-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Heej! :) No i gdzie te 1000 zdjęć hiszpańskich, co? :mad: Ładnie to tak zaniedbywać galerię? :mad:
-
Hej!! :loveu: Dobrze, że już z niunią coraz lepiej! Zdrówka dla niej :buzi: A żeby dodać filmik, wchodzisz [URL="http://www.tinypic.com"]tu[/URL], klikasz tam gdzie pisze 'Typ pliku' na 'Film wideo', później naciskasz 'Przeglądaj' i wybierasz ten filmik, który chcesz wgrać'. Później wyświetli Ci się kilka linków, skopiuj ten ostatni i wklej go tutaj. ;) Mizianka dla Majeczki :calus: PS. Mam ten avatar dla Ciebie. :razz: [IMG]http://i43.tinypic.com/28qrrzo.png[/IMG]
-
Heej :loveu: Jak dobrze, że u Ciebie są zawsze nowe zdjęcia i nie trzeba czekać. :lol: [SIZE=2][/SIZE][URL="http://www2.picfront.org/picture/jzzzOfT2o1w/img/15stycznia154.jpg"][SIZE=2]http://www2.picfront.org/picture/jzzzOfT2o1w/img/15stycznia154.jpg[/SIZE][/URL][SIZE=2] – Pyyyysio :buzi: [/SIZE][URL="http://www2.picfront.org/picture/sEucZNjCCou/img/15stycznia178.jpg"][SIZE=2]http://www2.picfront.org/picture/sEucZNjCCou/img/15stycznia178.jpg[/SIZE][/URL][SIZE=2] – Amiczek w zaspie :diabloti: [/SIZE][URL="http://www2.picfront.org/picture/5WgeGjnWNl1/img/15stycznia205.jpg"][SIZE=2]http://www2.picfront.org/picture/5WgeGjnWNl1/img/15stycznia205.jpg[/SIZE][/URL][SIZE=2] – Łiii, biegnę! :multi:[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Ja zamawiam zdjęcie Bartisia typu "daj buzi" - on jest taki kochany! :iloveyou: Moja dogomaniacka miłość, hah :loveu: Mizianka :calus: Dla Amiczka też! :calus:[/SIZE] [SIZE=2]PS. Podasz mi swoje GG? :razz:[/SIZE] [SIZE=2][/SIZE] [SIZE=2]Pozdrawiamy gromadkę :buzi: [/SIZE]
-
[quote name='Kisses_xox']Psiulka, McDzik, a ja myślałam, ze nikogo normalnego tu nie ma :multi: Mieszkacie bliżej domu z Oskarami czy kościoła? :cool3: Ja na oskary (od tyłu) mam widok z tarasu :evil_lol:[/quote] Dom z Oskarami? Pierwsze słyszę. :evil_lol: Ja mieszkam jakieś 10-15 minut drogi od kościoła. ;)
-
Witamy! :loveu: Wcale mi nie chodziło o kolczyki... :siara: To ja mogę zrobić Paulinie avatar. ;) Masz jakieś zdjęcia z Hiszpanii? :razz:
-
Wreszcie zdjęcia Lenki! :loveu: I to jakie :loveu: [URL]http://i39.tinypic.com/2qvqrk3.jpg[/URL] - Pyyyyyysio :iloveyou: Jak tam łapka Leny?
-
Heej Całej Gromadce :loveu: Przyszłam tu po raz pierwszy i pewnie nie ostatni. :razz: A kiedy ten remont się kończy? I czy będą zdjęcia? Bo chciałam popodziwiać psiury. :loveu:
-
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdk6TbxViI/AAAAAAAAJs8/9F3YTT5zquM/s640/42.JPG[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdk7AeQYOI/AAAAAAAAJtE/7k2zd_IzAiI/s640/43.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdk72QHLJI/AAAAAAAAJtM/vzC5Efrri8c/s640/44.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdk8XXdf_I/AAAAAAAAJtU/rHmnkgnBu_o/s640/45.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdk9Ds3FkI/AAAAAAAAJtc/V5wp6LVOsrY/s640/46.JPG[/IMG] Gdzie jesteś, domku? -
Chyba zginęłam w tłumie :(( ...tu jestem zwyczajna Burka / Rzeszów /
psiulka replied to ewatr's topic in Już w nowym domu
Burusia przyszła się poprzytulać :loveu: [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkSOurcDI/AAAAAAAAJn4/AIzDnzC3AgQ/s640/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkTNk_9uI/AAAAAAAAJoA/XO9nW61KN88/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkhEHFFsI/AAAAAAAAJpw/DB1czoYp9qQ/s640/17.JPG[/IMG] Potem stwierdziła, że wyjdzie na pole i popatrzy, czy ktoś po nią nie przyszedł. [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdknOWhL1I/AAAAAAAAJqY/syBlX9sHEbQ/s512/23.JPG[/IMG] -
Wstawianie zdjęć zacznę od Reksiunia mojego cudnego :loveu: :loveu: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkP7HrW2I/AAAAAAAAJnw/BrYmmTsiPak/s640/01.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdklDyI4pI/AAAAAAAAJqI/uYeMPhK_2rI/s640/20.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkmG_LWtI/AAAAAAAAJqQ/lwzJ8zlrgOk/s640/21.JPG[/IMG] I Kropa :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkgSVjnLI/AAAAAAAAJpo/7Ye5bU11FFY/s640/16.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdkd8Kb7UI/AAAAAAAAJpQ/g0NiQuC63G8/s640/13.JPG[/IMG] Jeszcze z dziadeczków są Bureczki zdjęcia na jej wątku :loveu:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlfjsUXdI/AAAAAAAAJx0/vQnaNlpc6pw/s640/30.JPG[/IMG] Wymiziaj! :loveu:
-
[IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlZFmVfCI/AAAAAAAAJww/1ndVgR6o5lY/s640/22.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlcerGEHI/AAAAAAAAJxU/CSQPnVuoayc/s640/26.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdldWRIOrI/AAAAAAAAJxc/2atmZZP0vl8/s640/27.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdleEVBxNI/AAAAAAAAJxk/gGRNNNql-zg/s640/28.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlfJRHoZI/AAAAAAAAJxs/aFrkK3k-aYg/s640/29.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlQcjGbJI/AAAAAAAAJv4/oaCVujA2r58/s640/15.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlRNwzALI/AAAAAAAAJwA/Ou7H7i4rqUk/s640/16.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlUSItlOI/AAAAAAAAJwQ/1j2IOKdImI4/s640/18.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlV_-v4MI/AAAAAAAAJwY/RIaqHcOz67A/s640/19.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlWsKJTCI/AAAAAAAAJwg/H71uXGnIr1I/s640/20.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlKNDTEWI/AAAAAAAAJvA/s9kJYzT2RSE/s640/08.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlMWu0l2I/AAAAAAAAJvY/uTI3UF63gDg/s640/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlNVsAzYI/AAAAAAAAJvg/73IXG1OUjaM/s640/12.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlOIPlQ8I/AAAAAAAAJvo/g7kusCxl81Y/s640/13.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlPMMz5cI/AAAAAAAAJvw/B6nq5WQpAWw/s640/14.JPG[/IMG]
-
No to dodaję. :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlEo9SF1I/AAAAAAAAJuQ/rKDDo0VsrII/s640/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlFypxb9I/AAAAAAAAJuY/l1wc4IVLw6g/s640/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlGhYTVmI/AAAAAAAAJug/DKZgWy5BHVU/s640/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlHgpnd2I/AAAAAAAAJuo/AyLXk_bblPI/s640/05.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYdlIdB4NoI/AAAAAAAAJuw/_JIbfQlBT9Q/s640/06.JPG[/IMG]
-
[quote name='Kaya93']O nie picasa zaczela Ci dzialać:roll:. Zartuje fajnie fajnie i tak do mnie przyjedziesz :eviltong: no a teraz duuzo fot prosze:p i w tym sweterku rowniez o ktorym mi wspominalas:evil_lol:[/quote] O Ty! :mad: Ciesz się, że przynajmniej wstawię do Twojej galerii nowe zdjęcia. Teraz Ty musisz do mnie przyjechać razem z Moniką, bo jeszcze nie byłyście. A w sweterku będą, jak zrobię. :evil_lol: Za niedługo poodwiedzam Wasze galerie, a tymczasem idę wstawiać zdjęcia, skoro picasa się odobraził. :loveu:
-
Próba picasy. :cool3: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/STLAVTJY63I/AAAAAAAAJS8/Jf_a4NOCpbk/s576/475.JPG[/IMG]
-
[quote name='Kaya93'] [B]Psiulka[/B]- o nie przeciez foty juz dzis byly:eviltong: a poza tym nie mam jak zrobic bateria w aparacie znow padla, wstawiaj Ty jak taka mądra jesteś na mojej galerii i swojej Cziki również!:eviltong: Ja wstawie jutro jak mi sie uda zrobić jakieś. Bo narazie moje cudo śpi caly czas :lol: [B][I]Oczywiście zapraszamy wszystkich do częstrzego zaglądania do nas[U]:oops:[/U][/I][/B][/quote] Jak to możliwe, skoro dziś ładowałaś aparat? :mad: Ja postaram się wstawić, ale picasa odmawia. :shake:
-
Czekamy (na kolczyki :diabloti:)!!! :multi: :multi:
-
Moja słodziutka ruda!! :loveu: Paulina, teraz będę Cię poganiać - nowe foty mają być jeszcze dziś! :mad: A jak mi się uda wstawić, to wrzucę te moje, co robiłam. :razz: Ale tak czy siak, dodaj od siebie. Mizianeczka dla Psiuńki. :buzi:
-
Dziękować. :eviltong: Coś mnie trafi z tą Picasą. Te zdjęcia paputkowe wstawiłam jak byłam u Kayi i działają, a te moje nie. :mad: Sprawiłam sobie dziś nową torbę na aparat. :multi:
-
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmm08G0sI/AAAAAAAAJlU/xbt-VWzUVhc/s576/26.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmn4_bcsI/AAAAAAAAJlc/hI43r5QbbTQ/s576/27.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmpCq9P8I/AAAAAAAAJlk/UUimIgrlLxY/s576/28.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmptrwJwI/AAAAAAAAJls/WMpBQpZcMgA/s576/29.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmqZmbXUI/AAAAAAAAJl0/dSQ4khvld8k/s576/30.JPG[/IMG]
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmiDObC6I/AAAAAAAAJks/HVPioq8-jzQ/s576/21.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmi_VtItI/AAAAAAAAJk0/-_8z-Y1L9Vk/s576/22.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTml5vK3TI/AAAAAAAAJk8/jdGl4JwXaLs/s576/23.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmmTcP2xI/AAAAAAAAJlE/ia-mbavjPE8/s576/24.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmmh3Y1ZI/AAAAAAAAJlM/d3XNN-W_yhc/s576/25.JPG[/IMG]
-
Papugowa sesja :eviltong: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmdjwHd-I/AAAAAAAAJkE/QYr_KLUmD40/s576/16.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmeBiHUII/AAAAAAAAJkM/B9jWp2SSw3k/s576/17.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmfJ96C4I/AAAAAAAAJkU/0ivF04iA-sE/s576/18.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmf8eUPJI/AAAAAAAAJkc/QbubGx9kA6A/s576/19.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYTmhoQE_UI/AAAAAAAAJkk/j-tR65wEyPM/s576/20.JPG[/IMG]