Wiem,że to co powiem może wydać sie idiotyczne,ale czy kolejność wychodzenia na osobne spacerki nie jest istotna,zawsze ma wychodzić p[ierwsza moja starsza czy należałoby to zmieniać?
Wiem,że pieska nie wolno faworyzować żadnego.
Acha,nio i jak ma mieć pierwszeństwo starszy,tzn jedzonko razem spacerki razem to jak?Dziękuje za odpowiedzi.