i przerażenia,ale jakbym miałą zrobić to bym zrobiła co trzeba
  2. Racja,a pojeździć jak pojeździć,pewnie,że im sie to przyda
  3. Oki,dzięki,zaraz zobaczę,ale chyba troche sie pospieszyłąm bo mi tn pan nie odpisuje na maila,więc jeszcze nie wiem czy się tam wybiore. :-(
  4. EEchh.kal pożecze cyfrówke to porobie jej troche zdjęć,obiecuję,że będzie ich troche-na dworku jak pogoda dopisze :):lol:
  5. He he he -skarpetkowiec.Czy moja przyszła boksiaczka też będzie miała takie "zamiary" :lol::cool3: ? Czy każdy bokser musi pożreć skarpete bo inaczej zwariuje ?
  6. i ja także jestem za sterylką i nie ma żadnego innego rozwiązania moim zdaniem.Dla mnie pseudo rasowiec to także kundelek
  7. O kurcze,zdjęcia sie nie wkleiły,nie wiem czemu,denerwuje mnie to :angryy::angryy::angryy::angryy:
  8. Moja pierwsza własna kundlica miała na imię Dejzi-też nie ja jej nadawałąm to imie [IMG]http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/[/IMG] A teraz mam Pusie i też nie mi było nadać jej imie,choć ono pasuje do niej [IMG]http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php[/IMG]
  9. Szczerze mówiąc nie wiem o jaki filmik Ci chodzi i gdzie tak ogulnikowo piszą o hodowcach z Polski ?
  10. [quote name='Klaudia:-)']Szybowa jest na Młynku,tam gdzie płynie Olechówka. Jak jedziesz Tomaszowską(w kierunku Wiskitna) to skręcasz w Kotoniarską(przed torami w prawo) a potem w Szybową(druga po prawej).[/quote] O Boże !!! Mów mi jeszcze :lol: ale dzięki Mieszkałam 4 lata w Łodzi,całkiem nie dawno w lo a nigdy o takich ulicach nie słyszałąm,dopiero teraz.
  11. Czyli dobrze myślałąm.Ciesze się,że nie zdecydowałąm sie wtedy choć psinki były ładne wystawowo.
  12. Hej,mam kolejne pytanko.Byłąm kiedyś na klubówce i tam przy wejściu na wystawe sprzedawali szczeniaki-nio oczywiście to były boksie.Co mi się zbyt nie podobało,nio zaraz prawdziwa hodowla,stoi z maluchami ściśniętymi w bagażniku samochodu,co prawda otwartym,ale jednak> :shake: Była tam też inna pani z hodowlą,było widać znaczną różnice między jedną a drugą,ale fakt faktem obie stały przed wejściem.I te maleństwa w tym upale,nie wiem do tej ory co o tym sądzić :shake::???::???::???::shake:
  13. Hehehe,mi też się podobają jego szczęśliwe oczęta :lol:
  14. Tak,właśnie,u mnie w rodzinie uważają,że "po co brać psa z prawdziwej drogiej hodowli jak miożna wziąć,także z rodowodem rasowego z yyej tańszej "chodowli" yyyyych.Wiecie,oni tak naprawde nie wiedzą ile taki boksiaczek kosztuje,inaczej by mnie zabili żywcem.
  15. Nio właśnie Madzia,nio właśnie :shake:
  16. Także nic nie powiem,straszne :angryy::angryy::angryy: A może go zignorować? Wiem,to nie jest najlepsze rozwiązanie,i nie wiem czy w ogule jakieś jest,ale .....
  17. Suuupeeeer :lol:
  18. Racja. Ja chce boksiakaaaaaa juuuuż :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: Oczywiście z hodowli rodowodowego wystawowego
  19. Spoko,przecież nie może dopuścić bez Twojej zgody ? A z resztą dzieciak to dzieciak,czasami tak gadają byleby tylko wkurzyć człowieka-mam bliuskiego kuzyna w tym wieku :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
  20. Ja ama nie wiem o z tym zrobić.Wiesz Madzia,nawet jeśli nie ona sama,to może znajomi-za kase ?Nie wiem co z nią zrobić,czy Urząd czy co inne,ale zróbmy coś :wallbash::wallbash::wallbash:
  21. Pytasz sie Madzia skąd ci ludzie co dostali psy będą wiedzieć,że to jedna osoba pisze do nich maile.Wcześniej była mowa o tym,że może ta gościówka sama loguje sie jako inni użytkownicy,tzn zakłada poprostu nowe konta.A pomysł dobry :)
  22. Wiesz,może i moglibyśmy sie dowiedzieć wszystkich cxzarnych stron tej kobiety,ale to dopiero po rozegraniu sprawy:razz: Mnie też to przeraża,nie lubię takich insynuacji,somyśleń.uuuuuuuuucchhh
  23. To jest dobre,ale maili nie może wysłać do kilku osób jeden/jedna z nas,my też musimy robić za "inne osoby" bo jeżeli wyśle tylko jedna osoba to może stać sie podejrzane-wiecie,ona faktycznie sama napisała te pozytywy i co wtedy ? Musimy sie podzieliuć pisaniem mailów
  24. Nio właśnie Viz i dlatego nie chce tego komentować :-(:shake::-(:shake::-(:shake:
×
×
  • Create New...