-
Posts
2716 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aga K
-
Trochę ?!?!?! to Ty bohaterka jesteś :):):),bo ja to napewno umierałabym z paniki i przerażenia,ale jakbym miałą zrobić to bym zrobiła co trzeba
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Racja,a pojeździć jak pojeździć,pewnie,że im sie to przyda -
Oki,dzięki,zaraz zobaczę,ale chyba troche sie pospieszyłąm bo mi tn pan nie odpisuje na maila,więc jeszcze nie wiem czy się tam wybiore. :-(
-
EEchh.kal pożecze cyfrówke to porobie jej troche zdjęć,obiecuję,że będzie ich troche-na dworku jak pogoda dopisze :):lol:
-
He he he -skarpetkowiec.Czy moja przyszła boksiaczka też będzie miała takie "zamiary" :lol::cool3: ? Czy każdy bokser musi pożreć skarpete bo inaczej zwariuje ?
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Nie podoba mi sie to :shake: -
i ja także jestem za sterylką i nie ma żadnego innego rozwiązania moim zdaniem.Dla mnie pseudo rasowiec to także kundelek
-
O kurcze,zdjęcia sie nie wkleiły,nie wiem czemu,denerwuje mnie to :angryy::angryy::angryy::angryy:
-
Moja pierwsza własna kundlica miała na imię Dejzi-też nie ja jej nadawałąm to imie [IMG]http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/[/IMG] A teraz mam Pusie i też nie mi było nadać jej imie,choć ono pasuje do niej [IMG]http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us/index.php[/IMG]
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Szczerze mówiąc nie wiem o jaki filmik Ci chodzi i gdzie tak ogulnikowo piszą o hodowcach z Polski ? -
[quote name='Klaudia:-)']Szybowa jest na Młynku,tam gdzie płynie Olechówka. Jak jedziesz Tomaszowską(w kierunku Wiskitna) to skręcasz w Kotoniarską(przed torami w prawo) a potem w Szybową(druga po prawej).[/quote] O Boże !!! Mów mi jeszcze :lol: ale dzięki Mieszkałam 4 lata w Łodzi,całkiem nie dawno w lo a nigdy o takich ulicach nie słyszałąm,dopiero teraz.
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Czyli dobrze myślałąm.Ciesze się,że nie zdecydowałąm sie wtedy choć psinki były ładne wystawowo. -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Hej,mam kolejne pytanko.Byłąm kiedyś na klubówce i tam przy wejściu na wystawe sprzedawali szczeniaki-nio oczywiście to były boksie.Co mi się zbyt nie podobało,nio zaraz prawdziwa hodowla,stoi z maluchami ściśniętymi w bagażniku samochodu,co prawda otwartym,ale jednak> :shake: Była tam też inna pani z hodowlą,było widać znaczną różnice między jedną a drugą,ale fakt faktem obie stały przed wejściem.I te maleństwa w tym upale,nie wiem do tej ory co o tym sądzić :shake::???::???::???::shake: -
Hehehe,mi też się podobają jego szczęśliwe oczęta :lol:
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Tak,właśnie,u mnie w rodzinie uważają,że "po co brać psa z prawdziwej drogiej hodowli jak miożna wziąć,także z rodowodem rasowego z yyej tańszej "chodowli" yyyyych.Wiecie,oni tak naprawde nie wiedzą ile taki boksiaczek kosztuje,inaczej by mnie zabili żywcem. -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Nio właśnie Madzia,nio właśnie :shake: -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Także nic nie powiem,straszne :angryy::angryy::angryy: A może go zignorować? Wiem,to nie jest najlepsze rozwiązanie,i nie wiem czy w ogule jakieś jest,ale ..... -
Suuupeeeer :lol:
-
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Racja. Ja chce boksiakaaaaaa juuuuż :wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash: Oczywiście z hodowli rodowodowego wystawowego -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Spoko,przecież nie może dopuścić bez Twojej zgody ? A z resztą dzieciak to dzieciak,czasami tak gadają byleby tylko wkurzyć człowieka-mam bliuskiego kuzyna w tym wieku :angryy::angryy::angryy::angryy::angryy: -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Ja ama nie wiem o z tym zrobić.Wiesz Madzia,nawet jeśli nie ona sama,to może znajomi-za kase ?Nie wiem co z nią zrobić,czy Urząd czy co inne,ale zróbmy coś :wallbash::wallbash::wallbash: -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Pytasz sie Madzia skąd ci ludzie co dostali psy będą wiedzieć,że to jedna osoba pisze do nich maile.Wcześniej była mowa o tym,że może ta gościówka sama loguje sie jako inni użytkownicy,tzn zakłada poprostu nowe konta.A pomysł dobry :) -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Wiesz,może i moglibyśmy sie dowiedzieć wszystkich cxzarnych stron tej kobiety,ale to dopiero po rozegraniu sprawy:razz: Mnie też to przeraża,nie lubię takich insynuacji,somyśleń.uuuuuuuuucchhh -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
To jest dobre,ale maili nie może wysłać do kilku osób jeden/jedna z nas,my też musimy robić za "inne osoby" bo jeżeli wyśle tylko jedna osoba to może stać sie podejrzane-wiecie,ona faktycznie sama napisała te pozytywy i co wtedy ? Musimy sie podzieliuć pisaniem mailów -
Pseudohodowla-masa szczeniat do sprzedania,wszystkie od jednej osoby.
Aga K replied to ajcka's topic in Pseudohodowle
Nio właśnie Viz i dlatego nie chce tego komentować :-(:shake::-(:shake::-(:shake: