-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
Hej! :) Na wstępie - szczęśliwego nowego roku 2009! Gratuluję puszeczki! Będzie jeszcze więcej zdjęć. :loveu: A jaki obiektyw chcesz do niej? Zdjęcia ze śnieżnej sesji super, szczególnie te z latającą Megi. [URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/41761/202356/00000011.jpg[/URL] - Ta mina - zabójcza. ^^ Pozdrawiamy!
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
psiulka replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name=':: FiGa ::']Gooś mnie zje :diabloti:[/quote] Ale my ładnie prosimy. :mad: -
[quote name='ariss']zobacz jakie fajne szeleczki dla twojej psicy znalazłam:diabloti: [/quote] Skąd takie? :razz: Small, jakie znowu obroże odkupiłaś? :lol:
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Dudulku, kto Cię wypatrzy? :razz: -
[quote name='Moniek193']My niestety ale jestesmy juz zapisane na piatek:oops:Paulina nas zapisala, (prosilam ja zebys do Cie napisala ale....:roll:) WIec w takim razie musimy sie umowic na lodowisko:loveu: Ja jestem chetna bardzo:loveu: PS Przystojni jak przystojni -kazdy ma inny gust-sie zobaczy:evil_lol: [B]ageralion[/B]- no przekaz jeszce 1 buziaka i czekamy na link do galeryjki:loveu: [COLOR=darkorchid]POZDRAWIAMY wszytskich dogomaniaków:loveu:[/COLOR][/quote] Osz, no chyba będę musiała sobie z nią pogadać. :mad: Poczekajmy na Pauline, to we 3 ustalimy kiedy na lodowisko, albo w szkole to umówcie i mi powiecie. :razz: Wy macie w sumie podobny, no wiesz, K. i te sprawy... :diabloti: [B]Nera[/B] - Mogę spytać czemu mówisz o jakimś "potem" skoro byłaś w schronisku jako wolontariusz 1 raz? PS. Aha, nie pójdę z Wami na lodowisko, jak zdjęć Sarki nie dodasz. :mad: Hahah, to szantaż. :eviltong: Edit: Nowy bannerek :cool3: Ale ten co wczoraj mi pokazywałaś (niebieski) ładniejszy. :loveu: :evil_lol:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
[quote name=':: FiGa ::']Dzięki za życzenia :) :calus: Ilonek nie wiem czy będę na wystawie :shake: Być może ;) A chudzielcem nie jestem :diabloti: Wszyscy mi mówią że przytyłam ostatnio i moja ksywa zaczyna do mnie pasować :evil_lol:[/quote] Postaraj się być. :cool3: Jesteś chudzielcem, przecież widziałam Cię gdzieś po czy na wakacjach i wiem co mówię. :razz: -
Shel, ślicznie wygląda psinka w jaszczurach. :loveu: Szkoda, że nie ma Mek. :shake:
-
[quote name='puzzle']Tak jak napisala gops, jezeli ktos jest zainteresowany zapraszam na pw. Na watku nie wolno sie oglaszac;). eMek mam najwiecej, ale tez sporo eLek;).[/quote] Myślałam, że masz zamiar bazarek zrobić. ;) Ok, nie offtopujmy.
-
[quote name='Moniek193']Nareszcie do nas zajazalas:eviltong: Hej:loveu: Mialysmy isc dzisiaj ale juz jest 6 osob zapisanych wiec DUPA moze faktycznie jutro chociaz podobno tez juz wszytsko zajete:placz: LODOWISKO:diabloti:jasne ze tak (mysmy juz byly w tym roku ale dopiero raz) wiec Tak tak tak tylko kiedy??:diabloti: PS faktycznie dlugo Cie nie bylo w schronie tylko my takie systematyczne a co!:evil_lol: [COLOR=royalblue][SIZE=4]Happy New Year:loveu: Wszytskim dogomaniakom :loveu:[/SIZE][/COLOR][/quote] To trzeba będzie się zapisywać tydzień, dwa przed. Wtedy będą miejsca. :evil_lol: To co powiecie na przyszłą sobotę? :cool3: I jak było? Dużo ludzi na lodowisku? Paulina teraz będzie pewnie jeszcze bardziej systematyczna, bo wiesz, Ci chłopcy. :evil_lol: :diabloti:
-
[quote name='Nera-']Na rejtana już wogole hiltonów niema same Bobo,frogi. A gdzie jest Res-gal? Ten na slocinie?[/quote] Tak, ten. Spytaj na Rejtana, może jeszcze sprowadzą.
-
[quote name='Nera-']Podaj mi sklepy to pojade bo jestem w ktoryms zoologiku z rzędu i ani jednego niewidziałam :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] W Res-galu jest dużo Muscatów, kilka Hiltonów też jest. Na Rejtana też kiedyś widziałam Ski Hiltonowe, a Mki tam kupowałam, więc pewnie jeszcze są.
-
[quote name='Nera-']Rogzy ?! :crazyeye: U mnie nawet muscata niema naszego rozmiaru same duże, a o hiltonach Skach to zapomnieć można- w co ja tą Nere ubiore :evil_lol::evil_lol:[/quote] Są Muscatowe małe rozmiary w sklepach, hiltony też, ale nie wszystkie wzorki. [B]smallpati[/B] - Gratulacje! :cool3: [B]puzzle[/B] - Będą jakieś Mki? :razz:
-
To ja - złoty cocker spaniel Duduś! MAM NOWY DOM!!!
psiulka replied to psiulka's topic in Już w nowym domu
Ile zdjęć. :loveu: Dudu no, nikt Cię nie wypatrzy? Muszę zrobić więcej ogłoszeń... :cool3: Ewa, a co z tamtą Panią, która do Ciebie napisała wtedy na GG? -
Heeej :multi: Najlepsze noworoczne życzenia dla Ciebie i Sarki! :loveu: Nareszcie foty Cezarka - śliczny! :loveu: Szelki pasowały? :cool: Jak było u babci? [quote] byli tacy dwaj PRZYSTOJNI chłopcy [/quote] Oj Ty, szczęściara... :evil_lol: Macie zamiar wybrać się do schronu w jakąś sobotę? ;) Dawno nie byłam, nie mam nowych zdjęć, ani nic nie wiem co u psiaków, no. :mad: Idziecie w tym roku na lodowisko? :cool3: Pozdrawiamy :loveu:
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Heeej Figowa! :loveu: Pamiętasz mnie jeszcze? :razz: Przyszłam Ci życzyć wszystkiego dobrego w nowym roku. :cool3: I przy okazji: będziesz na wystawie w Rzeszowie? Będziesz, mam nadzieję. :lol: [URL]http://i39.tinypic.com/1zd16h4.jpg[/URL] - Potwór! :o [URL]http://i40.tinypic.com/b46xqu.jpg[/URL] - Bosz, jaki z Ciebie chudzielec! Za dużo jazdy na rolkach... :diabloti: Buzi dla Figulca :buzi: -
Heej! :multi: Witajcie noworocznie! :D Mam nadzieję, że w tym roku będziesz nam dawała jeszcze więcej zdjęć niż w ostatnim, chociaż i tak nie było źle. :evil_lol: [quote] Mój Brat robił System na nowo i skasowały mi się wszystkie zdjęcia z komputera nie mam żadnego tylko kilka na płytykach [/quote] Też miałam kiedyś ten problem, bo wszystko mi się skasowało, bo laptop się zepsuł. Niektóre takie fajne zdjęcia zniknęły i teraz mam nauczkę, żeby wszystko zapisywać. ;) Zdjęcia fajerwerkowe świetne! Ładne efekty wyszły. :loveu: [URL]http://images50.fotosik.pl/44/918eff9b0f36e277med.jpg[/URL] - Przyjaciele na wieki (czyli dopóki Bartii nie zje pandy) :lol: A jak z jego łapką? Bo już dawno nie zaglądałam i nie wiem (:oops:)? Może nie wychodź z nim na razie na spacery bez smyczy, póki jeszcze strzelają petardy? Zawsze to większe bezpieczeństwo. ;) Pozdrawiamy gorąco i noworocznie! :loveu: PS. A jakieś zdjęcia Amika będą? :mad:
-
[B]deer_1987[/B] - Jutro, a właściwie dzisiaj zrobię (ale nie wiem kiedy wstawię) :diabloti: [B]Moniek193[/B] - Ja u babci tylko na chwilę byłam i już dawno wróciłam, a ta nieobecność spowodowana jest tym, że nie miałam praktycznie od świąt internetu. Teraz muszę nadrabiać zaległości ;) [B]Kaya93[/B] - Masz już net? :multi: PS. Nie miałam jak Ci poodpisywać na smsy, bo nie mam kasy na koncie wogóle, a nie ma mi kto doładować :evil_lol: Czika dostała pod choinkę kulę smakulę i nie umie z niej 'korzystać'. :diabloti: Nie może pojąć, dlaczego, jak wrzucę przysmak do środka, nie spada on na ziemię, tylko znika. :shake: Ostatnio nawet próbowała zepsuć otwarcie i łaziła z tą kulą w pysku po pokoju. Już nie wiem, jak jej pokazać, że trzeba to popychać. :eviltong: Nauczyłam Czikę wskakiwania na plecy i na ręce. :lol: Bardziej jej wychodzi to drugie, ale z pierwszym też jest dobrze, ba, nawet na komendę umie usiąść na moich plecach. :evil_lol: Hah, pierwszy post w galerii w nowym roku. :cool:
-
Hej :cool3: Jak tam Wam minął sylwester (nie licząc Twojego poprzedniego posta)? :diabloti: PS. Sprzedajesz iPhona? Widziałam na nk, w aukcjach znajomych. :razz:
-
Psy i nie tylko w "Mam Talent" - TVN sobota godz. 20.35
psiulka replied to Kala&Majka's topic in TV & radio
Nieźle :loveu: A w najnowszym Przyjacielu Psu (tj. 1/2009) jest wywiad z Agnieszką od Taia. :razz: -
[quote name='anitaaa i bartis']POnawiam pytanie ;)[/quote] Mi się z Lupine dla dużych podoba: Turtle Reef, Flower Power i Tropicana :lol: Z resztą, Bartisiowi wszystko będzie pasować :loveu: [B]smallpati[/B] - Chyba naprawdę jesteś chora, bo aż trudno mi w to uwierzyć :-o
-
[quote name='BBeta']Głupio? Ja mam 4 (3:1) i w chwili obecnej każdy kolczyk jest inny :diabloti:[/quote] Ja też tak mam, tylko, że 2 takie same (lewe - 1, prawe - 1 w takmi stylu tradycyjnym) i dwa inne (oba w lewym). Nie chcę na tym skończyć, ale nie chcesz też się cała obwiesić. :evil_lol: Dziwine z tymi kurierami. Ja zawsze bez problemów odbieram.
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Maluszki hops! :calus: -
[quote name='betty_labrador']e daj spokoj :P badziew total. Juz dr. Seidla lepszy :) i nie kupuj Gottlieba. co moge polecic z tych dostepnych to KW, Champion jest super(do wyboru-sierść długa,gładka, siersc szorstka i siersc jak chow-chow i dla yorków(jak stwierdzil moj szef-szampony dla potargańców :evil_lol: bo nie ma dla krotkowlosych :P).[/quote] Ja już długo stosuję Iv San Bernard. I jest ok. :razz: small, chodziło mi o zdjęcie. Jakoś lepiej to zobaczyć, niż tylko przeczytać. :razz:
-
[quote name='Tinka:)']no mój był na gwarancji :loveu: :diabloti: haha, moja stara:loveu: ulubiona :loveu: 5300:loveu: tak nie miała, ale za to zasięgu nigdzie nie ma, i rozmowę można było prowadzić 5s :diabloti:[/quote] Był i nic? :razz: Pokaż nam wszystkie moliśkowe prezenty. :lol:
-
[quote name='Tinka:)']poczekaj aż zacznie ci się sam wyłączać i obudowa odpadać :loveu: :diabloti: mam taki sam : P pati, sprawdzanie giełd w polsce nie działa ;) chyba że już to zrobili... a rysik, no bez przesady, jeszcze mi rysik potrzebny :mdleje:[/quote] Hmmm... Od czego jest gwarancja... :loveu: W starej Nokii gwarancji nie miałam, więc nie miałam jak zareklamować. Teraz po doświadczeniach z nią, wolę sobie gwar. zachować. :D Nie tylko SE same się wyłączają (u mnie jeszcze się to nie zdarzyło). Koleżanka ma Nokię jakąś rozsuwaną i jak mocno 'klapnie' to się wyłącza. :evil_lol: