-
Posts
5332 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by psiulka
-
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,174,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/55/2a/552abe2c6093aad04e1e26610534a0faa,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,175,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/c5/7b/c57b8dce61a965388eac34684e176360a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,146,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/66/89/66896bb5e4ae33d679d6e68ddb314808a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,154,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/d0/b6/d0b6afc69ecc3f8ae14b5349e678fd14a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,155,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/26/b2/26b2f4eae41d37d68be525a01aa5d492a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
Młodzież: [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,38,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/be/f2/bef20007cea316c08f501b67b3765cc5a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,59,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/7c/55/7c5549c44aa67255c5219b0d1f4bd187a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,109,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/64/f5/64f5792ff1d919a66d7430f6f25ceb84a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,137,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/db/da/dbdad8c0692b05521db17f87ef801335a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,173,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/54/da/54da5c6361fdeb719f72b056b83f1b19a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,32,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/d9/32/d9326d25c58ab49ef321f7312986d765a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,33,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/5b/5c/5b5ca79b706a5dcab245921e832e5e09a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,34,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/a7/e0/a7e0b9a774161c1ab2f0076ced068411a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,35,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/2c/76/2c76e288cab0d14f78e0b71fb833af04a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,36,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/e6/8a/e68a2219137adb3ebad7242fc302f198a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,27,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/1e/dd/1eddc6857c145fd52db916131c7a47c3a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,28,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/9c/b8/9cb89b5f517a89450da79ff51b7fb972a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,29,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/9a/a2/9aa25c6eeb8fea6f1c4c4952f889cde1a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,30,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/97/9b/979b02739f52fa3b8ef29b61001cd334a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,31,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/7b/1e/7b1e48b27f8143aaf8b7cd435df6a738a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,17,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/00/e4/00e480ff73cdb6653812091f906b0c9ca,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,18,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/67/fc/67fc698e8919eaa931249b3cec51e90ca,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,20,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/0f/0a/0f0a671b38e7331e7ae68952433de143a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,21,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/b4/40/b4407d855d35e392fc2f87700ae5e497a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,23,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/7d/4a/7d4a4c3ea44b281763f1cd1b82b1f416a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,12,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/2b/0e/2b0e9008b3ceb32eddef4881177adfd3a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,13,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/e7/70/e7702e113c44bafa4cd348f259d8c699a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,14,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/7f/b2/7fb296ffe15b2da4c6089dacc212a893a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,15,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/f7/43/f7431ecd27b4c89e25fe2a073de52c48a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,16,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/b8/bd/b8bd0ca6045e27246804e33b7a5a80bba,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
WejdŹ zobacz pokochaj!! Szczeniaczki z rzeszowa!! CzĘŚĆ 2
psiulka replied to matinestka's topic in Już w nowym domu
No to dodaję szczeniaczki sprzed 2 tyg narazie: [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,5,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/90/3e/903e718db218e1afb48aed39b64602daa,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,6,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/4f/1a/4f1afa68c2596617f7c492b3e1457cf3a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,7,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/fc/79/fc79e217e1e677679a663219c46f793ba,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,8,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/70/db/70db3adf7250608507eda4836a0d8ec7a,4,0.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,9,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/9c/f5/9cf5790abf174c74ea272ce643d0bad6a,4,0.jpg[/IMG][/URL] -
[URL="http://psiulka.web-album.org/photo/530,2,schronisko-kundelek-13-03-2009r"][IMG]http://p.web-album.org/c4/0d/c40d6226c021e5de142ce03de347f223a,4,0.jpg[/IMG][/URL] :eviltong:
-
[quote name='Moniek193']Moze przez image shack :multi:Trzeba kazde zdjecie z osobna linkowac ale wstawisz po 5 dziennie (czyli kazdego dnia 5:mad:) i na tydzien nam wyjdzie 35 fotek:multi:No zaczynaj:loveu:[/quote] Super pomysł, mam ich ogółem z 400-500, więc 'szybko' mi to zejdzie... :diabloti: A do tego co tydzień w sumie dochodzi 100-200 nowych, więc trochę nieekonomiczny ten pomysł. :shake: Kurcze no, nie wiem, poszukam na googlach czy są jakieś albumy internetowe i może tam się uda w miarę szybko i dużo.
-
[QUOTE] Hejooo:loveu: ale Cie tu dawno nie było, prawie o Tobie zapomniałam :evil_lol: Dziękować:-D w ogóle Maja ostatnio przechodzi samą siebie :evil_lol: Wiesz co.... jakoś nie żałuje, :evil_lol: dziś też było super :loveu: taki spokoj nikt mi zdjęć nie robił :eviltong: a panna B ostatnio mnie baardzo wkurza, wiec ciesze sie, że nie musiałam jej widzieć :cool1: aaa zapomniałam powiedzeć Ci, że panna B jest na dogomani tylko nie wie jak sie na wątki wchodzi:evil_lol: nick ma jakiś taki błaźniący mmmm coś Basia/jakiś numer/ niuniu czy jakos tak :diabloti: ... Ilona wez dziecko Ty wszystko zauważysz :diabloti::diabloti: ó czy u wielkie rzeczy :eviltong: czyta sie tak samo :eviltong: ja w normalne dni o 5 wstaje :cool3: a dziś miałąm na 9 ale chciałam sobie poprzypominać i w ogóle:eviltong: Yyyy już nie pamiętam jak mi radziłaś:oops: ale już i tak za późno ksiądz wpisał Matylda [/QUOTE] To tak jak Ciebie w schronisku dawno nie było, trzeba nadrobić... :siara: Dokładnie to ma nick basia1niusia, sama ją znalazłam w tym natłoku dogomaniaków. :diabloti: A wiesz, że w piątek będziemy w schronie we 4? Wszystkie, tak jak jakieś 3 tyg temu? :evil_lol: Tzn w sumie będzie nas 5, bo jeszcze ta Ada moja koleżanka. Co z tego, że czyta się tak samo? Mam Ci tu napisać posta bardzo ortograficznego? Może rozszyfrujesz.. :eviltong: Radziłam Ci Karolina, od imienia Sama Wiesz Kogo... :loveu: *~~~~~* A co do tego psa - nie da się pójść do tych właścicieli i zapytać o tego psa? Dlaczego cały czas siedzi uwiązany przy budzie, dlaczego nikt się z nim nie bawi i nie wychodzi na spacery i dlaczego jest zaniedbany. W ogóle, który to dom był? Bo ja nie przypominam sobie, żebym widziała u Ciebie ostatnio takiego czarnego spaniela... *~~~~~* A to, co Ci napisałam na gg to już niestety nieaktualne, bo ten program pomniejszył te zdjęcia, ale nadal są za duże. Tragedia jednym słowem, chyba ktoś/coś nie chce, żebym dodała te zdjęcia. :shake: Już napisałam w dziale pomocy Picasa i zobaczymy, mam nadzieję, że odpiszą. Dobranoc :calus:
-
Czy ma ktoś zdjęcie, na którym można zobaczyć różnicę między Rogz'em lub Lupine'm M, a Red Dingo S?
-
Ja się chyba strzelę. W czym ja mam te zdjęcia wgrywać, żeby one w końcu łaskawie się pokazały? :shake:
-
Ile zdjęć :loveu: Sarka jakie wygody, spanko na łóżku, pod kołderką, poobtulana na wszystkie strony, karma porozrzucana po całej podłodze - jednym słowem full wypas. :cool3: A co do aparatu to mówiłam Ci, że się znajdzie, i że nie miałaś gdzie go zgubić, ani nie miał Ci kto go okraść (bo chyba nie Basia :evil_lol:). ;) Całuski dla Was :buzi:
-
W niedzielę postaram się(!) dodać jakieś nowe zdjęcia. Narazie muszę jeszcze dodać z 3 wizyt ze schroniska... :siara: Miałam formatowany komputer i ściągnęłam nowego Picasę, oby ten działał. Już zgrałam z płyt wszystkie zdjęcia i mam kilka nowych Cziki, jak bawi się miśkiem (:multi:), także wrzucę je tutaj. Dziękujemy za odwiedziny i pozdrawiamy. :calus: Edit: [IMG]http://lh5.ggpht.com/_SIcMwZ31mUA/Sc1j-rNBhoI/AAAAAAAAAOM/J5M5m1hmHXE/DSC02365.JPG[/IMG] Widać (schroniskowego Rexia)? ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
psiulka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Gratulacje Figowa!!! :multi: :multi: Teraz będziesz śmigać do Rzeszowa co tydzień co najmniej, prawda? :razz: PS. Skrobnij mi jakiś miły komentarz na allegro... :lol: -
Maja jest prze na tym filmiku, boska! :loveu: :evil_lol: Żałuj, że nie byłaś dziś w schronisku, wiesz kto był? A Ty straciłaś takie spotkanie, jak możesz z tym wytrzymać. :shake: [quote name='Kaya93']Dziękujemy:p foty były na poprzedniej str;) narazie nie mam zadych zrobionych :oops: Uff skończyłam sie uczyć, ale i tak połowy nie pamiętam :shake: a łeb mnie tak boli:roll: ...ja nie wiem jak jutro funkcjonować bede, ostatnio mój m[COLOR=red][B]u[/B][/COLOR]żdzek przekracza swoje mozliwości i sie przegrzewa :evil_lol:... no cóż bywa...:roll:[/quote] "ó" ma być :D Widać, że się już trochę przegrzewa... :evil_lol: Jak można wstawać o 6 w sobotę? :crazyeye: Ja w normalne dni o tej nie wstaję, a co dopiero w sobotę, weź... :diabloti: [QUOTE]Ja będę mieć .... Matylda na 99% :loveu: podobno do mnie pasuje ... w sumie mówiła mi to tylko 1 osoba ale powiedziała, że powinnam mieć tak na pierwsze bo Paulina do mnie w ogóle nie psauje [/QUOTE] Weź sobie tak, jak Ci mówiłam ostatnio w schronisku, że by do Ciebie pasowało.... ;> Powodzenia na egzaminie! :kciuki:
-
Lolusia wypatrzyłam na Allegro na aukcji charytatywnej i kupiłam wtedy 2 cegiełki, później szukałam na dogo, ale nie znalazłam wątku o nim. A tu proszę, natrafiłam przypadkiem na niego! :loveu: Loluś jest cudnym psem! :loveu: Powiedzcie, jak jeszcze można pomóc? Może się na coś przydam?
-
Próba generalna nowego Picasy. :razz: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_SIcMwZ31mUA/ScQWUIQDXEI/AAAAAAAAAG0/tgqVidlC2kk/s640/DSC02211.JPG[/IMG]
-
Pomożecie? Szukam jakiegoś sklepu internetowego z dużym wyborem zabawek i takiego, gdzie będą one dostępne. ;)
-
[quote name='Kaya93']Ależ nie ma za co :diabloti: Ilonaaa.... bo wiesz ja mam pare wypracowan do napisania .... no i wiesz :siara::diabloti: Boshe dziecko ja tyle książek w całym swoim życiu nie przeczytałam :evil_lol: [URL]http://i43.tinypic.com/v6utll.jpg[/URL] haha jaki słodki krasnal :evil_lol::loveu::loveu: O ja aleś sie wymęczyła:evil_lol: 7 fot na 2 mies hoho :evil_lol:[/quote] Nic mi już nie straszne, po tym całym opowiadaniu. :evil_lol: Jak chcesz, to mogę Ci napisać, podszkolę się. :cool3: A jak tam "Faraon" Ci idzie? Jutro Cię przepytam. :evil_lol: (Ejj, mogę wstawić te zdjęcia Twoje z tymi krzakami w kapturze? :diabloti:) Na jakie 2 mies? Przecież dawałam zdjęcia 11 dni temu! :mad:
-
[IMG]http://i40.tinypic.com/5eh4qt.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/2093odu.jpg[/IMG] Starczy na dziś. ;) [URL="http://i43.tinypic.com/2093odu.jpg"][/URL]
-
Cziku Czik. [IMG]http://i39.tinypic.com/1238jkj.jpg[/IMG] [IMG]http://i41.tinypic.com/352nc4y.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/10pajbc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/24cryj6.jpg[/IMG] [IMG]http://i43.tinypic.com/v6utll.jpg[/IMG]
-
Dziękuję Paulina za bodajże piąte życzenia. :diabloti: Witanka wszystkim odwiedzającym, postaram się teraz wstawić zdjęcia, może Picasa się nie zbuntuje. :razz: Ostatnio jestem tak zajęta, przedwczoraj pisałam opowiadanie SF na 7 stron A4 i dostałam tylko 5, a w całym tekście miałam 1 błąd ortograficzny. :evil_lol: Ostatnio też, naszło mnie na czytanie, ostatnio skończyłam "Dumę i uprzedzenie", "Demona i Pannę Prym", a teraz czytam "Biały Bim Czarne Ucho". Piękna jest ta książka, pierwszy raz przeczytałam ją jak byłam jakoś w 4 kl. podstawówki i niedawno zamówiłam taką na allegro. Doszła w poniedziałek i od razu zabrałam się do czytania i dziś zamierzam ją skończyć. Teraz widzę, jak dużo szczegółów z niej wyleciało mi z głowy, jednak po to ją czytam, żeby sobie je przypomnieć. Najgorsze niestety jest zakończenie, dużo gorsze niż w "Marley'u" czy w "Dobrym Psie". :-( To stara książka, ale dobrze się ją czyta, bo jest napisana prostym językiem. Dziś wieczorem pewnie zaleję się łzami, gdy będę ją czytać..
-
RZESZÓW - wątki i ogłoszenia psów ze schroniska Kundelek
psiulka replied to Cambel&Megi's topic in Już w nowym domu
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/duperelki-na-rzeszowskie-bidy-do-1-04-2009-a-133516"]Bazarek[/URL] na Rzeszowiaki. :)