Jump to content
Dogomania

psiulka

Members
  • Posts

    5332
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by psiulka

  1. Magda25 - ten ID to może QuickTag? Mogłabym prosić zdjęcie z bliska na PW? Podoba mi się ten kolor, chciałam zobaczyć jak na nim widac napis. ;) A żeby nie było OT to powiem Wam, że skończyłam z nałogiem. :multi: Za dużo pieniędzy na to szło. :eviltong:
  2. [quote name='evl']ale psy schroniskowe nie są wystawiane "na sprzedaż" a allegro jest tylko ogłoszeniem o danym psie... nie wiem jak to wytłumaczyć :hmmmm:[/quote] Racja, ale gdyby panował zakaz wystawiania żywych zwierząt, to chyba nawet ogłoszeń nie możnaby było dodawać. O to mi chodziło. ;)
  3. [quote name='Kisses_xox']Dla mie taka petycja jest b. dobra. E-bay zdaje się zakazał sprzedarzy zwierząt, po jakiejś akcji... Tak samo powinno być z allegro i Alegratka. Zwierzęta to nie towar :angryy:[/quote] Zależy jak na to popatrzeć, bo i na Allegro i na alegratce są ogłaszane psy schroniskowe. Często ludzie szukając tam zwierząt, natrafiają na psa ze schroniska, interesują się nim, a później może i nawet go adoptują. Jednak ja jestem przeciwko pseudohodowcom, powinni to jakoś sprawdzać. :angryy:
  4. [URL]http://www2.picfront.org/picture/J7x9Ye5u/img/15stycznia321.jpg[/URL] - Aaaaa, mój kochany pysio!!! :buzi: :buzi: [URL]http://www2.picfront.org/picture/U5RaYcFl/img/15stycznia349.jpg[/URL] - Mała kuleczka leci.... :iloveyou: Może zajdziecie kiedyś na spacer do Rzeszowa? Tu by miał Bartiś koleżankę podobną do niego, hahah :D Wymiziaj :buzi:
  5. [quote name=':: FiGa ::']Gdzie dozie? Gdzie dalmatki? :placz:[/quote] :siara: A ktoś o coś prosił? :diabloti:
  6. [quote name='McDzik']A mi się otwierają :lol: fajne, tylko szkoda, że tak strasznie malutko ich :lol:[/quote] Strasznie badziewne wychodziły, duuużo musiałam usunąć. :shake: Ina&Fun - gratulacje! :razz:
  7. Jakie śliczne zdjęcia! :loveu: Moja malutka psinka, wymiziaj ją od cioci :buzi: [URL]http://lh4.ggpht.com/_5CyPQ8cVcTQ/SZCyBjHhKPI/AAAAAAAABOw/3cYeoNuOE3o/s640/Obraz%20007.jpg[/URL] - Ale jej smakuje kosteczka :loveu:
  8. [quote name=':: FiGa ::']Kto Ci każe na raz 60 wstawiać :cool3: Ja dziś właśnie 60 zdjęć na tinypicu ładowałam i oklikałam się jak cholera ale nie było w sumie źle :evil_lol:[/quote] Ja nie mam Twoich nerwów. :diabloti: Tu sobie oglądnijcie: [URL="http://picasaweb.google.pl/psiulka/IIMWPRRzeszowCACIB70209#"]Z soboty[/URL] [URL="http://picasaweb.google.pl/psiulka/IIMWPRRzeszowCACIB80209#"]I niedzieli[/URL] Ha, wstawione. :lol:
  9. To teraz moje zdjęcia (już mniej profesjonalne :evil_lol:): [url=http://picasaweb.google.pl/psiulka/IIMWPRRzeszowCACIB70209#]Z soboty[/url] [url=http://picasaweb.google.pl/psiulka/IIMWPRRzeszowCACIB80209#]I niedzieli[/url] ;)
  10. [quote name=':: FiGa ::'][URL="http://www.tinypic.com"]TinyPic - Free Image Hosting, Photo Sharing & Video Hosting[/URL] :lol: Ja chcę fotkiiiiiiiiiiiiiiii :multi:[/quote] 60 zdjęć wstawiać pojedynczo przez TinyPica to masakra. :shake: Spróbuję jeszcze dziś z tym Picasą, zobaczymy co z tego wyjdzie.
  11. Zdjęcia z II MWPR w Rzeszowie [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SZNFENSimSI/AAAAAAAAKYo/Z7xNX88EM-w/01.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SZNECTggYXI/AAAAAAAAKSI/gakj1p5altE/02.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SZNEDec8AMI/AAAAAAAAKSQ/pExA06N0CJE/03.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SZNEEvFHx8I/AAAAAAAAKSY/NUOiU6VleZM/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SZNEFs9negI/AAAAAAAAKSg/jbvc8MkaDBY/05.JPG[/IMG] Edit: Nie no, znowu Picasa się popisał. :angryy:
  12. [CENTER][SIZE=4]Wszystkiego najlepszego Pani Goniu! [/SIZE]:smilecol: :knajpa:[/CENTER]
  13. [quote name='AbraCadabra']Mogłaby mi jakaś dobra dusza co dysponuje katalogiem napisac stawke shih tzu ? :razz: Byłabym bardzo wdzięczna ;)[/quote] Nie ma sprawy. :cool3: Psy: Klasa szczeniąt: 2134) SAIL TO THE MOON Pumilo Klasa młodzieży: 2135) BOND Granica Północy 2136) CALMATO Merlot Poland 2137) MOONLIGHT Solaris Avis Klasa pośrednia: 2138 ) Wenrick's CAPTURE THE MEMORY 2139) CHANDY SEKRID Templ of Love 2140) SANTORINI BOSS Sun of Tybet Klasa otwarta: 2141) CHIKO ANGEL Giving Happyness 2142) TEMPTING TEDDYBEAR Ziams Klasa championów: 2143) Gol Den Meri EROS COSA NOSTRA 2144) GALLANT RED BOY ze Slavonina ~~~~~~~~~~~~~~~~ Suki: Klasa szczeniąt: 2145) DANCING SHOES Pumilo Klasa młodzieży: 2146) ABRACADABRA Weritas 2147) Kaybaroshi Han&Har BE NY PRINCESS 2148 ) CELINE Ima Bohemia 2149) CHACONNE Merlot Poland Klasa pośrednia: 2150) ARIKA Tyrliporek 2151) Logrus CLEFAIRY DOLL AT COCA BAST 2152) LADY IN RED Ad Acte 2153) Ziams MAGIC MISTRESS 2154) SENNI Klejnot znad Neru Klasa otwarta: 2155) FUNIA z Jarkowego Grodu 2156) GIGA z Zabrowa 2157) MISS MOLLY Premium Bohemia 2158 ) SALINA LADY BLACK Dotyk Anioła 2159) SWEET ROSE Sun of Tybet Klasa championów: 2160) SOLARIS AVIS SWEET LADY Dotyk Anioła Mam nadzieję, że nic nie pomyliłam. :razz:
  14. [quote name='anitaaa i bartis']a ma ktoś niufki z wczoraj :loveu:?[/quote] A ja mam z 60 zdjęć i wszystkie wyniki niufów. :loveu: Mc - Gratulacje :loveu: BIS'y mi się strasznie podobały - również gratuluję! :loveu:
  15. Super, że mu się udało. :loveu:
  16. Gratuluję wyników i jutro życzę samych najlepszych!!! :loveu: Przynieście ze sobą dużo zdjęć. :lol:
  17. Gratulacje! :multi:
  18. Jeeeeeeejku, jak mogłaś to zrobić??????? :placz: [URL]http://lh5.ggpht.com/_nQ1B7uI708M/SYyAeDokJ5I/AAAAAAAAB2E/NXvcXhsRAyc/s640/P1070422.JPG[/URL] - Też tam chce! :placz: U nas taka ciapa, a Ty tu takie zdjęcia pokazujesz boskie..... :placz: Pocieszam się tylko tym że dodałaś zdjęcia ślicznej Sarki :buzi: Ładnie jej w nowej obróżce. :loveu:
  19. Moja słodka niunia :loveu: Jeszcze nie rozgryzła tej kostki? :evil_lol:
  20. Toś zaraz chyba odfrunie dzięki temu ogonowi. :diabloti: Nie ma wersji z głosem? :razz:
  21. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbiQp-9YI/AAAAAAAAKAU/rvqI7zPNFjY/s640/48.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbhLseuyI/AAAAAAAAKAM/n9jNESHCt8s/s640/47.JPG[/IMG] Tyle. Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcia z wystawy. :loveu:
  22. [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbZsFxApI/AAAAAAAAJ-k/yWeDL_CBgY0/s640/34.JPG[/IMG] Udał mi się manual :loveu: (Czego nie można powiedzieć o kadrze xP) [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbaP_YiSI/AAAAAAAAJ-s/aP9Zk6R9ucE/s640/35.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbbB0qA1I/AAAAAAAAJ-8/yXng-UCWDqs/s640/37.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbeRqbB6I/AAAAAAAAJ_k/sieQ15iMshM/s640/42.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbe8lzRMI/AAAAAAAAJ_s/mtnI1jHsoas/s640/43.JPG[/IMG] Jakie te zdjęcia ciemne :roll:
  23. [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbI6dOE8I/AAAAAAAAJ8I/QL4hu7ytnrU/s640/15.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbMqflqRI/AAAAAAAAJ8Y/QCSe1T0bxLQ/s640/17.JPG[/IMG] :diabloti: [IMG]http://lh6.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbNCdZWtI/AAAAAAAAJ8g/-9jjAuxCccM/s640/18.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbQ3q_NiI/AAAAAAAAJ9I/1KNq9rMmcDo/s640/23.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbXINvrJI/AAAAAAAAJ-M/5o6hg_erV2U/s640/31.JPG[/IMG]
  24. Zdjęcia ze spacerku. ;) [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwa8rjZ2uI/AAAAAAAAJ6w/QC73-OOqMpg/s640/04.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwa9bCfkMI/AAAAAAAAJ64/Ma4tAFPraq8/s640/05.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbF3z4NFI/AAAAAAAAJ7o/5OthE8InGdw/s640/11.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbG5lhxwI/AAAAAAAAJ7w/tB8bSYdEymw/s640/12.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DW2EQTnjJtU/SYwbHSGfAnI/AAAAAAAAJ74/Z-cB5Hy2HeE/s640/13.JPG[/IMG]
  25. Bosz, ale Tosinka wariuje na tych filmikach. :loveu: A ogon tylko chodzi prawo-lewo, prawo-lewo. :loveu: Czekamy na resztę filmików! A zdjęciami z telefonu nie pogardzimy. :evil_lol:
×
×
  • Create New...