-
Posts
9010 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by enia
-
a na jeżówce są same motyle, :loveu: mam tę zwykłą różową..... kakadu co tam zakupiłaś dziś?:evil_lol:
-
pęcherznice są cudne, evita ma w ogrodzie, byłam i widziałam, bordowy parkan :) a jak fajnie kwitną, takie białe baldachimki, tylko one mega ekspansywne są.... kakadu, jeżówki na ubogiej ziemi też się udają, tak piszą sprzedawcy :) ona ponoć kwitnie 2 miesiące! Hot Papaya- widziałaś?:evil_lol:
-
ok, fota w sobotę, ale to takie ciemnozielone cały czas, niemal jak ten domowy... a ja chciałam kotu zrobić dobrze i zakupiłam na allegro KOCIMIĘTKĘ sztuk dwie, rozrosła się i pieknie kwitnie, zapaszek taki charakterystyczny, ale kota za nic do tego nie podchodzi, urywam jej gałązki i ganiam żeby wąchała- toż to jej kocimiętka!:evil_lol: a liliowce to te co maja liście jak gruba trawa? mam pomarańczowe (stare jak świat po prababci) i jakąś nowość o konwaliowym zapachu i cytrynowych ponoć kwiatach, ale jeszcze nie kwitło.. pomarańczowe obfoce bo kwitną i moge się podzielić:lol: a jeżówki na all są cudne, ale namyślam się czy podołam;)
-
ja mam bluszcza...rozpełzł się po ziemi między tujami... ale nie wiem czy to kurdybanek?:roll: a w środę byłam w ogrodniczym na Al. Krakowskiej i o Boże......chce je wszystkie!!! ale rąk za mało do pracy, a samemu to uch..;) ale co kupiłam to moje:evil_lol: ciotki czy któraś uprawia jeżówki?
-
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
enia replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
a czyż nie jest tak, że "gminne bezdomne" suki opłaca gmina? można próbować rozmawiać z miastem o sterylkach.... Ada była bezdomna... -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='Pipi']Ja tez bym chciała taką wolontariuszkę do szczylków :lol:[/QUOTE] a nie masz jakiś starszych dzieci zaprzyjaźnionych?może by przyszły na 2-3 godziny....kilka razy.. teraz socjalizacja i nowe bodźce są najważniejsze, żeby dobrze szczeniaki się rozwijały.... ładne te szczyle u Ani i takie grzeczniutkie na fotach:evil_lol: -
***RATUNKU ok.8- tyg. SZCZENIAKI- BUFO ma już dom :), BENIO NADAL CZEKA***
enia replied to evita.'s topic in Już w nowym domu
z tego co wiem, opiekunka postanowiła go sobie zostawić, i jego matke też.... ręce opadają.... nie wiem co mam myśleć o tej pani... -
[quote name='emilia2280']hola! :mad: Ale ta jkp skromna :eviltong: Do mnie napisala na pw i myslalam ze tutaj tez napisze a ona cichutka myszka wiéc uszanowalam to :p No ale jak zaczynacie juz zbierac na inne budy i mówic ze nic sie nie dzieje to musze Wam powiedziec: jkp napisala mi paré dni temu, ze odkupi budé do 5 lipca! Jkp nie bij, ale sama zobacz co oni tu wyprawiajá z budami :lol:[/QUOTE] jkp-wielkie dzięki!!!!!:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose: jesteś tu cały czas, wiemy to :) psy zdrowe i silne muszą być na dworzu, a póki co zabrały Pipi cały dom, nie może tak być;) bo jeszcze koty są.....
-
[quote name='Rewelacja']Zastanowic sie trzeba czy lepiej kupic 1 bude za "set" zlotych czy lepiej przetransportowac 2 ogromne za tę sama kwote...[/QUOTE] a te ogromne są nowe? bo ta od emilii jest nowiuteńka i duża, zreszta jedna bliźniacza stoi już u Pipi i służy psom... pomyślę na bazarkiem żeby sie dorzucić do budy( kurna chyba sama się wystawie:evil_lol:) , li1- wielkie dzięki :):iloveyou:
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Evelin, Ty to dzielna kobieta jesteś!:loveu::lol: mam nadzieję, że choć pośpiewały Ci po drodze przyzwoicie jak na dzieci w podróży przystało:eviltong: -
[quote name='Pipi']Tak, to fajny mlody chlopak. To ten sam, który wziął do siebie tę husky, którą emdziolek zabrała do Suwałk, bo dyrektor szkoly, w której mieszka z rodzicami i zoną i dziecmi, nie pozwolił na psa. A ponieważ sunia była w wielkiej potrzebie, to teraz powiedzieli, ze za chwilę jest koniec roku i mają w nosie co dyrektor powie. Zresztą szkoła jest już w likwidacji i na razie sunię przemycają, takze dyr. nie widzi. Pan suczkę nosi i wnosi po schodach, zeby nie biegała po sterylizacji. Jest mały z nią klopot, bo synek ich/1,5 roku/troche ma zapędy w stosunku do niej i ona juz go dziabnęła 2 razy. Oni jednak nawet na nią nie nakrzyczęłi, bo mowia, ze mały inaczej nie zrozumie i bedzie jej dokuczał , a tak jak chce ją na ręce brac, to teraz na ojca patrzy i ten mowi dziecku, ze nie wolno brac pieska na rece i maly odpuszcza. A maja jeszcze dziewczynke 4 miesieczną i jak ta malutka zapłacze, to sunia piszczy i lize ją w rączkę, albo w nozke. Bardzo w niej juz zakochani. A wszystko przypadkiem, bo żona chlopaka pochodzi z tej wsi gdzie była sunia i pojechali zeby pozwolic facetowi z elektrowni spisać stan licznika, bo tam nie mieszka na razie nikt. Napatoczyła się sunia o której im mówiłam i weszła im dosłownie do samochodu. No i tylko mnie zapytali czy jest mozliwosc ją wysterylizowac, bo nie maja pieniędzy i jak bedzie juz po zabiegu, to ojciec z matką się zgodzą. No i dalej juz wiecie. Dzwonili do mnie dzisiaj i powiedzieli, ze wszystko w porzadku i ze bardzo sie ciesza, ze ją wzięłi, bo jest kochana. [B]Szczeniaki zabrałam. Wykapałam, bo były całe w łajnie i spią szczesliwe. Mam nadzieję, ze staną w oczach przed śmiercia temu, kto je wyrzucił i nie pozwolą długo skonac. Takie mam pobożne życzenie[/B].[/QUOTE] AMEN. sprawiedliwość nastanie..
-
wstawilam wyżej ostróżkę moją nową miłość :) ale trafia mnie ten fotosik, albo ja tuman jestem .... kakadu, one lubią slońce, wody tyle co deszczu....u mnie rosną w niespecjalnej ziemi, pod ściętym pniem, nie podlewam, no chyba,że z miesiąc nie pada..... posadziłam w kółku, objęłam plastikowym krawężnikiem...między nie wsadzam samosiejki nagietek, gdy iryski skończą pokaz , nagietki nadrabiają do jesieni...
-
dodałam, miło mi :) a iryski się sadzi i podziwia, bezobsługowe dla mnie są, no można opielić ze dwa razy do roku.. przywiozę w niedziele w takim razie, może tz odebrać na Rondzie ONZ? czy ew. gdzieś mu podrzucić? ścięłam liście po kwitnieniu ( nie trzeba tego robić, ale ja wyjmowałam kłącza) więc wsadź gdzie masz miejsce i zapomnij o nich :) ps. fota będzie ale jak znajde chwilkę.. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/909/80e3f0378a7847c2.jpg[/IMG][/URL][/IMG] ja mam 164 cm, ta panna ma więcej....:evil_lol:po pokrzywie rzecz jasna:lol:
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
Patmol, masz racje, ale dokąd? do wójta jedynie..... policja weźmie i pewnie za nastepnym zakrętem je wywali.... do schronu??? za każdym razem mnie szlag trafia jak mentalność wiejska wyłazi znów i znów i znów.... który to już raz? od Pipi jadą maluchy i jak za na zawołanie wyrzucają w pobliżu kolejne.... pozdrawiam baaaardzo chłodno wszystkich "miejscowych" podczytywaczy, podglądaczy i ciekawskich.... życze wam tego samego co robicie tym zwierzakom....ale podwójnie. -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
co za bydlaki.......wyrzucić takie maleństwa..... ciemnogród cholerny.... -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
A JEST JESZCZE JAKIS WOLNY HOTEL??? myśle o tych szczylkach nowych...... a do mieszkańców co to maja kamień w miejscu serca i tych "ludzi" którzy TO zrobili lub udają że nic się nie dzieje: CAŁE ZŁO DO WAS WRÓCI-ZARĘCZAM.... śmiejcie się póki możecie, potem śmiech zamieni się w łzy.... a my wspólnie pomożemy tym psom, na przekór WAM! i to daje radość!!!!! :) o której to nie macie pojęcia.....:) -
!!!!! Chrcynno !!!!!! - schronisko - niedaleko Krzyczek...
enia replied to Weronia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']Zefirku, tej karmy psy napewno nie dostaną, zajrzyj do magazynu ile tam jest żarcia (potrzebna do kontroli, gdyby taka się odbyła, że psy niby nie głodują i że przecież mają żarcie :angryy: ) I nie piszcie tu za wiele bo pan K. napewno to czyta, mówił, że śledzi dogo :p[/QUOTE] od lat czyta..... od lat nikt mu nic nie zrobił i nie zrobi.... a zbiórka karmy i zostawienie jej w schronie to pomysł nietrafiony... może wam pozwolą nakarmić od razu, w co wątpię...... -
[quote name='kakadu']u mnie niby cicho, ale dzialki waskie, jak sie nazjezdza letnikow to tez potrafi byc halas plus nieszczesny sklep z barkiem obok... nikt nie odpisal czy moge go zaprosic do znajomych... tylko udajecie kolegow? ;)[/QUOTE] jeśli chodzi o mnie to ok. :) a chcesz irysy? niebieskie i bladożółte mam w nadmiarze..... aaa zrobiłam zdjęcie pewnej pani wspomaganej pokrzywówką...wieczorkiem pokażę:p ja Frodziowi zazdroszczę lasu, ogrodu i wolności, a tu człek tylko na weekendy i urlop może sie powałkonić, a tak gnije w bloku;)
-
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
[quote name='paros']sunia ma takie smutne spojrzenie :-( Enia, u Bajk21 tragedia - do 28-go czerwca musi opuścić wynajmowany dom!!!:shake: Musi zabrać wszystkie psy i koty!!![/QUOTE] dzięki Jolu, że tu zajrzałaś, (liczyłam, że w ostateczności może u niej w przytulisku?, ale zaraz poczytam co u Was słychać...) wysłałam link do jeszcze jednej "bullkowej" ciotce, ale pewno nie ma ani czasu ani pomysłu co z sunią zrobić.... ja też deklaruje Evelin 20zł- rozumiem, że na Twoje konto :) -
Kretka w DS; GUmiś -Cwaniak świetnie się czuje w DS
enia replied to Patmol's topic in Już w nowym domu
to może na forum bullowatym daj info? to byłby cud z dt dla tej suki... a EVELIN jaka jest KAŻDY TU WIE:multi::angel::iloveyou::iloveyou::klacz::ylsuper::cool2::Rose::calus::happy1: