Jump to content
Dogomania

enia

Members
  • Posts

    9010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by enia

  1. zmolestowałam właśnie kolejny głos :) i mega ważne: [url]http://www.dogomania.pl/threads/212137-Marsz-poparcia-dla-nowelizacji-ustawy-o-ochronie-zwierz%C4%85t[/url]
  2. [quote name='Finetta']Wątku na Dogomanii nie ma. Tu jest trochę [url]http://www.toz.opole.pl/aktualnosci/przytulisko-w-debowej[/url] [url]http://www.goldenline.pl/forum/2271860/powazne-klopoty-w-przytulisku[/url] Kava ma przytulisko w podpisie [url]http://www.dogomania.pl/members/106906-Kava[/url][/QUOTE] dzieki :) ps. Nevada - co z Twoją skrzynką? pw nie idzie...
  3. gdzie można poczytac o p.Bernardzie? jest wątek? kto mu pomaga itp?
  4. :shake:[quote name='3 x']z tym głosowaniem z jednego komputera jest tak, że jak ma się to samo IP np ja teraz z tz siedzimy na dwóch kompach ale korzystamy z "jednego internetu" i mamy jedno IP wiec zagłosować mogłoby tylko jedno z nas (dlatego ja głosowałam w piątek z pracy) ale już np jutro czy dzisiaj po rozłączeniu się z netem i ponownym podłączeniu może głosować druga osoba bo mamy już inne IP (o czym mnie dzisiaj TZ uświadomił) chyba w tepsie tak jest, ze za każdym razem jest inne IP więc jak ktoś chce grać nieuczciwie to może natłuc głosów w cholerę nie wiem jak to się ma do zakładania nowych kont, czy za każdym razem trzeba podawać nowego maila czy można założyć x kont na jednego maila (jak zrobiła to zdaje się Molly) i potem tylko rołaczać się i łączyć na nowo z netem w celu głosowania nie znam się na tym dokładnie ale zdaje się, że tak mniej więcej to działa[/QUOTE] kiedyś Zmysł też dokładnie opisał mechanizm glosowania na krakvecie, dla mnie wtedy było to niewyobrażalne, teraz jest niestety......:shake: a my jesteśmy uczciwe i wszystko tu piszemy, każdy nasz krok.. że też niektórzy mogą spojrzec sobie w twarz bez wyrzutów:roll:
  5. Trzymam kciuki za Bonisię i resztę kastratów, Pipi wycałuj czekoladowy nochal, i powiedz żeby się nie bała :) dzięki za opiekę. ps.Nevada- rozwiany włos cudny, moja panienka aktualnie obcięta....
  6. [quote name='kakadu']widze, ze pipi i tak nie ma konkurencji ;) o rany, chcialam zaglosowac, ale nie moge - czy to juz nie jest czasem zamkniete? a w sumie nawet jesli to i tak pipi wygrala :) a kto to jest ta pipi?[/QUOTE] to wątek Pipi: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-%21-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie%21%21%21-%28Posty-inf.-1-6%29"]http://www.dogomania.pl/threads/133467-JEDNO-SERCE-NIE-DA-RADY-!-Serce-Pipi-i-podopieczni-w-potrzebie!!!-%28Posty-inf.-1-6%29[/URL] bylam u niej wielokrotnie, to Anioł Kobieta, prosze głosujcie na krakvecie, to tylko do niedzieli, coś czuję , że w niedzielę, przeciwnicy dadzą nam do wiwatu, ech.... glosowanie do najbliższej niedzieli, namówcie znajomych żeby oddali głos, ta karma to ogromna pomoc dla tymczasowych podopiecznych Pipi, prooooszęęęę....... ps. będąc na urlopie znalazłam młodziutką suke mix husky? oczywiście Pipi mnie poratowała mimo przepełnienia w swoim domu, Bona( zdjęcia gdzieś pod koniec wątku) mieszka teraz u niej :) jakby co czekoladowa panienka jest do wydania do super domu :) do czasu znalezienia DS.
  7. wpadam podczas urlopowania się, witam i proszę o głos na Pipi- w końcu mamy szanse na karme z krakvetu, prosze Was o głos, to dla psów i kotów Pipi na DT szansa, dziewczyna ma naprawdę b. cięzko je wykarmic... [URL]http://www.krakvet.pl/forum/viewtopic.php?f=18&t=13906[/URL] a w nagrodę sadzonki kuklika pomarańczowego kto chce lub floksy lub coś innego....:lol:;) prosze pomóżcie nam wygrac!!!!:modla::modla::modla:
  8. [quote name='Ilonajot']bardzo mi sie podoba pomysl na hodowle Molli ;) A moze tak PSEUDO-hodowle :evil_lol: Molli??[/QUOTE] jeśli to nam się opłaci to jestem za :razz: zagłosowałam właśnie jakby co:lol: Pipi jak Bona? można jej allegro robic?
  9. [quote name='malagos']kurcze, będę odważną dziewczynką i zapytam: po co? :oops:[/QUOTE] będziemy tam prowadziły hodowlę moli ( nie mylic z Molli:evil_lol:) a na serio ma służyc u Irenki do tego do czego jest przeznaczona;) [quote name='Nevada']Demonek ma zaszczyt wspierać swoim pycholkiem na fotce akcję na Facebooku :lol: proszę zróbmy tam więcej ruchu!!! przez ostatnie 12 godzin - 2 głosy oddane, to za mało! Hej Enia, dzięki wielkie, czyli byliście u Pipi?[/QUOTE] tak, z evitą widziałśmy się z Pipi:multi: to ja też biorę podpis jak radzi Randa:lol:
  10. Ależ tu się działo :) Asiaczek , Nevada- paczki odebrane przez Pipi:lol: mam pytanie: czy ktoś ma na zbyciu używaną szafę, szafkę ew. komodę? wiadomo po co;)
  11. dobre wieści :):multi: jeszcze żeby udało się Mini, Midi, Gumisiowi, chociaż dt , to i Pipi byłoby lżej w opiece nad sforą i maluchy nie nabierałby złych manier od stada, a to młode to chłoną jak gąbka różne nawyki.....
  12. [quote name='Evelin']Wróciłam,psiaki oddane gdzie trzeba...fotki wkleję jutro..jedyne 400km na liczniku :)[/QUOTE] wiecie, jak Pipi wstawiła te maluszki z kosza to pomyślałam, Boziu to się nigdy nie skończy, szukałam hoteliku pod Wawą, dzwoniłam, wyslalam smsa do dogomaniaczki ,a tu wsio zajęte.... i nagle jak zwykle wybawieniem okazała się Evelin i oczywiście DT w Warszawie.... i to aż 7 sztuk wyjechało :) WIELKIE DZIĘKI!:loveu: ps. Irena nie pisz, że ci smutno i cicho bo wykraczesz jeszcze:evil_lol:;)
  13. O I TO JEST SUPER wiadomość !!!!!!:loveu::multi::lol: a nie jakieś tam kaszanienie......
  14. te podrzutki są cudne!!!! :) szybko powinny domy znaleźć :)
  15. UWAGA! [B]jeśli ktoś z Warszawy ma koce,pościel , kołdry , używane psie i kocie legowiska, ręczniki lub karmę i chce wpomóc psiaki na DT u Pipi to moge zabrać i dostarczyć na miejsce :)[/B] Asiaczku i Nevada wysyłam pw.:)
  16. zaglądam z nadzieją, że on już w domu, luka- żadnego zainteresownaia chłopakiem???
  17. uderz w stół i są :) ja też już tylko o psach :) a dokąd Agusia wyrusza?
  18. na drugim zdjęciu jak foczka wygląda, słodziaczek mały:loveu: a to wczoraj słonko mieliście?
  19. [quote name='Asiaczek'][B]enia [/B]- jezeli mogę znowu Cię wykorzystac, to mam worek 15 kg karmy do odstąpienia. Nic specjalnego - Pedigree Pal Junior, jak poprzednio. Pomożesz i tym razem? pzdr.[/QUOTE] no pewnie, dziś? jutro?
  20. zazdroszę Wam, że jedziecie do psów i do Pipi, ja dopiero za kilka dni bym mogła.....urlop niebawem :) a Randa ma racje super foty to połowa sukcesu :)
  21. [quote name='kaszanka']PRZERAŻASZ MNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kobieto wyluzuj - bo w wariatkowie wylądujesz.[/QUOTE] kobieto ogarnij się, do kogo to piszesz? byłaś, widziałas jak Pipi żyje? kaszanka mam ogromną prośbe- dam ci na bilet i przyjedź do Pipi- WEŹ TE DWA NOWE SZCZENIAKI I ZAWIEŹ JE DO SCHRONISKA, baaaaaaaaaaaaaaaardzo cie o to proszę..
  22. piękne psiury, one pewno mają oko na wszystko z tego sienniczka :) szczawik dorodny, mój zmarzł bo ciapa nie schowała doniczki do piwnicy tylko pod drzewem zostawiła....
  23. ja sie czaje na tą papayę, ale kurna droga a przesyłka jeszcze bardziej... może nasiona gdzieś upoluję, bo zaczynam wierzyć w powodzenie naszej akcji... a ja mam gdzieś w stodole metalowe rusztowanie po dziadkowej folii:evil_lol: a ten bocian to kakadu SZTUCZNY????:eviltong:
  24. [quote name='Pipi']Bardzo dziekuję, pieniązki wpłynęły od Agucha i Nevada. Pieski juz zjadły. Punia, to wrecz sie domagała. Jest to chyba znak, ze dobrze sie czuje.[/QUOTE] dobrze, że czują się lepiej, ale pod taka opieką, to nie ma się co dziwić :)
  25. [quote name='basia0607']Myślałam o organizacji. Gdzie jest ta pseudohodowla ? ( okolice , nie dokladny adres )[/QUOTE] okolice Augustowa..
×
×
  • Create New...