Niee,ja sie nie obrażam,broń Panie Boże.Nio tak,ja też mogę wziąść boksia ze schronu,ale jak mi znajdziesz takiego-góra 4/5/6 miesięcznego.Wiem,że szczeniaków sie zazwyczaj nie oddaje,(może sie myle).To ma być mój pierwszys większy pies,pierwszy nokser,nie wiem jakie są te psy w praktyce,dlatego też chciałam takiego "zadbanego" (nie wiem czy dobrze myśle,ale chodzi mi o psychike) A poza tym nigdy jeszcze nie miałąm psa od szczeniaka i w końcu chciałąbym zaznać tej "radości"